Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ryszard Petru dla Money.pl: Polscy politycy nie potrafią liczyć, a debata publiczna jest w fatalnym stanie

Ryszard Petru dla Money.pl: Polscy politycy nie potrafią liczyć, a debata publiczna jest w fatalnym stanie

Wyświetlaj:
Lichwiarze to zbrodniarze / 77.65.57.* / 2015-04-27 22:56
Masz tupet, kanalio! 7 lat klaskałeś TuSSkowi, jak ten niszczył polski przemysł i okradał Polaków z resztek godności. A teraz, tuż przed wyborami, kiedy już wiadomo, że PO-PSL to gnijący trup, chcesz "zmieniać" Polskę?! Kto ci uwierzy, żałosna bankierzyno, która umie zarabiać jedynie przy POmocy lichwy, no kto? Jak swego czasu "doradzałeś" (z oficjalnym błogosławieństwem tego nierządu!) polskim firmom w kwestiach finansowych, to wszystkie, które cię posłuchały, upadły! Dlatego mój odzew na tę twoją "nową inicjatywę" brzmi: GOŃ SIĘ, STARY CWANIAKU!
Lichwiarze to zbrodniarze / 77.65.57.* / 2015-04-27 22:55
Masz tupet, kanalio! 7 lat klaskałeś TuSSkowi, jak ten niszczył polski przemysł i okradał Polaków z resztek godności. A teraz, tuż przed wyborami, kiedy już wiadomo, że PO-PSL to gnijący trup, chcesz "zmieniać" Polskę?! Kto ci uwierzy, żałosna bankierzyno, która umie zarabiać jedynie przy POmocy lichwy, no kto? Jak swego czasu "doradzałeś" (z oficjalnym błogosławieństwem tego nierządu!) polskim firmom w kwestiach finansowych, to wszystkie, które cię posłuchały, upadły! Dlatego mój odzew na tę twoją "nową inicjatywę" brzmi: GOŃ SIĘ, STARY CWANIAKU!
jklodvb / 188.146.247.* / 2015-04-27 22:54
Czytam: proponujemy zniesienie przywilejów dla niektórych grup.... Super popieram, nie czytam dalej, myślę od razu o tych wszystkich facetach w czarnych kieckach ( księża, prokuratorzy sędziowie )oraz wszystkich innych mundurowych czyli nierobach i szkodnikach. A p. Petru myśli o górnikach, dzięki którym d... mu nie zmarznie.
ŻENADA!!!!
PO-PSL WON! / 77.65.57.* / 2015-04-27 22:51
Masz tupet, kanalio! 7 lat klaskałeś TuSSkowi, jak ten niszczył polski przemysł i okradał Polaków z resztek godności. A teraz, tuż przed wyborami, kiedy już wiadomo, że PO-PSL to gnijący trup, chcesz "zmieniać Polskę"?! Kto ci uwierzy, żałosna bankierzyno, która umie zarabiać jedynie przy POmocy lichwy, no kto? Jak swego czasu "doradzałeś" z błogosławieństwem tego (NIE)rządu polskim firmom w kwestiach finansowych, to wszystkie, które cię posłuchały, upadły! Dlatego mój odzew na tę twoją "nową inicjatywę" brzmi: GOŃ SIĘ, STARY CWANIAKU!
Małgorzata K.I. / 79.186.58.* / 2015-04-27 22:51
Oto standardy PO :Panie Prezydencie Komorowski !
Pisałam do Premiera Tuska i do MEN, prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.
Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Czy Pan mi pomoże , czy też mnie zlekceważy i odeśle do ,,odpowiednich Instytucji " , które znowu zbagatelizują i zlekceważą mój problem?. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?. Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !
olinia / 89.71.47.* / 2015-04-27 22:50
Tylko nie Balcerowicz i Farasyniuk już oni byli!!! Rząd PO jest nieudolny , Potrzeby nam prezydent taki jak Duda
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
aaak / 89.76.132.* / 2015-04-27 22:48
Dlaczego w Polsce ludzie nie potrafią współpracować dla dobra NARODU, dobra OGÓŁU?
Dlaczego żrą się tylko o tą "kasę", "stołek" - przecież "kasa", "stołek" to nie wszystko.
Dlaczego jesteście ludzie tak PRYMITYWNI?
Wasze PRYMITYWNE działania druzgoczą i niszczą wszystko dookoła!
Zachowujecie się jak ZWIERZĘTA, prymitywne ZWIERZĘTA.
scnera / 80.218.9.* / 2015-04-27 22:42
Moj Boze chron nas od Petru, Balcerowiczow i Frasyniukow i ojczyzne wolna racz nam zwocic Pania !!!!!
Yarek007 / 83.11.169.* / 2015-04-27 22:42
Ten Petru to aparatczyk PO.... i kity wciska by załapać się na jakieś stanowisko przy PO-wcach, a oni ciągle robią go w konia i wyrzygają się na niego za każdym razem tzw. rekonstrukcji rządu.... Petru to PO-wski łgarz !!!!!
saluto1964 / 78.88.146.* / 2015-04-27 22:41
Rysiu politycy potrafią liczyć tylko na swoja korzyść
Życzliwy / 83.29.215.* / 2015-04-27 22:39
P.Petru - nie wymieniaj tych dwóch nazwisk ! ,bo projekt upadnie zanim wystartuje!
Zmiany - to zmiany bez byłych i obecnych polityków,
To już było !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nowoczesna-PL - to IV RP bez starej i nowej "ubeckiej skorupy" !!!
Życzę powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maja Horolczak / 91.53.31.* / 2015-04-27 22:38
Popieram inicjatywę Nowoczesna.PL, chętnie złożę swój podpis w tej sprawie
miki wwww / 89.71.207.* / 2015-04-27 22:37
Jacyś pseudo experci.A jeżeli chodzi o Balcerowicza to jego metoda--doprowadzić do upadku a potem wykupić(czytaj przejąć za bezcen)większość polskich przedsiębiorstw. To było.Ciekawe co teraz chce rozpieprzyć i za bezcen sprzedać.Przedtem były PGR-y i przedsiębiorstwa A może teraz czas na Polskę (czytaj państwo)Amerykanie i izrael chętnie przystąpili by do takiego przetargu nieograniczonego a byłbym zapomniał o Rosji i Niemczech
km401 / 83.31.121.* / 2015-04-27 22:36
nam potrzebna jest partia polityczna nie stowarzyszenie

Najnowsze wpisy