Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd chce pieniędzy za wodę. Zdrożeje prąd i zakupy. Zapłacimy nawet za deszczówkę i śnieg

Rząd chce pieniędzy za wodę. Zdrożeje prąd i zakupy. Zapłacimy nawet za deszczówkę i śnieg

Wyświetlaj:
piter488 / 95.160.159.* / 2016-04-20 20:55
W Bielsku-Białej podatek od deszczu mamy już ładnych kilka lat,ale nikt logicznie nie potrafi wytłumaczyć jak mają się opady do pow.dachu w 10-cio piętrowcach w przeliczeniu na mieszkanie,co ciekawe czy leje 200 dni w roku czy 100 czy susza kasa taka sama .
niezadowolona864 / 83.4.230.* / 2016-04-20 20:54
Jeszcze potrzebny jest po datek od słońca, gradu, błyskawic, grzmotów....? Z tego też niezła kasa będzie
Jowita 121 / 37.47.40.* / 2016-04-20 20:57
Jak również od braku potomka prezesa.!!!! A mógł jakąś zbajerować?????????
DOBRE DLA MOHERÓW / 84.38.97.* / 2016-04-20 20:54
NO TO MAMY PODWYŻKĘ ZA 500 + , TERAZ PRĄD WODA ŚNIEG ZAPOMIELI O MROZIE ,
TO DOBRE TYM MOHEROM NIECH PŁACA.
Beata575 / 109.241.196.* / 2016-04-20 20:53
Czy mi się zdaje, czy pis przed wyborami jechał po platformie i wyliczał ile to PO podniosła podatków? A pis co robi? Jak na razie słyszę o samych podwyżkach. Jakaś niewielka liczba Polaków otrzymała 500+, a cała reszta dostała po kieszeni. Podatek bankowy ( i wzrost opłat bankowych oraz ubezpieczeń), za chwilę podatek od sklepów ( i chyba nikt normalny nie myśli, że sklepy zrezygnują ze swojego zysku), zakaz sprzedazy ziemi ( spadek ceny i mniej w kieszeni), zmiany Vat ( a trakcie obróbki - i nie będzie to zmniejszenie), abonament RTV płacony przez wszystkich przy prądzie ( i nie do uniknięcia), teraz pomysł z nowymi opłatami za wodę i w związku z nerwową sytuacją w kraju spadek wartości zlotówki. Oraz wiele innych drobnych ruchów, o których w mediach się nie mówi. Brawo Polacy. Pamiętajcie, że to dopiero pół roku rządów. Co będzie dalej?
JG59 / 89.70.201.* / 2016-04-20 20:52

