Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ryszard Petru dla Money.pl: Polscy politycy nie potrafią liczyć, a debata publiczna jest w fatalnym stanie

Ryszard Petru dla Money.pl: Polscy politycy nie potrafią liczyć, a debata publiczna jest w fatalnym stanie

Wyświetlaj:
Karol3a / 79.140.207.* / 2015-04-27 14:50
Patrze na polska polityke nieco z dystansu bo czesto przebywam za granica. Spotykam ambitnych i madrych Polakow w calej Europie, USA a nawet Australi. Paradoksalnie w obecnej Polsce zostali odrzuceni a to przeciez ludzie tworza nasz najwiekszy potencjal. Wstydze sie za siebie kiedy musze isc glosowac na beznadziejne PO tylko dla tego, zeby zablokowac jeszcze wiekszych cymbalow z prawa i lewa. Zalegalizujcie prosze partie. Macie moj glos.
Adam222 / 89.66.201.* / 2015-04-27 15:56
I dzięki takim jak ty rządzą nami od 8 lat złodzieje z PO. Oni liczą na to, że ty znowu na nich zagłosujesz zamiast na uczciwy PIS, który złodziejstwo wypleni.
bookbis / 77.114.97.* / 2015-04-27 18:31
pis - po; zamienil stryjek siekierke na kijek, tak to wyglada. powinno byc zapisane max 8 lat poslowania i do roboty a nie siedziec i plesc durnoty, zbijac kokosy, zagrabiac majatki i jeszcze wmawiac ,ze to dla naszego dobra
545454 / 88.199.162.* / 2015-04-27 14:25

Ryszard Petru dla Money.pl: Polscy politycy nie potrafią liczyć, a debata publiczna jest w fatalnym stanie

Uważaj gościu bo cię pod Trybunał Stanu podciągną za leżenie Państwa i prezydenta.
Marian Czoska / 83.0.139.* / 2015-04-27 14:13
Należę do milczącej większości bo nie jestem w stanie głosować ani na mniejsze ani większe zło .
Prowadzę własną działalność od 1975 roku i obecnie zastanawiam się czy politycy (rządzący i opozycja) są tak głupi , czy tylko cynicznie tak udają , bo to co się wyprawia z gospodarką to jest niestety kiepski kabaret.
Inicjatywę popieram i chętnie się do niej przyłączę jak tylko pojawi się taka możliwość.
konsta555 / 31.2.81.* / 2015-04-27 14:06
Panie Ryszardzie. Jeżeli ta inicjatywa-stowarzyszenie przerodzi się w ruch polityczny, to moim zdaniem ma szanse na poparcie wielu świadomych młodych ludzi, którzy mają dość parapolityków zaśmiecających życie publiczne w Polsce. Ma Pan mój głos.
na temat / 81.210.106.* / 2015-04-27 13:59
Prawda że rządy marksistowskich fundamentalistów z PO przywróciły w Polsce PRL.Koncentrują się głównie na sprawach ideologicznych i nic dziwnego ponieważ komuniści nie posiadają kadr znających się na zarządzaniu gospodarką.Niby opozycyjny Palikot ze swoim poparciem dla Moskwy i fanatyzmem ideologicznym byłby pewnie jeszcze gorszy.Z kolei Korwin mówiący że Hitler wywołał II wojnę dlatego że doprowadził Niemcy do bankructwa nadaje się do kabaretu.Należy popierać wszystkie inicjatywy obywatelskie dążące do wolności i wolnego rynku.Ostatni wyrok w sprawie Kamińskiego pokazuje że jesteśmy już w państwie autorytarnym tak jak PRL.
politycznymim / 193.238.42.* / 2015-04-27 13:54
jak stworzycie partie to bedziecie sie musieli liczyc z interesami politycznymi i w związku z tym tez przestaniecie umieć liczyć. Lepiej stworzyc silne lobby przedsiebiorców niz kolejną partie której ideały zgasną zaraz po wyborach.
bijo / 2015-04-27 13:22
Podpisuje się rękami i nogami stwórzcie Partię. Jestem przedsiębiorcą i odechciewa mi się powoli wszystkiego. Jest na taką Partię ogromne zapotrzebowanie, nawet nie wiecie jak rozgarnięci i wykształceni ludzie szukają jakiegoś punktu zaczepienia - nie ma na kogo głosować !!!!!
ZIBI0005 / 80.254.158.* / 2015-04-27 13:32
MACIE MÓJ GŁOS!!
Gro młodych wykształconych oddaje swoje głosy na PO jako mniejsze zło, gdyż nie ma partii specjalistów i fachowców. Załóżcie partię rozpocznijcie zmiany, młodzi i Polska tego potrzebują!!!
5454545454 / 88.199.162.* / 2015-04-27 14:31
ech naiwni - szkoda mi Was (albo i nie w gałupote należy się Rypin, Rypin Puck w twarz!) przecież to jest właśnie PO-bis, oni wszyscy póki co to wiedzą i mówią całkiem do rzeczy (z PO też tak było) ale to tylko zanęta dla głupich leszczy/lemingów - jak już dostaną się tam gdzie chcą to kołowrotek zostanie uruchomiony i leszczyki (a właściwie ich kasa) lądują w wiaderku a podatki zamiast zostać obniżone to w górę.
20 21 22 23 24 25
na koniec starsze

Najnowsze wpisy