Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Rząd chce udowodnić, że się nie złamie. To jest niepoważne"

"Rząd chce udowodnić, że się nie złamie. To jest niepoważne"

Wyświetlaj:
Mariacki / 77.254.141.* / 2012-07-03 20:33
więc teraz niech nie mędrkują bo idzie o grubą forsę i tłuste tyłki
to_ja / 89.174.58.* / 2012-07-03 13:20
a w koncu co robi w tym wszystkim NFZ,jaka jest jego rola? To bank? Regulator czy deregulator?
Bo na funkcje ubezpieczalni to raczej nie wyglada,
moze to przechowalnia ?
ob / 87.64.17.* / 2012-07-03 11:34
W polskim systemie zdrowotnym w zakresie organizacji narazie panuje marazm.
Spoleczenstwo juz teraz musi sobie zaczac uswiadamiac, ze kazda zmiana w polskim systemie zdrowotnym zwiekszajaca dostepnosc do lekarza dla pewnej grupy lub calego spoleczenstwa, bedzie skutkowac zmiana obyczajow w naszym kraju, rezygnacji z hucznych wesel i innych imprez na rzecz oszczedzania na leczenie.
ob / 87.64.17.* / 2012-07-03 11:43
Ja jestem zwolennikiem rozliczanie ubezpieczalni z pacjentem, systemu transparentnego i zwiekszenia dostepnosci do lekarza dla calego spoleczenstwa;
inni wola obok publicznej ubezpieczalni wprowadzenie ubezpieczalni prywatnych, preferujacych dostepnosc do lekarza ludzi bogatszych, kontrakty i utrzymania finansowego systemu maloprzejrzystego.
REX554 / 37.225.23.* / 2012-07-03 06:57
Panie Tusk proszę ubrać się w fartuch lekarza i leczyć ludzi,przecierz pan potrafi zmieniać zawód,z malarza kominów został pan premierem ,to teraz pora na kolejną zmiane
pablo55 / 178.235.211.* / 2012-07-03 09:14
Nie ma potrzeby. Wystarczy, że jako premier spowoduje, że zaczniecie płacić (lekarze) podatki od całości uzyskanych przychodów i "dobrowolnych dowodów wdzięczności", a za robienie prywaty na publicznym sprzęcie będziecie płacić szpitalom dzierżawne. To jest zadanie dla niego.
he1ku / 80.54.63.* / 2012-07-03 15:17
Lekarze jak nauczyciele maja norme pacjętów.Okulista 8 dziennie, psycholog 10, itd. POzostali przyjmowani sa po godzinach urzędowania . Kiedyś , z synem po wypadku byłem u psychiatry.Oczywiscie prywatnie za 100,-.On przyjął 25 pacjętów,syn był 26. Czy podatek taki zapłacił,z przechodnią kasą się podzielił, bo w przechodni przyjmował.A zdolności i siłę do pracy posiadał i n ie przeszkadzał mu limit pacjętów. Innym razem sam zmuszony byłem do wizyty w ZUSie,bo lekarz pomylił pesel i wg niego byłem młodszy o 50 lat.Oczywiscie jego pomyłka tylko mnie kosztowała dzień i dojazd do tej instytucji. Ba nawet nikt mi nie powiedział przepraszam.Więc lekarz też za wypisaną receptę czy zwolnienie jest odpowiedzialny. Błędy sam powinien likwidować, a za pomyłki należy sie nawet słowo przepraszam. Obecnie związki zawodowe chcą udowodnić ,że są koniecznością i obowiązkiem ich utrzymywania ich finansowo.
Mis6 / 83.25.33.* / 2012-07-03 07:32
byłby tak samo dobry jak mój internista.

Najnowsze wpisy