Zapłacimy nawet za deszczówkę i śnieg

DZIEŃ BYŁBY STRACONY JAK DYŻURNI OPLUWACZE Z MONEY.PL LUB INNI IM PODOBNI NIE OPLULI BY RZĄD,PREZYDENTA.RP LUB PIS?TO WY TZW. "DZIENNIKARZE" TYLKO MĄCICIE,ROBICIE ZAMĘT I NAPUSZCZACIE POLAKA NA POLAKA? TO WIDAĆ,ŻE JESTEŚCIE NA USŁUGACH "INNYCH" NAJPRAWDOPODOBNIEJ ZAGRANICZNYCH MOCODAWCÓW KTÓRYM ZALEŻY NA SIANIU ZAMĘTU W POLSCE I POLAKACH? TYLKO ZMIANA USTAWY O MEDIACH I REPOLONIZACJI MAS-MEDIÓW NAPRAWI TO "PODJUDZANIE"? TO BYŁ POMYSŁ PO I PSL? WIADOMO JAK MOŻNA NIE ZORIENTOWANYM "PRAĆ MÓZGI"?
symast. / 89.230.231.* / 2016-04-20 20:49
miech rzad wprowadzi podatek 10 % od głupoty ministerstw ,15 % od zidiocenia rzadu i 30
% podatek od wariactwa posłow i senatoeów.A powaznie\ widac ze szukaja pieniedzy na obietnice przedwyborcze.To moze uszczuplic diety poselskie ,senatorskie ,zarobki w ministerstwach ,kase na palac prezydencki ,na urzad rady ministrow ,i moze odebrac Rydzykowi i kosciolowi ten miod plynacy z podatkow polskich podatnikow.Ponadto wszyscy kawalerowie i panny powinny placic 50% podatku za niewykorzystanie prokreacji i tym samym zwiekszenia liczebnosci naszego kraju.Z zastrzezeniem ze ci co jeszcze moga plodzic i rodzic dostana zwrot a ci co juz nie moga dostana domiar do 60% podatku!
polak29 / 89.64.53.* / 2016-04-20 20:49
ten rząd to dziwactwo ! bawią się w boga Opłaty za deszcz i śnieg ?? to głupota jakiś absurd ci ludzie myślą ? za Prawa Natury każą sobie Płacić ! prędzej się z rzeknę tego Obywatelstwa Polskiego "które zostało mi narzucone" niż zapłacę za tą głupotę ! mam już dość tego cyrku ! już z rodziną się rozglądamy za wyjazdem bo mamy dość tego okradania społeczeństwa pod pozorem prawa ! po za tym dziwi mnie czemu ludzie od 20 lat wybierają ciągle tych samych którzy tylko te partie zmieniają ! Do rządu nie jesteśmy waszą Własnością Ojczyzna to nie rząd lecz Społeczeństwo które tworzy Państwo ! to wy jesteście na utrzymaniu społeczeństwa jak pracownik źle Pracuje wykonuje swoje obowiązki to się go po prostu zwalnia !
Emeryt 512 / 89.71.18.* / 2016-04-20 20:47
Te wyższe opłaty dotyczą jedynie tych co głosowali na PIS, dobrze im tak.
Andrzej W / 83.27.81.* / 2016-04-20 20:45
a Powcy chcieli wprowadzić katastralny podatek w kolejnej ich kadencji . Od deszczówki to jest raptem 2,5 zeta miesięcznie. Jeżeli to pójdzie na jakiś sensowny cel a nie na osmiornicvzki to czemu nie. Przezyję
kot jarka / 37.248.255.* / 2016-04-20 21:00
Na kolejną kolacje dla Jarka za 13300zl. Obudź się ćwierć mózgu. Przez takich jak Ty życie ludzi w tym kraju podrożeje średnio o 100zl miesiecznie. TV której nikt nie oglada, dotacje dla rydzyka, żaarcie dla kota, droższe kredyty, podatki od handlu, podatki od wszystkiego. PiS zniszczy cały kraj. Dało 500 na wódkę i co ma z tego 90 procent uczciwie pracujących Polaków. Państwo generuje miliony nowych nierobów i alkoholików tylko po co ja Ci to tłumacza i tak wierzysz w świętego KOTA
lechoz / 185.46.137.* / 2016-04-20 20:42
Ci co Mnie minusuja to rozdali Polski majątek za półdarmo zachodowi poprzez zgodę na przystąpienie do ue. Nie mamy już swoich fabryk , stoczni , ....... . A składki członkowskie trzeba płacić ... Pytam z skąd ma być kasa ????
Prezes Rudy / 89.65.50.* / 2016-04-20 20:42
Ja proponuję nowy podatek . Podatek od oddychania powietrzem Rocznie 100 złotych się należy od każdego obywatela abym mógł jeździć nową BMK-ą oraz miał na dziwki i szampana no i nie zapomnijcie o kawiorze Wybredny nie jestem . Pozdrawiam POPIS
wachabe / 188.146.128.* / 2016-04-20 20:41
Brawo PIS: Kolejne podatki, kolejni urzędnicy, nowe posadki , czyli to wszystko za co krytykowaliście PO. Banda obłudników i kłamców!
sprawiedliwy 2016 / 77.254.110.* / 2016-04-20 20:39
Należy tez wprowadzić podatek katastralny. Wtedy bogacze będą płacić większy podatek od swoich apartamentów. Dzięki temu będą pieniądze na budowanie mieszkań dla młodych, aby nie musieli gnieździć się u rodziców
hrniek / 94.254.242.* / 2016-04-20 20:43
Może jeszcze przyznawać mieszkania za darmo jak za komuny?
gazda51 / 89.64.13.* / 2016-04-20 21:11
hrniek@ Kto ci naopowiadał bzdur o darmowych mieszkaniach za tzw komuny nic nie było za darmo ,ja aby otrzymać mieszkanie ze spółdzielni mieszkaniowej musiałem wnieść wkład w wysokości 12200 przedsiębiorstwo w którym pracowałem udzieliło mi pożyczki w wysokości 24400 na 1% od całości którą spłaciłem w całości, natomiast spółdzielnia na wybudowanie mojego mieszkania zaciągnęła kredyt który ja po otrzymaniu mieszkania spłacałem .Jedno co było nie sprawiedliwe w tamtym systemie to to że po spłacie kredytu nie było ono własnością .I nie prawdą jest że kupiłem swoje mieszkanie za przysłowiowa złotówkę ,za swoje mieszkanie zapłaciłem całą wymaganą kwotę .
sprawiedliwy2016 / 77.254.110.* / 2016-04-20 20:58
W sumie to dobry pomysł. Nie wszystkich stać na kupno
Jowita 121 / 37.47.40.* / 2016-04-20 20:36
Czyli brak konkretnego zarządzania - natomiast drążenie kieszeni podatników najmniej zarabiających, a tylko dlatego, że jest ich dziesiątki milionów - to można już policzyć efekty. Dotychczas w chwilach kryzysowych , czyli: powodziach i in. zdarzeniach zarabiali sami swoi , ustosunkowani lub mający wejścia w administracjach i urzędach. Wiem co mówię, ponieważ znam taki przypadek (osoba czuła się pewnie i chwaliła, że może dorobić w taki sposób. Pytam zatem: a co ze społeczeństwem generalnie, które tworzy budżet (większość mało zarabiająca).!!!! To rozwalanie naszej kasy - dość korupcji i układów. Trzeba podejść do wszystkiego zdroworozsądkowo i dość układów. Może wówczas odbijemy się od dna (dość już rozkradziono - mamy tego dość).

Najnowsze wpisy