Forum Polityka, aktualnościKraj

Rząd stworzy Fundusz Mieszkań na Wynajem

Rząd stworzy Fundusz Mieszkań na Wynajem

Money.pl / 2013-07-23 17:56
Komentarze do wiadomości: Rząd stworzy Fundusz Mieszkań na Wynajem.
Wyświetlaj:
guru122 / 83.5.10.* / 2013-07-30 11:38
Nareszcie jakiś dobry pomysł rządu. Tani wynajem zwiększy dostępność mieszkań dla ludzi bez zdolności kredytowej i poprawi mobilność obywateli. Tak jest w całym cywilizowanym świecie. Nie każdy musi mieć na własność, a przy dzisiejszym stale zmieniającym się rynku pracy, tani wynajem jest bardzo potrzebny.
ananalityk / 77.253.195.* / 2013-07-23 17:56
"- Plan jest prosty. BGK kupuje gotowe mieszkania, przekazuje je firmie zarządzającej nieruchomościami, a ta wynajmuje je chętnym - " BGK- to nic innego jak Hitlerowskie MEFO w polskim wydaniu.A plan jest prosty -nie ma chętny na kupno mieszkań dewelopery by odzyskać kapitał wtopiony w trefne inwestycje oddają te mieszkania za grubą kasę państwu które następnie oddaje je firmie zarządzającej (czyli znowu swoim). Aby nie wywalać ludzi pod gołe niebo i do namiotów MOPSY będą płacić zarządzającym z państwowej kasy (tzw.mieszkania komunalne ). Pisałem o tym na tym portalu już 1,5 roku temu widać chłopaki od nieruchomości i rząrzący doszli do wniosku że można i na tym zarobić .BRAVO ! widać czytają moje wpisy i biorą z nich naukę !!Dodać jednak muszę że tego typu rozwiązanie ma pewien minus ; 1.Podaż tych mieszkań na rynek najmu spowoduje obniżenie rentowności najmu z automatu :2.Pierwsze wpłynie na sprzedaż mieszkań i obniży ceny na ryku nieruchomości (bo po co się zadłużać na 30 lat jak mieszkanie dostanie się od państwa a czynsz i tak trzeba płacić czy tu czy tam -ale rata odchodzi za kredyt):3.Ci co nie wydolą ze spłatą kredytu za "atrakcyjne apartamenta pod wynajem" dołożą następne wolne mieszkania na rynek pustostanów.Jak widać z posunięć develi i banków lobbowanie na rzecz ustawy mojego autorstwa świadczy o tym że ceny nieruchomości jeszcze przez najbliższe lata mocno będą spadać i należy prosić polityków by załatwili tą sprawę zanim ceny mieszkań nie spadną na pysk!!! I NIE DZIĘKUJCIE MI KOCHANI EKSPERCI I NIKODEMY DYZMY ZA MÓJ POMYSŁ!!!1
Tsa943 / 178.181.65.* / 2013-07-23 21:28
Brawo, to jeszcze obok tych mieszkań proponuje otworzyć eurokolchozy, przecież bezrobocie tez trzeba obniżyć
ananalityk / 77.253.195.* / 2013-07-26 09:13
najlepiej manufaktury na wzór Wietnamu ,Indii i Chin -może w ten sposób uda nam się dogonić te rozwijające się kraje

Najnowsze wpisy