Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Ryszard Petru w money.pl: Koalicja wszystkich przeciw PiS to słaby pomysł

Ryszard Petru w money.pl: Koalicja wszystkich przeciw PiS to słaby pomysł

Wyświetlaj:
res / 89.73.194.* / 2015-10-01 10:24
Facet kręci. Twierdzi że jest za liberalizacji jednocześnie mówi o zwiększeniu nakładów na "zawodówki". Czy facet nie pamięta że zawodówki nie kształciły rzemieślników ? A co do tych 500 zł na bachorka to faktycznie błędne myślenie gdyż doprowadzi do przyrostu produkcji patologii.
marucha, też gajowy / 89.64.29.* / 2015-10-01 10:22
Nowoczesna Polska to Palikot bis, dla przejęcia niezadowolonych z PO żeby broń Boże nie poszli do PiS. Tusk Palikota wykiwał jak gówniarza, Petru to przydu..s Balcerowicza którego można tylko nazwać gangreną dla naszego kraju i obywateli. Życzę osiągnięcia wyniku 4,5% i won ze sceny politycznej ci którzy chcą zrobić z Polski kolonię Brukseli i banków będących w wiadomo czyich rękach.
greg3 / 194.145.228.* / 2015-10-01 10:39
Ja jednak wolę ludzi takich jak Pan Petru. Ludzi którzy w swoim życiu do czegoś już doszli i teraz chcą poświęcić swój czas dla dobra Naszego Kraju , prawdziwi patrioci. Nie wiem czego boi się duża część Polaków, chyba tego, że nie mieli by na co narzekać. Bo przez lata w których nie mieliśmy nic do powiedzenia na temat rozwoju kraju wykształciła się w nas taka tendencja do narzekania.
Banki są i będą obecne w naszym życiu, dlatego powinniśmy wybierać mądrych i doświadczonych ludzi aby tworzyli dobre prawo tak aby banki i korporacje nie działały na naszą niekorzyść.
Największym lobbystą był PiS w sprawie SKOK-ów ale to nie banki więc nie ma problemu i nikt już o tym nie pamięta...
Ed1010 / 193.59.36.* / 2015-10-01 10:21
Petru, hehe przecież był doradcą ekonomicznym Tuska, oraz popierał bronka w wyborach a teraz mówi, że mu ta włądza się nie podoba??????
Anna Wiktoria / 31.130.106.* / 2015-10-01 10:20
Petru nikomu by nic nie dal tylko sobie wal sie Juz nie masz mojego glosu
kamerka / 37.47.34.* / 2015-10-01 10:18
Przecież to specjalnie uformowana nowa POo ktora ma niby zastąpić tą kompromitowaną, Założone to to przez zasłużonych wrogów Polski. Nikt się nie da na to nabrać. No może lewaccy emeryci i inny element co rozbija część głosów w wyborczej walce i tyle.
moje imie / 176.221.121.* / 2015-10-01 10:17
Ze spokojem i bez emocji ogladam i wysluchuje tych wszystkich obietnic bedac pewnym, ze nic sie nie zmieni. Obojetnie ktora opcja polityczna zwyciezy w nadchodzacych wyborach. natychmiast po nich, juz na drugi dzien zapomni o wszystkich obietnicach i zajmie sie obsadzaniem wszelkich mozliwych stolkow swoimi ludzmi. A nam zacznie sie tlumaczyc, ze zle zrozumielismy co do nas mowili i ze jestesmy glaby i nie powinnismy sie wtracac w "wielkie dziela dla Polski" ktore teraz oni robia.
strach się bać / 83.5.195.* / 2015-10-01 10:29
A ja się boję, że PIS wprowadzi te wszystkie swoje obietnice z czysto populistycznych popudek i zrujnuje naszą gospodarkę, a potem powie, że to wina PO. Zobaczycie, że oni będą wszystko na nich zganiać, całe swoje nieudolne rządy zrzucą na platformę.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
j637 / 91.220.17.* / 2015-10-01 10:17
nie mozna obiecywać więcej pieniedzy polakom oczywiscie nie dotyczy to petru jego ferajny ani mentora blacerowicza. Cwaniaczek medialny pseudo ekonomista . ten gość był popendzony jako palnatowaty nieudacznik z wszystkich banków z czegoś musi żyć i brylować w mediach
TOM712 / 82.139.39.* / 2015-10-01 10:15
POLACY CHCĄ RZĄDÓW BANKIERA? ELIZJUM BANKIERÓW? Czy ten kraj oszalał?
antybalcerowicz / 83.230.125.* / 2015-10-01 10:14
W tym potoku pięknych słów umykają fakty jak np.to, że propozycja 16% vat spowoduje wzrost cen leków, żywności i książek (obecnie stawki wynoszą 5-8%).
rozsadny / 31.63.176.* / 2015-10-01 10:13
synu ty niewiesz co mowisz bo emerytury bez przywilejow to znaczy ze gornik , strazak hutnik i wiele ciezkich zawodow ma pracowac do 67 roku zycia , ciekawe jakby twoj tata byl gornikiem dolowym kazalbys mu robic do tego wieku zastanow sie co bredzisz ludzie ktorzy nigdy sie praca nie skalali tak jak ty siedzac za biurke i liczac nieslusznie zarobione pieniadze nigdy nie zrozumia ciezko bracujacych w tym zlodziejskim kraju za grosze , a moze ty masz inny zoladek i zloto musziisz zajadac cwaniacaku i tobie podobni
xxx471 / 89.25.243.* / 2015-10-01 10:31
Zgodzę się z tym, że tym, którzy mają ciężką fizycznie pracę trudno jest pracować do 67. Ale nie wszyscy tak ciężko pracują i też mają przywileje. Cały nasz pseudo "wymiar sprawiedliwości" raczej się nie zacharowuje (na dodatek nie odprowadza składek) i rzesze innych uprzywilejowanych grup zawodowych, które idą na wcześniejszą emeryturę. Więc nie dziw się reszcie społeczeństwa, któremu wydłuża się wiek emerytalny, a na dodatek w perspektywie dostaną "śmieszne" emerytury.
kazmirz / 176.109.166.* / 2015-10-01 10:25
masz 50 lat i 2500 emerytury , jestes ponoc bardzo spracowany i zmeczony i codziennie szukasz pracy zeby dorobic bo wciaz malo malo malo.
Marek439 / 87.116.196.* / 2015-10-01 10:22
Nie kolego. Górnik dołowy powinien pracować przez np. 20 lat pod ziemią a resztę czasu na powierzchni. I tak do 65 roku życia, jak każdy. Czy Ty myślisz, że praca w innej fabryce jest lżejsza ? Ja pracuję w T.C. Dębica na maszynie w systemie 4-ro brygadowym, 8 PEŁNYCH godzin bez wytchnienia i zarabiam 1800 zł na rękę. Cały czas stoję w zasadzie na jednej nodze bo drugą operuję i po 6 latach już mam problemy z nogami. A co będzie za 20-30 lat ?
jude / 83.29.176.* / 2015-10-01 10:11
Dwa tygodnie temu, w sobotę, odpoczywałem wśród zgiełku naprzemiennych dźwięków z pojazdów mechanicznych, zwierząt lotnych, gwaru przechodzących ludzi, zasiedziawszy się na Plantach krakowskich czytając książkę, podskoczyła (dosłownie) do mnie pewna dziunia - niestety nie mogę nazwać ją odpowiednio do panujących manier, z racji słów, które dotarły do mnie jako pierwsze: "Cześć, jesteś zajęty?
Zbieram podpisy dla partii....."
-Kogo jest ta partia?
-Ryszard Petru.
-Dziękuję
-.................
i odeszła....

