Forum Polityka, aktualnościKraj

Ryszard Milewski: Rozumiem stanowisko Gowina

Ryszard Milewski: Rozumiem stanowisko Gowina

Money.pl / 2012-09-13 22:28
Komentarze do wiadomości: Ryszard Milewski: Rozumiem stanowisko Gowina.
Wyświetlaj:
5yeyerer / 79.187.160.* / 2012-09-14 13:14
Prezes dostanie emeryturkę 10 000 i pójdzie w odstawkę.

Nowy prezes będzie uważał z kim gada.

Sprawę się zamiecie pod dywan ( przedawni się zanim sąd wyda wyrok )

Redaktorzy trafią do aresztu za fałszowanie dokumentów ( "podrobienie maila" ).

Będą siedzieć w jednej celi z antykomorem.

KOCHAM CIĘ ..... POLSKO !!!
nfgjftjfg / 79.187.160.* / 2012-09-14 13:09
Zwracam uwagę, że Prezes M. tłumacząc się mówi:

"Zostałem rzeczywiście zaskoczony, w pierwszej chwili myślałem, że to jest z kancelarii premiera"

Czyli co? Nieszczęście nie pole na tym że ustawia postępowania pod zamówienie polityczne tylko na tym że to nie była prawdziwa kancelaria premiera???

Gdyby była prawdziwa kancelaria to by ustawili i nie było by krzyku.

On się tłumaczy z tego że dał się złapać na gorącym.

Tłumaczenie w stylu:
Czesiu wiesz my razem byśmy to załatwili po cichutku a tu ktoś się pod ciebie podszył i zrobiła się afera a ja myślałem że to ty.
Czesiu przepraszam będę już uważał.
głodny / 178.36.110.* / 2012-09-14 09:00
Czy wystarczy jedyny sprawiedliwy w tej POstkomunistycznej PO-sodmie i PO-gomorze w POlsce ??? Don Pinokio sam (no - może truchę familijnie) się zdezawuował z POwodu zbyt już długiego nosa (stwierdzam, że z tym nosem i brakiem tupecika na łysince jest nie-przystojny, a z kłamstwami mu nie do twarzy - my Polki nie lubimy tych, co to się "motają" w zeznaniach i kłamią!!!) i nikłe są szanse, aby PO przetrwała czas burzy i naPOru, który DOPIERO PRZED NAMI ???!
Kapitan sedes / 89.231.125.* / 2012-09-14 01:39
Najbardziej skorumpowana autonomiczna instytucja w Polsce jest sama prokuratura. Nie należy się więc spodziewać nic poza pustym pitoleniem i demonstracji takiej samej zwłoki ze strony samych polityków jak sam zatrzymany. Po kilku miesiącach wszyscy zapomną o amber gold i fakcie, ze np premier w ogóle ma syna.
sdf5 / 89.231.81.* / 2012-09-13 23:29
Oto typowy sędzia - człowiek najwyższego zaufania społecznego, ostoja praworządności, poza wszelkimi podejrzeniami.
dgr / 195.245.224.* / 2012-09-13 23:23
W normalnym kraju ABW i prokuratura zajęła by się Milewskim a nie dziennikarzami
tytyuftyr / 79.187.160.* / 2012-09-14 13:23
Za coś został prezesem ( jak widzę nagranie to na pewno nie za rozum ) - za darmo funkcji nie rozdają.

Tusek w nagrodę pojedzie do brukselki - też nie za darmo.

Barroso za darmo też fuchy nie dostał - patrz stan finansów hiszpanii.

Monti - to samo.

A mi nikt takich funkcyjne nie proponuje - ale niedouczony jestem i za co miałbym ją dostać.

Chociaż angielskiego nie znam - to już mogę się ubiegać o fuchy Kwacha, Wałęsy, Tuska, Balcerowicza, Marcinkiewicza.

TO NIE JEST TAK ŹLE - JAKOŚ DAM RADĘ
bizli / 46.204.66.* / 2012-09-13 22:28
kto powiedział że sędzia musi być uczciwy
to jest korporacja,
a wiadomo naszych ludzi nikt nie ruszy

Najnowsze wpisy