Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ryszard Czarnecki: Wicepremierzy Gilowska i Lepper pójdą ramię w ramię

Ryszard Czarnecki: Wicepremierzy Gilowska i Lepper pójdą ramię w ramię

Wyświetlaj:
odchudzony / 157.25.5.* / 2006-03-22 09:16
myślę że to zły pomysł ta koalicja, nic z tego nie będzie, PiS straci poparcie wielu obywateli
Kaja / 83.31.43.* / 2006-03-21 23:07
Widzę że Money.pl ma nowego idola, odkąd LPR poróżnił
się z PiS, już jest cacy? I jakie piękne eleganckie,kulturalne
pytanko i wywiadzik, jak plują na PiS to już są swoi?
TwinLight / 84.40.202.* / 2006-03-21 20:28
Ilekroc slysze albo czytam wypowiedzi Pana europosla Czarneckiego ( obecnie ) to zawsze nasuwa mi sie taki tekst :
gra i dupczy zespół z Lubczy.
marek-amator / 2006-03-21 21:24 / portfel / Bywalec foum
Przepraszm Pana, ale parwdopodobnie pomylił Pan forum (idż złoto do złota)
TwinLight / 84.40.202.* / 2006-03-21 22:42
Nie, nie pomylilem. Bylejakośc wypowiedzi Pana europosla Czarneckiego wywoluje odczucia tak ambiwalentne iz z pelna swiadomoscia schodze ponizej jego poziomu. Dodam tylko jeszcze jeden przyklad miałkosci umysłowej Pana posla : otoz w pewnym wywiadze okreslil przyszlosc Samoobrony jak partie tzw. ludyczna, co mialo znaczyc w jego zamysle zapewne partie ludu ( tak wynikalo z kontekstu ). Jednakze siegajac do slownika jezyka polskiego slowo ludyczny oznacza zabawowy. Stad tez moje przypuszczenie, ze jednak Pan europoseł Czarnecki jednak sie nie pomylil, okreslajac w ten sposob swoja partie.
A poza tym...nie lubie goscia. Jako czlowieka w polityce. Czy to jest polityk ? Bez przekonan, bez idei, bez charakteru ? O czym on mowi ?
"Jestem pewien, że po wspólnej akcji pod hasłem: „Balcerowicz musi odejść”, łatwiej będzie Zycie Gilowskiej i Andrzejowi Lepperowi podać sobie ręce."
Przeciez to jest bełkot na miarę pijanego wariata.
styr / 83.22.204.* / 2006-03-21 13:38
Myślę że wkraczamy w nastepny etap organizowania się układu politycznego stworzonego w Radiu Maryja. Słuchaczy radia udało się przekonać do tego rozwiązania już w trakcie kampanii wyborczej. Teraz nadszedł czas na resztę pisowskiego elektoratu.
Zuzanna / 83.23.244.* / 2006-03-21 11:38
Choc osobiscie nie pałam miłoscią do takich polityków jak wyżej odpytywany Pan, to myślę, że PiS jest zmuszony przy niecheci PO do wchodzenia do rzadu i demonstrowania wrogości, poszukiwać różnych innych dróg do osiagniecia wyznaczonego celu.
Myslę, że każda partia uczyniła by to samo.
Nie jestem z PiS-u i nie wiem czy opowiadania Pana EURODEPUTOWANEGO opieraja się na konkretach, czy na chciejstwie.Myślę, że nie ma podstaw aby PiS rezygnował z dążenia do celu tylko dlatego, że Leper nie podoba się tym, którym kiedyś obnażył ich draństwa.
PiS jak obserwuje, wcale nie mówi, że Leper to jego "miłość"!
Podkreślam to jeszcze raz, to ja tak we własnym imieniu dywaguje nad możliwymi ruchami, gdyż podpowiadane przez PO, podanie się do dymisji Rządu,
nie uważam za własciwe przy dobrze funkcjonujacym
i popieranym przez społeczeństwo rządzie.
To porady PO, to odwrócenie uwagi społeczeństwa od problemów, przed jakimi stanął Tusk, po zdemaskowaniu jego bezproduktywnego pieniactwa, destrukcji i obrony interesów oligarchów i kapitału zagranicznego zamiast spoleczeństwa.
Dlatego myślę, że życie uczy i zmusza
do niekonwencjonalnych posunięć w myśl zasady:
Jak sie nie ma co sie lubi , to sie lubi co sie ma".
A tak na marginesie po ostatniej odsłonie czołowych działaczy PO w Sejmie, należałoby sie zastanowić czy PO ma moralne prawo krytykować kogokolwiek ."Niech rzuci we mnie kamieniem ten kto jest niewinny".
Odpowiedź znają napewno wyborcy.
A ci ostatni mieli inne zdanie o Samoobronie niż Panowie i Panie krytykańci a wola ludu jęst święta.
pOdLaK / 62.87.131.* / 2006-03-28 21:22
Jak tak czytam Pani [pietrek_50atneostrada.pl?] wypowiedzi, to tu to tam, przypomina mi się pewna wzmianka o swoistym \
Igor / 64.21.104.* / 2006-03-22 03:42
Zuzanko co ty pieprzysz?
--Leper nie podoba sie tym, ktorym kiedys obnazyl ich dranstwa-- Leper to zwykly CHULIGAN uliczny, ktory za swoje akcje blokowania drog publicznych w kazdym praworzadnym kraju dotslby odpowiednia kare.

W Polsce jest idolem takich jak on.

Gratuluje ci Zuzanko intelektu!
IBIS / 87.207.52.* / 2006-03-21 16:21
To piana z mydła luxia. A jakieś konkrety? Jedno, góra dwa draństwa?
mm / 195.205.207.* / 2006-03-21 14:31
Jedyne co ten rząd dobrze robi, to szum medialny, czyli inaczej mówiąc idealnie bije pianę, a społeczeństwo jest tym zachwycone. Politycy biegający jak z piórkiem do RM, to polityczne k....wy. Tacy politycy nie zrobią nic dobrego dla społeczeństwa. Jak sobie przypomnę Marcinkiewicza w RM, który obłudnie opisywał jak świetnie się tam czyje, to zastanawiam się jak nisko można upaść, i co jeszcze ci ludzie są gotowi zrobić dla władzy. Naprawdę rząd funkcjonuje fantastycznie medialnie, ale nic więcej. Powoli zdają sobie sprawę z tego, że jeszcze trochę tak fantastyczni pofunkcjonują i przejdą w polityczny niebyt, więc panika ich ogarnia.
menda / 83.22.204.* / 2006-03-21 13:20
Nie pała Pani miłością do polityków jak wyżej. Świetnie powiedziane; woda jest sucha a słońce czarne. Dlatego wszelki cover jest zbyteczny droga Pani. Toż sam J. Kaczyński zapowiedział w swoim sejmowym expose ( ważniejszym jak się okazało od expose premiera) że z Po mu nie po drodze. To J. Kaczyński wskazał wówczas swoich potencjalnych koalicjantów tzn. LPR i SO. Z LPRem tak jakoś głupio wyszło jak widać ale z SO wyjdzie jeszcze głupiej tylko trochę póżniej.
Program rządu jest realizowany .Hm, jakoś nie bardzo to widać. Jak na razie premier wykazał się znajomością yesowania i tańca. Nie wydaje mi się jednak aby te umięjętności były pomocne w rozwiązaniu problemu bezrobocia czy długu publicznego.
Tak na koniec: jest takie polskie przysłowie-jeśli nie potrafisz nie pchaj się na afisz. Co do umiejętności braci Kaczyńskich " w temacie rządzenia'" miarodajne są słowa L. Wałęsy . Kaczyńscy nie są w stanie niczego zbudować ;to są ludzie walki. Dlatego cały ten okres kilku miesięcy to pasmo wojenek, straszenia nowymi wyborami, dziwnych politycznych konstelacji a tak w szczególności błogiego nieróbstwa. Ale głowa do góry, Pani Zuzanno. Trzeba być dobrej myśli ,że kiedyś doczekamy się rządu który wreszcie naprawi Polskę.
Zuzanna / 83.23.212.* / 2006-03-21 16:35
"menda" napisał":
" Co do umiejętności braci Kaczyńskich w temacie rządzenia miarodajne są słowa L. Wałęsy . "
Jakiż to czyn udał się temu znawcy każdego tematu?
Proszę wymienić w kadencji tego pana udanie dokonczone dzieło.Może Gąsiorowski i jego kumpel puszczony w skarpetkach?, a może "okrągły stół" i wóda żłopana z prześladowcami narodu typu Kiszczak? a może lizanie butów Generała? czy może wyciąganie syna z aresztu po jeździe pod wpływem alkocholu?
Wychodzą pomału sprawy prawej ręki tego pana - wyjdą i inne.Gdyby Pan podał przykład np.:Prymasa Tysiąclecia... Nie ma się co powoływać na takie autorytety jakie Pan podaje bo to tylko postacie symbole.

"mm"
a gdzie ma się dobrze czuć Pan Premier jak nie w RM?
Czy może u szui Lisa w programie czy u tendencyjnej Pani Olejnik?
A może u Michtrixa w redakcji z ukrytym magnetofonem i zalożonymi rywinowymi sidłami?
Co wy wygadujecie?
Chyba już potraciliscie poczucie rzeczywistości.
Musicie zmienić i metody i płytę bo się zdezaktualizowały.
Jestem dobrej myśli, że kiedyś zmienicie. Jeszcze nikt sam dobrowolnie nie dał sobie odebrać przywilejów.
Ale siłą i wolą narodu zmieniono wiele nienaruszalnych
świętych krów, choćby na Ukrainie.
menda / 83.22.204.* / 2006-03-21 18:14
Droga Pani! proszę o unikanie argumentów typu blablabla. Wszak to nie jest dyskusja na temat L. Wałęsy. Ja przytoczyłem jedynie opinię byłego prezydenta z którą zgadzam się w całej rozciagłości a każdy kolejny dzień utwierdza mnie w tym przekonaniu. Zmienić płytę z pewnością warto.Wszak L. Wałęsa nie zajmuje jakiejkolwiek funkcji państwowej już od ponad 10 lat. Może więc lepiej dyskutować o poczynaniach obecnej władzy? Co do przywilejów też się z Panią zgadzam. Nie może być tak że eksponowane stanowisko w demokratycznej Polsce obejmuje człowiek pokroju płk. Biegalskiego. Czas skończyć z epoką świętych krów. Nawet jeśli te krowy mają mocne koneksje. Tego będziemy oczekiwać od następców obecnego układu politycznego.
jtt / 83.8.222.* / 2006-03-21 12:45
Wola 10% ludu - to nie mało, należy się z tym liczyć. Ale to nie jest \
józ / 83.8.242.* / 2006-03-21 10:38
Takie tam.
Przecież Prawo iSprawiedliwość zapowiadało, ż wchodzący w konflikt z prawem nie mogą ejść do rządu.
r / 212.122.215.* / 2006-03-21 21:14
Leper nie jest "wchodzący w konflikt z prawem" on jest w konflikcie z prawem - wszystko ok ?
obserwator / 212.244.73.* / 2006-03-21 11:21
Zapowiadało, zapowiadało,.... i co z tego? Teraz pierwotnie zapisane hasła na ścianie Orwellowskiej stodoły z folwarku zwierzęcego trzeba trochę nagiąć (ups!), przepraszam, dostosować do zmieniającej się rzeczywistości. Każdemu wg potrzeb PiSu!
popekjr / 2006-03-21 22:57 / Bywalec forum
ale ten mit zostal obalony w 2 tyg. po wyborach gdy A.L. zostal wicemarszalkiem. Osobiscie czekam na obalenie wszystkich mitow, chociaz nie wiem czy juz nie za pozno, juz chyba wszystkie zostaly obalone i moje czekanie jest prozne.
car / 213.199.196.* / 2006-03-21 10:34
RAZEM ??? Dokąd ??? Chyba... do piekła !!!???
Roman / 83.17.199.* / 2006-03-21 10:16
Zwracam się o znalezienie sponsora. Koniecznie trzeba sfinansować kompleksowe badania p. Czarneckiego. ..i leczenie.
czopper / 212.76.37.* / 2006-03-21 10:08
Prosze o zmiane imienia i nazwiska.
Dziekuje
obserwator / 212.244.73.* / 2006-03-21 08:40
"I tak oto ziści się mój sen: Zyta Gilowska i Andrzej Lepper z zakasanymi rękawami, ramię w ramię będą budować IV Rzeczpospolitą."

Niezłe. Brzmi jak hasło propagandowe wypisane na ścianie pegeerowskiego budynku w PRLu. I ten gość jest eurodeputowanym?! Chyba zapomniał przed udzieleniem wywiadu wziąć odpowiedniej tabletki, a wtedy zapewne myśli się plączą w główce...
r / 212.122.215.* / 2006-03-21 21:17
główka ciasna a myśl może jedna jedyna

Najnowsze wpisy