Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd się troszczy o nasze emerytury? Bzdura, chce nowego haraczu

Rząd się troszczy o nasze emerytury? Bzdura, chce nowego haraczu

Wyświetlaj:
chf / 87.206.254.* / 2014-02-05 23:57
dopiero teraz będą umowy śmieciowe. zleceniobiorca zapłaci podatek (tzw. składkę), poczuje się 'bezpieczniej' (wszak dostanie 'emeryturę') i zdechnie z głodu.
Leszek_76 / 90.156.0.* / 2014-02-05 18:56
Jestem za oskładkowaniem każdej umowy o pracę dzieło, ale przy jednoczesnym zlikwidowaniu osobnych systemów emerytalnych dla rolników, mundurowych. Przywileje emerytalne kosztują 40 miliardów rocznie o oskładkowanie umów o dzieło da budżetowi 350 milionów.

Zapraszam na stronę wirtualnademonstracja na facebooku
cdnxx / 5.172.248.* / 2014-02-05 16:06
jestem za opodatkowaniem kazdej umowy o pracę(ZUS) JAK PRYWACIARZOWI krwiopijcyb nie będzie opłacało sie zatrudniać to więcej roboty bedą mieli ci co maja firmy jednoosobowe i nie bedzie problemu panie pseudo redaktorze a stracą oczywiscie krwiopijcy co to zatrudniaja za 4-5 złna godzinę a łupia kase
europa2014 / 81.210.106.* / 2014-02-05 10:15
To przecież jest oczywiste od dawna.Dlatego też elektorat Tuska to najmniej wykształcona część społeczeństwa,byli członkowie aparatu PZPR i populiści różnej maści.Ludzie wykształceni o nastawieniu proeuropejskim nie mogliby uwierzyć przecież w tak prymitywną i populistyczną propagandę.
Plugawy Starzec z Kanady / 99.249.80.* / 2014-02-05 14:32
Jessuss??? Od kiedy?? A gdzie "mlodzi wyksztalceni z wielkich miast", artystka Janda, superrezyser Wajda, etc, etc???
No chyba nie powie Pan ze takie matolstwo jak wasaci Janusze, lud smolenski i inne oszolomy to tez elektorat PO .. Cos tu nie tak..
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
GłosRozsądku / 83.11.36.* / 2014-02-05 17:59
Wielu artystów popierało Stalina czy Hitlera i czy z tego powodu należy ich uznać za mądrych? Ja tak nie uważam.A w propagandę taką że komunizm jest postępowy i wierzą w niego ludzie wykształceni z wielkich miast też nie wierzę. Ale są tacy co w to wierzyli i wierzą nadal. Nadawanie ideologii komunistycznej pozorów naukowości wydaje się groteskowe w obecnych czasach.
ciap / 185.26.180.* / 2014-02-05 08:10
Wydaje mi się jednak, że 'zlecenie' było z glowy. logiczne myslenie i doswiadczenie podpowiada, że kolejne podwyzki podatkow (nazwanych tak wprost, lub nie), nie przynosza niczego dobrego, o poprawie sytuacji przyszlych emerytow nawet nie wspominajac.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
trtwrtwrtwtwr / 83.12.121.* / 2014-02-05 11:15
a mnie bawi obłuda redaktora tak bardzo dbającego o dobro i przyszłośc pracowników "smieciowych". Naprawdę sądzi że oni zarabiając często najniższą krajową dobrowolnie odłożą z tej jałmużny cos na swoją emeryturę? Ja nie sądzę. Skończy się tym że za 30-40 lat i tak zgłoszą się do ZUS/MOPS. No chyba że rząd ma zamiar zafundowac przyszłym pokoleniom 900 tys. wkur.... i zdesperowanych ludzi nie mających srodków do życia?

Najnowsze wpisy