Forum Forum podatkoweInne

Rząd nie wycofa się z podwyżki akcyzy

Rząd nie wycofa się z podwyżki akcyzy

Piotr / .* / 2005-06-01 15:03
Komentarze do wiadomości: Rząd nie wycofa się z podwyżki akcyzy.
Wyświetlaj:
Madzia / .* / 2005-06-02 17:27
dwie akcyzy z których pierwsza jest większa mozna zrównać na trzy sposoby: zmniejszyć pierwszązwiekszyć drugą zmniejszyć pierwszą zwiększając jednocześnie drugą Wiec nie chodzi tu o likwidację przekrętów lecz zatykanie dziury wciaż poszerzanej przez darmozjadów.
tomasz / .* / 2005-06-02 16:46
Ciezko charuje, płace podatki i nagle Pan Minister decyduje że ciepełko w domu ( akurat mam ogrzewanie na gaz płynny) to luksus i powinienem za to płacić akcyze. Własnie wyrwał mi Pan z kieszeni pare tysiecy rocznie. Dziekuje Panie ministrze. Lepiej niech Pan pomyśli o działaniach osłonowych dla siebie, bo nie kazdy moze byc tak opanowany jak ja. Szczególnie jak mu dzieciak sie w zimie przeziebi.
bt / .* / 2005-06-02 15:49
O zgozo - mam piec olejowy - teraz muszę założyć na wszystko. Tak namawiano do ekologicznego ogrzewania i masz BABO PLACEKOj, kiedy wreszcie będą wybory ?????????????????
DK / .* / 2005-06-02 15:34
Proponuje nowe rozwiazania - piec na wegiel, koks: koszt zwraca sie w ciagu roku, gornicy sa zadowoleni, taniej mozna kupic wegiel na boku, likwidujemy bezrobocie, cofamy Polske w rozwoju (do obecnego poziomu rzadu - przeciez wszyscy musza miec rowno pod kopula), a Unia Europejska zaraz nas bedzie dodatkowo karac za degradacje srodowiska, ale rzad bedzie mial kaske (nasza za olej i gaz) i ja wydawa na ochrone srodowiska - brawo p.Belka. Nobel to chyba za malo...
POLKA / .* / 2005-06-02 15:01
ZŁODZIEJE KPIĄ Z LUDZI. CHCĄ ''WALCZYĆ'' Z MAFIĄ PALIWOWĄ, KOMU TO WMAWIAJĄ. GDYBY CH ĘCI BYŁY ZACNE ZACZĘLI BY OD USZCZELNIENIA LUKI PODATKOWEJ KTÓRĄ DLA SIEBIE STWORZYLI. BANDA OSZUSTÓW ŁAGRY TO ZAMAŁO DLA NASZEGO RZĄDU
Anty / .* / 2005-06-02 14:51
Czy rzad mamy po to, aby spoleczenstwu zylo sie lepiej, czy tez rzad jest po to rzeby utrzymywac rzad?!Tak naprawde to nie pogorszy nam sie, jesli nie bedzie rzadu, ale gdy wszystko padnie pod ciezarem podatkow, a wiekszosc aktywnych ludzi wyjedzie to czym bedzie ten kraj? Jesli rzad jest za drogi to trezba sie go pozbyc.
Anka / .* / 2005-06-02 14:10
No trudno. Dobrze chociaz ze nie wyrzuciłam starego pieca na wegiel. I oponki tez sie w nim spali. Ale troche szkoda kasy co wydalam na piec olejowy(dzieki Bogu czesc tej inwestycji pokryl UM w miom miescie które dba o ekologie). Ale dzieki takim pomysłom praca urzedników samorzadowych którzy działali przez ostatnie 10 lat aby zmniejszyc zanieczyszczenie powietrza spełzło na marne.
andrzej / .* / 2005-06-02 13:41
kto tej malpie dal brzytwe??
przecietny Polak / .* / 2005-06-02 10:29
Mnie już nic nie zdziwi! Po tym jak wspaniałomyślny premier nie zamierzał odpuścić zakupu limuzyn dla swojej świty, teraz chce pokazać kto tu rządz?! Tylko co to za rząd, który nie robi nic w kierunku polepszenia bytu swoich obywateli?! Nie każdy ma taką pensje i dodatki, pomimo posiadanych umiejetności i pokończonych uczelni większość klepie przysłowiową biedę, a co robi władza? zupełnie nic!!! A na dodatek jeszcze przed końcem nie potrafi odejść z fasonem?! Bo i po co, jak można zniszczyć wszystko i wszystkich! Czy kiedykolwiek pomyślał premier o tym jak wyżyć za 600 zł? Gratuluje bezmyślności i pomyślunku! A może jeszcze przed odejściem wprowadzić wyższe podatki, aby na papierze zlikwidować tak olbrzymi deficyt budżetowy?
nor-man / .* / 2005-06-02 10:13
w ten sposób można rozwiązać wiele problemów, np.wprowadzając akzyzę na cukier, 8 zł. od kilograma, i drożdże, 3 zł. od 10 dkg. uczyni się produkcję samogonu nieopłacalną i zlikwiduje problem mafii bimbrowej.P.S. nie mam nic do ŁĄCKA. Internauci pokażcie inne możliwości.
Jerzy / .* / 2005-06-02 10:09
Profesorze zapraszam na lekcje elementarnej ekonomii i matematyki w zarkesie szkoły podstawowej. Dysponuję czasem. Dlaczego w bogatych krajach nie ma tego problemu. Może Pan mi to wyjaśni. Czy "pan" da pracę tysiącą ludzi zwolnionych w wyniku tych nieprzemyślanych decyzji. Ja od 1 lipca zwalniam 3 osoby spowaodowane Pańską decyzją. Wysyłam ich do Pana by dał im Pan pracę. Mnie nie stać już na zatrudnianie ludzi.
kolega szkolny / .* / 2005-06-02 09:38
Bardzo dobrze. Brzwo!!!!!! W ten sposob w stosunkowo krótkim czasie rozwiązany zostanie problem spalania plastików, opon i innycj "palnych" śmieci, "dodatkowy" wyrąb wszelkich drzew, niekoniecznie w lasach. Juz teraz przejeżdżając przez niektóre okolice Łodzi czuć spaliny z kominów domków. Niedługo pańskie rodzinne miasto wróci do stanu zadymienia z czasow gdy kończyliśmi liceum /IV im. E.Sczanieckiej/. Pilnie śledzę wiadomości, n.t. przynależności partyjnej i sympatii politycznych p.p. Belki i Gronickiego. Wybory już blisko !!!!!!!!
Zniesmaczoy i wsciekły / .* / 2005-06-02 09:28
Debilizm i kretynizm !!!!A co z osłonami dla firm np malych hoteli i restauracji dla ktorych ogrzewanie, prąd i pracownicy to największe koszty.Zresztą co tu mówić o osłonach skoro chce się na tym zarobić !!!Na czym tu już oszczędzać skoro działa się na skraju opłacalności??. I tak ogranicza się już ilość pracowników kosztem jakości !!!Chyba faktycznie młodzi mają rację że uciekają z tego wariackiego kraju !!!
J. / .* / 2005-06-02 09:26
WYDAJE MI SIĘ ŻE JEST TO JAKAŚ ZEMSTA. I TAK CZŁOWIEKOWI LEDWO STARCZA NA ŻYCIE, OSZCZĘDZA NA CZYM SIĘ TYLKO DA, A TU JESZCZE DOCHODZI PODWYŻKA CEN ZA OLEJ OPAŁOWY I GAZ. TERAZ TO CZŁOWIEK ZAKUPI PARĘ PIERZYN POZAMYKA OKNA I BĘDZIE SIĘ MODLIŁ ŻEBY NASZ RZĄD ZMĄDRZAL. PAN BELKA NIE MARTWI SIĘ O LUDZI, KTÓRZY BARDZO ODCZUJĄ JEGO DECYZJĘ. JEGO NA TO STAĆ, BO NAPCHAŁ SOBIE KIESZENIE NASZYMI PIENIĘDZMI I JESZCZE MU MAŁO. PANIE MARKU JAK MA PAN TROCHĘ ROZUMU TO ZLITUJE SIE PAN NAD NAMI, MY I TAK LEDWO WIĄŻEMY KONIEC Z KOŃCEM. ZAMIAST NAM POMÓC TO JESZCZE NAS DOBIJAJĄ!!!!!!!!!!
T.W. / .* / 2005-06-02 09:15
Zrównać akcyzę? Tak ! nalezało to zrobić dawno obniżając akcyzę na paliwa pędne!70% cen paliw to rózne podatki!Znowu będie ręczne sterowanie różnymi dopłatami, które dostaną nie zawsze ci co powinni, a połowa trafi do kieszeni urzędników po drodze!!SKANDAL i Skok na kasę!!!Tylko komu się będzie zabierać, gdy już nikt nie będzie miał ??

Najnowsze wpisy