Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd przyjął kolejną część pakietu antykryzysowego

Rząd przyjął kolejną część pakietu antykryzysowego

Wyświetlaj:
kulawy / 2009-06-02 15:46
Cytując Pana Smolenia: "A mnie k... nikt nie pomoże".
I po co to pitolić o wolnorynkowej gospodarce, gdy panuje urzędniczo/podatkowy zamordyzm i socjalistyczne osłony dla świętych krów na któe łoży bardziej przedsiębiorcza część społeczeństwa.
A w dupę z takim kapitalizmem.

Kulawy
shark555 / 2009-06-02 19:40
Panie.. Kapitalizm to był jak obowiązywała ustawa Wilczka.. Potem było już tylko gorzej...

"Socjalizm totalitarny zamienił się w koncesyjno-etatystyczny"
Slepy / 194.176.105.* / 2009-06-02 16:40
Hej, Panie Kulawy, no chwila chwila, a kto bedzie na to wszystko pracowal? Z czyich podatkow ta pomoc pojdzie?

Panie Kulawy, nie wszyscy moga dostac zapomoge, nie nie. Pan Panie Kulawy musi Pan z******... na innych! Ja tez! No ktos w koncu musi! I powiem cos Panu jeszcze: jak ja bede na skraju bankructwa i bede chcial ZUS odroczyc albo nie daj Boze podatek czy VAT, to mi d******... i d********* mi 500 zl kary jak nie zloze rozliczenia VAT na czas, rozliczenia zgodnie z ktorym wisialem dla US 0zl!

No Panie Kulawy, nie narzekajmy i do oroboty, bo zle nie jest. W koncu moze Pan pracowac 60 godz tygodniowo i kupic sobie kolorowy telewizor, i to bez kolejki! Aha, zeby sie Pan nie zapedzal Panie Kulawy - ten telewizor to na raty rzecz jasna rozlozone na 10 lat.

No, do roboty.
głuchynabajery / 213.158.199.* / 2009-06-02 19:37
"0" zł. wiszące na koncie US? to ku... zacharowany jesteś na amen!. Puste faktury w użytku?, lewe koszty zarachowane? Ku.. kogo ty w końcu utrzymujesz, oczywiście poza sobą. Zatem spoko chłopie, daj sobie w rurę i odp.. się, idąc tokiem myślowym niejakiej Fedak.
Slepy / 81.155.188.* / 2009-06-02 23:21
Sluchaj uchem a nie brzuchem albo przeczytaj dokladnie. A zreszta, pogadamy jak skonczysz gimnazjum i zrozumiesz roznice miedzy VATem naleznym, naliczonym, podatkiem dochodowym, czy skladka na ZUS.

Albo, co gorsza nie zrozumiesz...
kulawy / 2009-06-02 17:15
"Jeśli ktoś sądzi, że jest sprawiedliwość na świecie, to... jest źle poinformowany" - J. Carter

PS. Proszę nie poganiać Kulawego.

Najnowsze wpisy