Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Rynek reaguje na wybory. Eurogrupa w centrum uwagi

Rynek reaguje na wybory. Eurogrupa w centrum uwagi

Wyświetlaj:
Co się odwlecze to nie uciecze / 31.175.244.* / 2015-05-11 10:57
CHINY plus 3% - mówiłem Ci Synonim że tam jeszcze wielu ulicznych sprzedawców bananów z zachomikowanym groszem!
Koniec petrodolara, łupków, platform, euro / 87.205.246.* / 2015-05-11 11:06
Jak na razie to gospodarka Chin mocno hamuje, czego dowodem są kolejne obniżki stóp, ale to wiele nie pomoże, kiedy spada popyt na ich eksport ze strony bankrutów, których będzie na kopy, przez co muszą wywalać obligacje Stanów, podnosząc w ten sposób Stanom i Europie stopy %.
gaduq / 89.77.163.* / 2015-05-11 10:54
Na co niby mają reagować? Pewnie nastąpi przyspieszona wyprzedaż lasów i wstrzymanie prac nad zabezpieczeńiem wykupionej bezprawnie ziemi. Przecież tak głosowali mieszkańcy zainteresowani tą sprawą. Po poparciu na Śłasku, zachwyconym programem likwidacji kopaln banki nie maja się czego obawiać. Za chwile w tym grajdole, nie będzie nic należącego do dekoracyjnego Państa Polskiego, w którym najbardziej dominujący pozostanie królujacy majestatycznie żyrandol i laska marszalkowska. Nolens volens, ale to słynny autor bon motu sam teraz pieści co sesję laskę. Takie są losy dowcipnisiów. Zatem spoko na rynkach.
życzę im powodzenia pgpoz / 78.10.202.* / 2015-05-11 11:10
Idea, która porwała przede wszystkim młodych, może zmieść do rynsztoka obecną "klase polityczną POPISPSLSLD" :) mam nadzieję, że to pokolenie teraz zda sobie sprawę z własnej mocy :)
Sprzedaj straty bankrutom / 87.205.246.* / 2015-05-11 10:52
Hopssa bankrutów skończona, wywalanie rosnących strat ruszyło ostro, CAC -1,5%.
pgpoz / 78.10.202.* / 2015-05-11 10:52
Jak dla mnie nasz wynik wyborczy powinien wpłynąć na naszą Giełdę ucieczką inwestorów do jesieni.
Moją prognozę 2800 na WIG20 przesuwam na ostatni kwartał :)
Sprzedaj straty bankrutom / 87.205.246.* / 2015-05-11 10:50
09:58
Dokładnie jak zapowiadałem.
Wyniki KGHM za I kwartał 2015 r. nie spełniły oczekiwań rynkowych.
Uwagę zwracają m.in. słabe rezultaty części zagranicznej. Zdaniem analityków, spółce
będzie trudno zrealizować założoną na ten rok prognozę produkcji w chilijskiej kopalni
Sierra Gorda.
Spółka pokazała większe straty
wynikające z waluty i hedgingu. W zeszłym roku rozpoznała całkiem wysokie wyniki z tego
tytułu, a w tym roku stratę. Ponadto, zmieniła sposób raportowania EBITDA, w ten sposób,
że tych hedgingowych strat, teraz gdy one się pojawiły, nie rozpoznaje.

Uwagę zwracają także słabe wyniki części zagranicznej, która cały czas generuje stratę,
mimo poprawy wyników produkcyjnych.

Jeśli chodzi o Sierra Gorda, zarząd nie uaktualnił prognozy wolumenów na ten rok i po
wynikach I kwartału widać, że ich realizacja będzie wymagającym zadaniem.

Cały czas narasta dług, wynosi już niemal 5 mld zł na poziomie skonsolidowanym.
Sprzedaj straty bankrutom / 87.205.246.* / 2015-05-11 10:38
Rośnie presja na Niemcy, żeby pozwoliły Grecji wyjść z euro.
Grexit lada moment, w kasie zero, same długi.
Sprzedaj straty bankrutom / 87.205.246.* / 2015-05-11 10:42
MFW ma już aż cztery plany dla Grecji...

Euro Slides After Reports Troika Is Preparing Greek Plan B, C, & D Including Parallel Currency
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy