Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd bierze się za internet

Rząd bierze się za internet

Money.pl / 2010-01-19 08:05
Komentarze do wiadomości: Rząd bierze się za internet.
Wyświetlaj:
Liberał85765752309 / 87.207.201.* / 2010-01-21 18:44
Ludzie. Zjednoczmy się i zaprotestujmy na tego typu projekty i ustawy!!!
Czy tak ma wyglądać liberalny rząd PO?!?!!!Inwigilacja,podsłuchy,śledzenie,cenzurowanie,pszeszukania,kontrola na każdym kroku, monitoring (kamery);w metrze, autobusie, tramwaju, na ulicy, na peronie, na lotnisku, na stacji benzynowej, w sklepach, w banku, przy bankomacie, w szkołach....itd. Proponuję jeszcze w WC założyć. Fotoradary, tajne pojazdy policji z wideorejestratorami, ukrywająca się policja za zakrętami.....itp...itd.. Dlaczego udało nam się pokonać komunę??? Głównie, dlatego, że się zjednoczyliśmy. Proponuje teraz zrobić to samo przeciw takim pomysłom i temu rządowi. Póki nie jest za późno!!! Albo oni nas, albo My ich!!!! Walczmy o normalne życie!!!
Anda / 83.21.237.* / 2010-01-20 11:13
przeczekamy
sceptyk / 2010-01-19 11:07 / Tysiącznik na forum
Podobno Platforma Obywatelska, wspierana przez byłych członków Partii Ludzi Rozumnych, Koszernych i Eleganckich,
jest partią wolnościową, czyli liberalną. Podobno.
PO szła do władzy pod hasłem walki z faszystowskim reżymem Kaczyńskich i Ziobry, który to reżym miał być zagrożeniem dla wolności obywatelskich.

Po 2 latach rzeczywistość wygląda tak:
kupiono 100,000 fotoradarów, zamiast budować drogi;
dano straży miejskiej ma prawo do rewizji osobistej każdego obywatela pod dowolnym pretekstem;
operatorzy komórkowi mają OBOWIĄZEK zapisywania i przechowywania danych o miejscach, z których prowadzone są WSZYSTKIE rozmowy (bez nakazu prokuratorskiego);
w miastach instaluje się tysiące kamer śledzących każdy krok obywateli;
usuwa się szefa agencji antykorupcyjnej pod sfingowanymi zarzutami;
niezależni dziennikarze są aresztowani, podsłuchiwani, inwigilowani;
babcia kioskarka zostaje zatrzymana za niewydanie paragonu fiskalnego o wartości 40 groszy;

a jednocześnie:

nie udaje się złapać największych bandytów;
złapani bandyci na potęgę popełniają w więzieniach samobójstwa, zanim zdążą złożyć zeznania o powiązaniach świata przestępczego z ludźmi rządu Platformy Obywatelskiej i jej poprzedników;
Miro, Zbycho i Grzecho śmieją się do rozpuku;
cieć Graś, sługus niemeickich obszarników, niepłacący podatków, jest rzecznikiem rządu, a decyzja o jego odwołaniu jest natychmiast cofana po interwencji ludzi tzw. służb;
trzeba przepraszać łapówkarza;

itd. itp.

Donaldzie Tusk,
i Grzegorzu Schetyno!
Nie idźcie TO DROGO!
Nie idźcie TO DROGO!
PRL-bis / 87.205.165.* / 2010-01-20 10:29
Przepraszam, wiedziały pały co wybierały. Kto niby zakładał PO a tak naprawdę przechrzcił ich najpierw z KL-D na połączone siły KL-D_UD czyli UW, później zrobił z nich AWS by w końcu zmienić szyld na PO. Na PO głosowali ludzie inteligentni jakich nie ma na całym świecie więc wiedzieli na co głosują. Wiedzieli czym dla Polski zakończyły się ich poprzednie "rządy". PO szła do wyborów min. z hasłem przywrócić normalność. Więc spełniają obietnice. Za komuny inwigilacja, rewizje, cenzura, aresztowania także zbyt wścibskich prokuratorów czy śledczych były na porządku dziennym. Były normalnością. Obiecali jej przywrócenie i powoli spełniają obietnice.
janiszek72 / 2010-01-19 09:46 / Tysiącznik na forum
Rząd Naczelnego Nieudacznika RP - Donalda Tuska (obecnie na urlopie) stara się wszelkimi metodami utrzymać sielankowy i dobrobytowy obraz kraju. Z jednej strony zamówione i wyssane z palca sondaże o bezgranicznym poparciu ekipy PO, a z drugiej strony położenie ręki na jedynym medium przez który można się swobodnie wypowiedzieć, czyli na internet. Demokracja w wydaniu Platformy Antyobywatelskiej sięga zenitu. Premier jak jakaś pedalska ciota waha się czy wystartuje w wyborach, czy też da wszystkim święty spokój. Optuje za tym drugim rozwiązaniem i posunę się nawet dalej z uprzejmą prośbą o pozostanie Pana Premiera Tuska bezterminowo na urlopie narciarskim. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
JAW / 84.10.195.* / 2010-01-19 09:27
Każdy ma taką włądzę, jaką sobie wybrał. Trochę pobuzuje się o internecie, pozamyka parę stron, a służba zdrowia i emerytury pozostaną sobie bez zmian, bezrobocie urośnie, płace spadną, podatki urosną, grypa zaszaleje. Chcieliście, to macie
sceptyk / 2010-01-19 11:09 / Tysiącznik na forum
Ja nie chciałem.
Binarek / 2010-01-19 08:42 / Tysiącznik na forum
Proponuję wpisanie w googlach "dobra strona pedofili"
Jest masa poukrywanych stron dla dzieci

Właściwie to brak uprawomocnienia aby takie strony blokować.
Założę się, że połowa wpisujących tu się osób narzekała wcześniej na brak działań rządu w sprawie ochrony w sieci
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-01-19 11:00
ja nie narzekałem
sceptyk / 2010-01-19 11:09 / Tysiącznik na forum
Ja też nie narzekałem.
Jestem liberałem. Prawdziwym!
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2010-01-19 08:27
Lech Kaczyński może wybrać wybory w pierwszej turze !!!!

wystarczy tylko jeszcze jedno małe VETO !!!!!!!!
Punch / 85.222.86.* / 2010-01-19 08:38
Rozumiem, że można nie lubić kurdupla, ale żeby aż tak mieć zlasowany mózg i to nie na temat. A jeśli chodzi o nick (socjalizm rządzi), to chciałbyś, bo tam dopiero było pole dla kretynów.
socjalizm rządzi (PO dla twojej informacji) / 88.199.162.* / 2010-01-19 09:32
widzę że wszystko co napisałem zrozumiałeś - na opak, to tak od urodzenia ?
sceptyk / 2010-01-19 11:11 / Tysiącznik na forum
Redaktor Michnik jeszcze nie ogłosił oficjalnej egzegezy, zatem POwniarstwo jest zagubione w swoim widzeniu rzeczywistości.
A Prorok Mniejszy Żakowski został zblatowany własnym programem w reżymowej tiwi.
dgen / 2010-01-19 08:23 / Tysiącznik na forum
na początek proponuję zakazać: premier.gov.pl i platforma.org
socjalizm rzadzi / 88.199.162.* / 2010-01-19 08:29
kazda legalna strona (nawet jeżeli będzie to strona zakładu fryzjerskiego) będzie musiała mieć linki do
premier.gov.pl i platforma.org
zachwalające znajdujące się tam treści - inaczej czeka ją wpisanie do rejestru stron zakazanych.
JanuszPOlikot / 2010-01-19 08:05 / Tysiącznik na forum
"Przy okazji delegalizacji e-hazardu gabinet Donalda Tuska chce po raz kolejny przeforsować projekt wprowadzający Rejestr Stron i Usług Niedozwolonych, czyli blokadę stron internetowych zawierających nielegalne treści."


Czyli tzw. cenzura internetu , skoordynowana akcja państw eurokołchozu !
Panowie europejczycy coraz bliżej nam do Chin Ludowych!!!
sceptyk / 2010-01-19 11:16 / Tysiącznik na forum
Jesteś zdziwiony?
Bo ja nie.
Eurokołchoz od jakichś 20 lat dryfuje w stronę państwa zamordystycznego, faszystowskiego i etatystycznego.
Najgorsze w tym jest to, że ogłupieni ludziska wierzą, że tak wygląda wolność.

Niedobrze sie robi, bo już nawet do Ameryki nie warto uciekać, bo tam pod przepigmentowanym jest jeszcze gorzej.
SB / 195.116.34.* / 2010-01-19 19:43
uważaj ,bo bekniesz za rasizm!
sceptyk / 2010-01-20 11:21 / Tysiącznik na forum
Już bekam.
Jak się najem czarnej fasoli.

Najnowsze wpisy