Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd pomoże spłacać kredyty tym, którzy stracili pracę

Rząd pomoże spłacać kredyty tym, którzy stracili pracę

Wyświetlaj:
spokojnie to durnie / 79.185.243.* / 2009-05-20 09:57
Poniżej podaję tytuły dotychczasowych bajek Premiera:

-rekonstrukcja rządu
-NIE dla bicia dzieci
-chemiczna kastracja pedofilów
-euro w 2011
-refundacja in vitro
-pełne otwarcie archiwów IPN
-komputer dla każdego ucznia
-debata o eutanazji
-szybka debata konstytucyjna

A teraz Drodzy słuchacze pocałujcie Pana Premiera w.... i idźcie grzecznie spać.
dareg / 217.98.12.* / 2009-05-20 09:50
bardziej debilnego pomysłu już PO nie mogło wymyslić
jest to bardzo demoralizujący projekt, zwalniający z odpowiedzialności za swoje decyzje finansowe i to w dodatku realizowany za nasze pieniądze
zakładam, że skoro państwo traktuje wszystkich jednakowo - w następnej kolejności będziemy składać sie na spłatę kart kredytowych, kredytów ratalnych i tzw. chwilówek

PS
jutro oczekuję kolejnego sondażu z którego wynika że PO ma już 84% poparcia

pozdrawiam myślących
łojłoj / 83.25.160.* / 2009-05-20 09:46
Super, swoje oszczędności wpłacę na fundusze, a za darmowy kredycik będę przez rok spłacał domek, może później da się jeszcze coś umorzyć... Wreszcie to złodziejskie państwo da się coś odkuć...
kredyciarz / 79.234.244.* / 2009-05-20 09:22
w "cywilizacji" ryzyko utraty pracy jest typowym ryzykiem kalkulowanym przy podejmowamiu decyzji o zaciagnieciu kredytu, stad to osobisty problem kredytobiorcy
jola / 79.184.203.* / 2009-05-20 09:09
Jęśli zrobi wszystko to wzywam pana Chlebowskiego i całą koalicję ,żeby pzrestała majstrować przy moich podatkach(bo zdaje mi się że z tego planują te dopłaty) a w pierwszej kolejności niech publicznie zadeklarują oddanie swoich apanaży i zwrot publicznych pieniędzy na dofinasowanie partii politycznych.
myślcie / 83.22.95.* / 2009-05-20 09:05
Oczywiście to całe zamieszanie to tylko dla dobra BANKÓW ,
bo :
te pieniądze trzeba oddać ( większość LUDU pewnie myśli , że rząd będzie spłacał i już zazdrości )
fakt ,że bez odsetek
"Starosta będzie mógł bowiem odroczyć termin płatności, rozłożyć na raty, umorzyć w całości lub w części spłatę zobowiązania " - no i tu dopiero pole do popisu !.........
myślcie / 83.22.95.* / 2009-05-20 08:51
Rząd pomoże za cudze pieniądze
( tych , których nie stać było na taki kredyt ) .
........ulga na dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne ( też dla biednych )
........ulga w podatku za zatrudnianie gosposi
...... podatek liniowy !
( połowa nie wie co to jest , po co ta matematyka na maturze ! , niech dalej nie wiedzą )
a i tak LUD kocha i głosuje na PO .
....
bo media wylansowały taki schemat :
Jesteś za PO - znaczy wykształcony , europejczyk , postępowy itd.
Jesteś za PIS - toś matoł , ciemniak , itd.
Jesteś za ( cała reszta ) - to cię wcale nie ma
kwadratowy trójkąt / 79.185.243.* / 2009-05-20 09:54
Odruch Pawłowa - pokazujesz wyborcy PO zdjęcie
Kaczyńskiego, wpada w furię, źle się czuje, kręci
mu się od jadu zalewającego całe ciało w głowie.
Pokazujesz zdjęcie Tuska z siatką jabłek, Pawlaka
na kartoflisku z kosą - wpada w ekstazę, w
przyjemny stan umysłu, odpręża się.
Zaprogramowanie oczywiście też się dokonuje u
wyborców PIS, ale na znacznie mniejszą skalę.
Takiej agresji jak u wyborców PO nie widziałem u
stronników żadnej partii politycznej. A teraz ta
agresja wzrasta, ceny wszystkiego wraz z jabłkami
szybują w górę, pensje stoją w miejscu, autostrady
stoją, zapaść na giełdzie, inwestorzy uciekają.
Zaczyna się obiecywana nam Irlandia.
FirezeuG / 2009-05-20 10:35 / Tysiącznik na forum
Widzisz wiedziałem że coś jest nie tak zemną :)
Zastanawiam się tylko czy aby nie przekombinowałeś z tym zdaniem:
Zaprogramowanie oczywiście też się dokonuje u
wyborców PIS, ale na znacznie mniejszą skalę.
Proponuję pooglądać skecze kabaretu Neonówka. Jest tam kilka fajnych kawałków z Panią w "czpeczce". Genialnie obrazują one myśl przewodnią mojego posta :)
kwadratowy trójkąt / 79.185.243.* / 2009-05-20 11:15
Pan wynagradza, pan za ucho targa. Różnego rodzaju Janki Muzykanty i inni facecjoniści wiszący u klamek władców ich "karier" będą szczekać jak pan każe. Więc to akurat potwierdzenie mojej tezy. Takie kabarety i gwiazdy z banana strugane to dla mnie żadne autorytety.
FirezeuG / 2009-05-20 11:49 / Tysiącznik na forum
a nie uważa Pan że może mają trochę racji i że faktycznie to właśnie tak wygląda ?
kwadratowy trójkąt / 79.185.243.* / 2009-05-20 13:34
Akurat co do rzeczonego kabaretu nie mogę się odnieść bo pierwszy raz o nim słyszę. Dla mnie to tylko narzędzia do wbijania w głowy treści pożądanych przez mocodawców ich "tras koncertowych", występów "przy okazji" itp. Pawłow stosował światła i dźwięki. Teraz spektrum bodźców jest wzbogacone o cały szereg chętnych skosztować skibę ( też jest taki magik któremu tłuszcz do mózgu uderzył ) chlebka strąconą z pańskiego stołu.
FirezeuG / 2009-05-20 13:59 / Tysiącznik na forum
Proponuję obejrzeć. Nawet nie dla potwierdzenia lub zaprzeczenia Pana tezie, ale dla zdrowia, bo przecież śmiech to zdrowie :)
andrzej321 / 86.111.100.* / 2009-05-20 09:50
ten rząd przerasta już chyba durnowaty rząd kaczystów - tamci kompromitowali się obyczajowo (ale poza tym byli nie szkodliwi) - Ci natomiast kompromitują się fachowo - z tym że decyzje są ICH - ryzyko już niestety NASZE społeczeństwa (które ze decyzje tych pierwszych będzie płacić)
olaf b. / 83.15.180.* / 2009-05-20 08:09
Od utraty pracy można się było ubezpieczyć.
chlop1 / 77.254.223.* / 2009-05-20 07:48
To wszystko prowadzi do braku odpowiedzialnosci w podejmowaniu swojch decyzcji (zobowiazan finansowych) szczegolnie przez mlodych ludzi. Kazdy ma zaplacic za zle podjete decyzje i wszystko w temacie. Ja nie wyrazam zgody aby z podatkow ktore place wspierac ludzi, ktorzy podjeli zle decyzje.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy