Forum Forum podatkoweVAT

Rząd chce obniżyć VAT

Rząd chce obniżyć VAT

takor / .* / 2003-10-19 14:04
Komentarze do wiadomości: Rząd chce obniżyć VAT.
Wyświetlaj:
Miki / .* / 2003-10-25 15:10
Wiesz, apropos amnezji to niestety w tych wyborach juz ja nasze spoleczenstwo wykazalo i nie wydaje mi sie zeby w nastepnych po najblizszych bylo inaczej . Nalezaloby stworzyc ustawe zabraniajaca sprawowania urzedow publicznych dla wiekszosci osob, ktore w tej chwili sa u wladzy. Wiem ze uderza taki pomysl w demokracje, ale nie widze narazie inngo sposobu , aby ludzie, ktorzy cos potrafia mogli objac odpowiednie do ich umiejetnosci stanowiska.
takor / .* / 2003-10-19 14:04
Skro sytuacja gospodarcza jest tak dramatyczna, to planowanie jej naprawy na lata 2005 czy co gorsza 2007 jest jak odłozenie ratowania tonącego na jutrzejszy dzień, albo przyjazd straży pożarnej po tygodniu. W moim odczuciu jest to niepowazne, boli mnie, że to za moje opodatki, na które musze oddać pieniadze zapracowane ciezko dziś, a nie za 10 lat. Zacznijmy wreszcie mówić jasno, że Panowie Miller, Hausner itd są na naszym garnuszku !!!!!! Że niedbałość o szybki rozwój kraju, jest zwykłym obijaniem się w pracy u nas - społeczenstwa które jest pracodawcą.
MisteryMe / .* / 2003-10-22 13:40
Moge tylko dodać że przy okazji mamy do czynienia z mydleniem oczu wyborcom i działaniem czysto asekuracyjnym w wydaniu rządzącej partii. Stopień poparcia społecznego dla partii Pana Millera nie wróży wygranej w kojenych wyborach, co oznacza że zostawią oni swoim następcą gospodarkę kraju w stanie totalnego bałaganu, zbyt wysokiego długu publicznego, kolosalnej dziury budżetowej i przy malejącym PKB. W razie gdyby nowo rządzącym nie udało się przywrócić gospodarki do zadowalającego staniu w trakcie kadencji, Panowie Miller i Hausner będą mogli z kolei w kolejnych wyborach powiedzieć : "Mieliśmy receptę ale nas odsunięto, przywróćcie nas do władzy!" . Mam tylko nadzieję że wtedy społeczeństwo nie wykaże sie totalną amnezją.

Najnowsze wpisy