Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd chce zmian dotyczących budowy nowych hipermarketów

Rząd chce zmian dotyczących budowy nowych hipermarketów

Wyświetlaj:
xxffhh / 151.76.0.* / 2015-08-19 10:19
Dość parszywe złodzieje z PO i PSL.Wasz koniec zbliża się nieubłaganie.Jesteście jak śmieci i szambo.Najwyższy czas zrobić wielkie sprzątanie.Szkoda tylko że rude bydle,piesek teflonowej Merkel nawiał.Ale i na niego przyjdzie kiedyś pora.
proo / 83.25.110.* / 2015-08-19 09:32
PO 8 latach robienia wszystkich w ch ? po 8 latach oszustwa teraz ktoś w to uwierzy ? dajcie ludzie spokoj, odejdźcie i tak będziecie za gora 2 lata siedzieć ! bo się wam osobiście do d.... dobiorę ! wiem co i jak ale przy obecnym rzadzie nawet w sadach nie chcą się za nic brac.
Waclav1982 / 80.94.28.* / 2015-08-19 09:10
Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, zrzeszająca Auchan, Carrefour, Jeronimo Martins, Kaufland, Lidl czy Tesco.... Jakim prawem określana jest jako "polska"?????
ZS / 77.255.18.* / 2015-08-19 00:13
teraz? udają że się coś robią, a do wczoraj było "niedasie"
Jan Nowak 234 / 109.231.2.* / 2015-08-19 08:54
A polaczek nieudacznik jak zwykle narzeka, czy dobrze czy źle. Smutny wasz los, smutny...
M0007 / 37.152.18.* / 2015-08-18 22:42
Nasz "kochany" rząd spóźnił się o jakieś 10 lat. Teraz kiedy miasta rozlały się na peryferiach, markety po miastach i generalnie trudno znaleźć kogoś, kto ma inne zdanie niż to, że ogarnął nas urbanistyczny chaos, rząd wpadł nas pomysł. Już nawet koniom nie do śmiechu. Obecny rząd w głównej mierze ponosi za tę sytuację odpowiedzialność. Smutne jest tylko to, że w naszych realiach nie da się już tego naprawić. Winnych jest także wielu z nas, którzy wykorzystując impotencję naszego rządu wykorzystali tę sytuację dla "wyprodukowania" tylu działek na peryferiach miast i nie tylko (np. w miejscach cennych krajobrazowo czy przyrodniczo), że można by z nich wyprowadzić wszystkich mieszkańców. Niestety za ten bandycki preceder przychodzi nam już słono płacić, a będzie jeszcze gorzej z roku na rok, ale to już temat na odrębny artykuł.
mikaaa / 188.146.132.* / 2015-08-18 22:25
Proponuję dodatkowe pytanie do referendum : Czy jestes za , aby czlonek Rady Ministrów na minimum dwa lata trafil do pracy do losowo wybranego hipermarketu, praca obowiązkowo dla kobiet przy paleciaku, dla mężczyzn na kasie. Cel - posmakowanie, jakie zycie zorganizowało sie innym.

I tak powinni się cieszyc, bo praca jest juz właściwie dla wybranych, czyli dla nich.
lll657 / 109.231.2.* / 2015-08-19 08:56
A ja proponuje pytanie następujące "Czy jesteś za zdelegalizowaniem kościoła katolickiego i przejęciem na rzecz państwa zagrabionego przez kościół katolicki majątku"
ruSS / 83.29.108.* / 2015-08-18 22:09
Wywalić hipermarkety poza granice miast, minimum 20 km !!! Dajmy szansę małym sklepom i sklepikom, dajmy szansę małej i średniej przedsiębiorczości !!! W Londynie czy Berlinie na jednej "uliczce" jest kilkanaście sklepików i każdy ma z czego żyć a u nas... markety, markety, hipermarkety a gospodarka w ruinie i bezrobocie bo tyramy dla Niemca, Anglika czy Francuza !!!
hesia / 31.61.139.* / 2015-08-18 22:46
Zdecydowanie opowiadam się za branzowymi domami handlowymi zamiast hipermarketów, tylko że Polaków nie stac na tak duze inwestycje, podczas gdy w całym cywilizowanym swiecie takie sklepy /np, sama odzież/ świetnie się mają w centrach miast. W naszych hiper.......są ciuchy nie nadajace sie do noszenia, zaś w galeriach /co za nazwa,brrrr!/sa bardzo drogie i podzielone na marki,a to jest bez sensu - kobiety lubia sobie powybierac sposród wiekszej liczby producentów /i niekoniecznie pod okiem trzech pań obserwatorek zza lady na 4 metrach kwadrat./ a po udanych zakupach wypic niedroga kawę pio sąsiedzku/. Sklepiki odzieżowe są w naszych miastach za małe, a chyba wszyscy znamy te znienawidzone pytania: "W czym mogę pomóc?" Przynajmniej ja wtedy daje nogę, bo cenię sobie swobode w ogladaniu towaru.
elemelek / 31.183.91.* / 2015-08-18 22:09
ha, ha, ha - teraz jak wszystkie pobudowane :-)))))))))))))))
deska ratunku / 31.183.198.* / 2015-08-18 21:45
Ciekawy przykład, który prowadzi naiwniaków do ubliżanie sobie wzajemnie! Proponowane ułatwienia maja tylko durni przekonać o zmianie POlityki Nierządu i ODDANIE GŁOSU NA ZŁODZIEJI-cholernie sprytne (!) bo sklepów już wystarczy na dość długie dojenie Polski z zysków i podatków A NA NOWE OTWARCIA NIE MA CO LCZYĆ- PANIALI? Pozdrawiam
mikaaa / 188.146.132.* / 2015-08-18 21:42
Jesli jest cos do spieprzenia to polski rzad na pewno to spiepszy. Wpuścili tu obcy kapital, z Polakow pozwolili uczynic niewolników. Pracowałam przez wiele lat w hipermarkecie, naoglądałam się, jak wykańczali po kolei ludzi, jak odpadali Ci którzy mieli mniej wytrzymałości,napatrzyłam się na tych pseudo kierownikow i dyrektorów obgryzajacych paznokcie i dlubiących w nosie. Kiedys przelozony cos jednak musiał soba reprezentować, dziś managerem zostaje ten, kto ma wyniki czytaj wyciska innych " właściwie ".
Tomasz Kowalski / 89.71.89.* / 2015-08-18 21:38
...a ja bym chcial,zeby zamiast o budowanie ktos sie wzial za sprawdzanie sytuacji zarobkowej pracownikow. Obowiazkow narzucaja za trzech, tyra sie za dwoch a wyplate ma sie za pol pracownika.Auchan ma chociaz wytlumaczenie dlaczego placi ludziom w Polsce 1\4 tego co zarabiaja pracownicy na tych samych stanowiskach w innych krajach nie mowiac juz o Francji w Auchan. W koncu kupili Real'e wiec nie ma kasy na podwyzki,koszty sa maxymalnie ciete.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kristos2014 / 89.70.148.* / 2015-08-18 21:28
u mnie reklamuje sie jedyny polski sklep o nazwie KAUFLAND jedyny sklep pomaga rolnikom . szkoda tylko ze z niemiec .te rzadowe kruwy ktore na to pozwolily ciągnoł bym za samochodem po tych dziurawych drogach od Zakopanego do Helu
kristos2014 / 89.70.148.* / 2015-08-18 21:22
minie kilkanascie lat i te LIDLE BIEDRONKI I AUCHANY beda pisac o sobie "FIRMA Z TRADYCJA OD 1840r.DO DZIS DOSTERCZA ZDROWE POLSKIE PRODUKTY OD POLSKIEGO ROLNIKA"
kristos2014 / 89.70.148.* / 2015-08-18 21:14
zeby Polskie wyroby i produkty mogly byc sprzedawane w supermarketach wielkopowierzchniowych i Polski producent dostal za nie odpowiednia zaplate to niech beda bo i tak beda , ale nasze wyborne jedzenie jedzie gdzies w swiat za pare eurocentow a do nas przyjezdza odpad z tego co nie sprzedali w łuni łełropejskiej
jo44 / 89.67.115.* / 2015-08-18 21:06
czas ukrócić możliwość zakłócenia handlu dotychczasowym sklepom wielkopowierzchniowym ...
Nowe nie będą mogły być już budowane!

Najnowsze wpisy