Jaki Pan taki kram, dlatego tutaj pełny zachwyt, a tak na prawdę partia zrzesza niby wielkich intelektualistów i osób, które ponoć są zdolni i CHCĄ aby PAŃSTWO DAŁO im pracę...

Lemingi kontratakują....
wojtuśka / 213.77.28.* / 2015-10-01 10:11
Panie Petru,

Czytam i słucham Pana i nie widzę tutaj żadnej nowoczesności. Tak naprawdę poza prymitywnym sloganem 3x16% nic Pan nie ma do zaproponowania. W mojej opinii jest Pan kalką liberała Leszka Balcerowicza, którego pomysły prywatyzacji wszystkiego za bezcen wychodzą nam bokiem. Wasza liberalna ekonomia jest aktualna w historii myśli ekonomicznej a nie we współczesnym świecie. To wulgaryzowanie ekonomii. Jakie Pan ma dokonania poza kredytem we frankach.? Proszę je przedstawić.
tak jest / 78.131.192.* / 2015-10-01 10:09
Kto DA SIĘ NABRAĆ ???!!
Duet Petru - Balcerowicz (który już dawno miał odejść) to kolejne lata albo i dekady zacofania i przymierania Polskiej gospodarki.
Wróćmy do początków... Już chyba Polacy ZAPOMNIELIŚCIE KTO DOPROWADZIŁ DO TEGO CO TERAZ DZIEJE SIĘ W POLSCE- TO SĄ SKUTKI TYCH WŁAŚNIE LUDZI!!!
Brakuje mi jeszcze tu Buzka, Milera, Kwaśniewskiego, Tuska, Kamińskiego i na dostawkę jeszcze Hanka Gronkiewicz -Waltz -tfuuu... oraz hrabia Sikorski i Rostowski...
Same znakomitości - wybierajcie mądrze Polacy i PAMIĘTAJCIE - KTO WIĘCEJ OBIECUJE TEN MNIEJ ZROBI!!!
lebebe / 213.158.204.* / 2015-10-01 10:09
Petru to przecież przedstawiciel interesów Banku Światowego, były doradca Tuska, 20 lat pracy w sektorze bankowym. Cwaniaczek obiecuje złote góry by po wyborach nic z tych obietnic nie zrealizować. Ludzi poznaje się po czynach a nie po słowach. Skąd ma ogromne pieniądze na swoją kampanie wyborczą?

Najnowsze wpisy