Forum Forum inwestycyjneForex

Rynki zadowolone z doraźnych działań polityków

Rynki zadowolone z doraźnych działań polityków

Wyświetlaj:
na luzie / 88.220.102.* / 2012-07-01 11:26
To nie jest dorażne działanie !
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/na_kryzys_najlepszy_jest_seans_humoreska_236641.html
Ewiak Ryszard / 78.8.137.* / 2012-06-29 11:12
To są rzeczywiście działania doraźne. Przedłuża się w ten sposób jedynie agonię systemu. Co z tego będzie? Biblia zapewnia, że powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela11:29a). W związku z tym należy oczekiwać rozpadu nie tylko strefy euro, lecz także UE i NATO.
Pilot2010 / 82.132.239.* / 2012-06-29 12:35
Moglbys pisac »ksiega Daniela« a nie tylko »Daniela«. Wy swiadkowie Jehowy troche przesadzacie z tym dopelniaczem. No bo »Daniela« co? Piosenka? Testament? Wiadro?
rexR / 87.105.184.* / 2012-06-29 12:30
Cieszy mnie, że Twoje ostrzeżenia są za każdym razem krótsze. Czy jak już dojdziesz do "Daniel 11:29a", to będzie koniec świata? :-)
A tak poważnie, bo nie odpowiedziałeś na moje pytania. Czy jest dla Nas jakaś nadzieja? Czy może oprócz wieszczących katastrofę i zagładę przepowiedni, jest jakaś, która da Nam nadzieję?
Czy może, skoro przepowiedziano Nam taki a nie inny los już tysiące lat temu, powinniśmy przykryć się prześcieradłami i czołgać się w stronę cmentarza?
Powiedz mi, czy nasze życie ma jakiś sens, skoro Nasz los jest ustalony? Po co ta cała gadka o wolnej woli? Po co się tak męczymy i rozwijamy, skoro i tak już wiadomo, że to wszystko legnie w gruzach?
I jeszcze jedno. Czy mógłbyś odnieść się do najbardziej znanych wydarzeń w historii (wystarczy XX wiek) i dla każdego z nich przytoczyć, jak to robisz dla rozpadu EU korzystając z Daniela, przepowiednię, która się sprawdziła?
Potrafisz? Tylko nie pisz znowu o niedowiarkach, którzy w końcu zobaczą, bo to brednie są.
To jak, masz jakieś konkrety (data-wydarzenie-przepowiednia-spełnienie-sprawdzenie), czy nadal tylko schemaciki z Danielem w roli głównej?
Ewiak Ryszard / 78.8.137.* / 2012-06-29 13:22
Przypomnę najbliższy kontekst tej zapowiedzi. "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [ateizm państwowy], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem" (Daniela 11:28,29a). Rosja przejęła rolę "króla północy" już w drugiej połowie XIX wieku, rozciągając swoje wpływy na obszary należące niegdyś do Seleukosa I (Daniela 11:27).
Bez Biblii jednak wiadomo, że będzie jeszcze niejedna wojna. Twój los nie jest wyznaczony, zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli nie będziesz ignorował niebezpieczeństwa i odpowiednio się zabezpieczysz, masz szansę się uratować. Szwajcarzy zrobili to już u schyłku XX wieku, nie dlatego, że czytają Biblię. Logika podpowiedziała im, że pokój nie trwa wiecznie. Rosjanie i inne narody też przygotowują się na ten scenariusz i też nie dlatego, że czytają Biblię. Obserwują rozwój wydarzeń i wyciągają z tego logiczne wnioski. Podczas wojny o przeżyciu decyduje czas i przypadek. Człowiek mądry bierze to pod uwagę i widząc niebezpieczeństwo, podejmuje mądre decyzje. Pozdrawiam i życzę wszystkiego co dobre.
rexR / 87.105.184.* / 2012-06-29 14:19
Czyli zgodnie z przewidywaniam. ZERO konkretów. Jedynie truizmy. Sprawa jest jasna, jak się obserwuje i przewiduje, to można podejmować lepsze decyzje. Tylko po co do tego wciskasz jakiegoś Daniela, którego trzeba nadinterpretować, bo de facto nic konkretnego z jego słów nie wynika, Po drugie, nie ma w nich żadnych jasnych i konkretych odniesień do czasu i miejsc, przez co są jedynie źródłem setek interpretacji, a znalezienie na podstawie tych interpretacji jakiegoś sensownego rozwiązania nie ma prawa nastąpić w rozsądnym czasie.
Próbujesz powiedzieć, że należy patrzeć pod nogi, żeby się nie potknąć szuakając potwierdzenia tej prawdy w Biblii! Stary, ogarnij się. Jak masz niską samoocenę i nie jesteś dla nikogo autorytetem, to się z tym pogódź i zajmij się zmianami w sobie, a nie przekonywaniem na siłę innych do swoich imaginacji. Chcesz, żeby uznali Cię za proroka?
Jedyne, co osiągniesz to całkowity ostracyzm. I oby szybko.
Stary, uzdrowiłeś mnie. Więcej nie skomentuję Twoich wypocin.
Przepraszam wszystkich, którzy zostali narażeni na tę beznadziejną dyskusję. Gratuluję mądrości wszystkim, którzy olewali Ryśka. Ja też już zmądrzałem.
Żegnam Rysiu.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy