Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd Szydło zapowiada: miliard więcej z dywidend do budżetu. Czy trzeba będzie podwyższać cenę gazu?

Rząd Szydło zapowiada: miliard więcej z dywidend do budżetu. Czy trzeba będzie podwyższać cenę gazu?

Wyświetlaj:
Marek123456 / 178.235.61.* / 2015-11-21 17:40
Dobrze Kowin mówił, żeby 500 dać trzeba 700 zabrać. Na Korwina ani na Pis nie głosowałem
BEZPRAWIE PIS / 188.146.132.* / 2015-11-21 17:37
Gazu się nie trzepiać ,bo zasmrodzimy Wiejską oponami .
jagienka3 / 77.253.63.* / 2015-11-21 17:28
Co znowu, podnieść cenę gazu aby zwiększyć budżet, o nie naszym kosztem, mieliśmy na PIS glosować a teraz nas chcą okradać, przecież miało być tak pięknie podniosą pensje, emerytury, dołożą do do dzieci po 500 zł. zmniejszą podatki Vat, i pytam co się dzieje, W tej chwili mamy w rządzie nieodpowiedzialnych mających za sobą brzydką przeszłość karalną to się mówi niezawieszony w czynnościach do wyjaśnienia sprawy a Minister Obrony Macierewicz niech się ogoli bo na wojskowego nie przystaje wyglądać jak bezdomny
Olo592 / 37.249.97.* / 2015-11-21 17:17
A co ze spółką skarbu państwa GAZ-SYSTEM, tam pracują sami złodzieje, nie robią nic a zarabiają krocie kilka razy więcej niż w w/w spółkach. Kiedyś tam pracowałem i znam wiele osób biorą kasę za nic. Na 1 km sieci gazowej przypada 3 razy więcej pracowników niż np w PSG.
alien 999 / 83.10.5.* / 2015-11-21 17:14
Cena gazu w górę ? Czy tak ma wyglądać walka z niską emisją ? Gaz powinien tanieć i to sporo jeśli mamy mieć czyste powietrze. Znów muszę zastanowić się nad zakupem kotła gazowego CO. Rezerw szukają tam, gdzie nigdy nie powinni. 30 mld. niezapłaconych podatku z VAT ze szarej strefy. Tam powinni poszukać a nie w kieszeni zwykłych ludzi. No tak uderzyć zwykłych ludzi jest znacznie łatwiej, prościej.
ZMIECIO / 83.145.186.* / 2015-11-21 16:53
Czy ci co głosowali na obietnice wyborcze nie zdawali sobie sprawę, że by dać to trzeba odebrać? więc damy wszyscy by PiS mógł spełnić program wyborczy a czy ktoś będzie protestował? Nikt nie będzie protestował bo bojówki PiS-u były zajęte przeszkadzaniem PO w rządzeniu a swoim nie bedzie nóg podkładać. Przewodniczących związków zawodowych zatrudnił prezydent w swojej radzie społecznej więc też mordy w kubeł, opozycja zbyt słaba. Marny los emerytów, którym na otarcie łez jednorazowo dadzą jakieś marne grosze a zresztą kto się z mini liczy po wyborach. Będzie głodno, biednie i drogo
Iro175 / 83.29.129.* / 2015-11-21 16:50
Śmiać mi się chce widząc jak się nakręcacie jak dzieci :) a to tylko kolejna badziewny artykuł :)
ababab / 212.106.27.* / 2015-11-21 16:43
Nikt nie będzie dopłacał do interesu, jak podniosą podatek albo wprowadzą nowy, prowadzący interes musi podnieś marżę, bo niby skąd ma na ten podatek wziąć? Proste jak cep, nie trzeba być ekspertem żeby do tego dojść i klient za to płaci a pieprzenie że ceny nie wzrosną jest oszustwem delikatnie mówiąc. Jak jest VAT 23% ta na paragonie jest napisane 23% i klient to płaci, przedsiębiorca tylko odprowadza tą kwotę do fiskusa, jak dołożą 1 czy 2% tę kwotę pobierze się od klienta nie z kieszeni właściciela marketu. Może to nie będzie zauważalne, bo jak coś kosztuje 98 gr to będzie kosztować 99 gr, ale ceny wzrosną.
Wuj / 95.171.195.* / 2015-11-21 16:46
A może by tak zabrać przywileje gornikom policjantom posłom zlikwidować senat to dałoby miliardy zysku dla skarbu państwa
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
tw kaczor / 188.123.219.* / 2015-11-21 16:38
Nie no po co im marny miliard ??? prezes obiecywał bilion !!!!!!!!!!!!
rafi1654 / 91.240.106.* / 2015-11-21 16:30
Brawo!!! Przeczytałem przed chwilą, że my za to zapłacimy. Ale jak ja mówiłem, że zapłacimy za kiełbasę PIS, to jakoś nikt nie wierzył. Ja głosowałem na PO. Zobaczycie, jak PIS zniszczy maluczkich (już to przerabialiśmy, ale niewiele osób to pamięta - lub chce pamiętać). Podkreślam, że wierzę w DOBRE INTENCJE PISU- arów. Także psy nie szczekać!!! Za głupie decyzje PISU jeszcze nasze dzieci będą płacić!!!
TO TEŻ SIĘ POTWIERDZI PISUARY!!!!
Nikt. / 31.174.221.* / 2015-11-21 15:52
Poco dawać 500-zł.na dziecko jak dać Polakowi zarobić tyle co żydowi.Jeżeli Polak zarobi (jak żyd)5-do 7-tysięcy nie będzie wyciągał ręki po jałmużnę.I pamiętajcie że po komunie został cały przemysł (który sprzedaliście) i nikogo jak dotychczas nie rozliczono.Polska miała wojsko które zlikwidowaliście(bo byście dawno mieli stan wojenny i nie pozwolono by wam majątku Polskiego sprzedać.)
Żyd / 5.172.252.* / 2015-11-21 17:03
Odpieprz się od Żydów antysemito
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
PUŁKOWNIK KWIATKOWSKI / 84.84.120.* / 2015-11-21 15:30
MOŻE POWINNIŚMY PRZEPROWADZIĆ REFERENDUM I ODWOŁĆ PREZYDENTA I TEN JUZ SKORUMPOWANY RZĄD PRZEZ KACZYNSKIEGO ZANIM NAROBIĄ SYFU W NASZYM PIĘKNYM KRAJU
czerwony świt / 83.145.178.* / 2015-11-21 15:37
Jakie referendum ?
Tylko ,,Wiosna ludów ,, i po ptakach .
GRZEGORZ Z HOLANDII / 84.84.120.* / 2015-11-21 15:27
A PISAŁEM PRZED WYBORAMI ŻE SZYDŁO TO WAM BOKIEM WYJDZIE A KRASNAL KACZYNSKI BĘDZIE KARTY ROZDAWAŁ OJ NAIWNY TEN NARÓD POLSKI GŁUPI I ŁATWOWIERNY MOŻE TO KWESTIA WYKSZTAŁCENIA ZA PIS-UAREM POSZLI MŁODZI BEZ WYKSZTAŁCENIA I DOŚWIADCZENIA ORAZ CZĘŚĆ POLSKI BEZ ZAWODU I PO ZAWODÓWKACH MOCHERY I BABCIE Z PIERWSZYCH RZĘDÓW KOŚCIELNYCH TAK NAPRAWDĘ WYKSZTAŁCONA CZĘŚĆ POLSKI NIE POSZŁA NA WYBORY BO JUZ ZROZUMIELI ŻE POLITYCY SĄ CHORZY NA CHOROBĘ PSYCHICZNĄ ZWANĄ CHCIWOŚĆ I NIE MA SENSU WIERZYĆ W ICH KIEŁBASKI WYBORCZE
Egon :) / 194.1.217.* / 2015-11-21 16:33
Co do wykształcenia - moher, a nie mocher.
I nie obrażaj krasnali. Raczej ork miniaturka.

Pozdrawiam
jabol / 87.205.66.* / 2015-11-21 16:19
a ty kolku siedz tam i nastawial tylka zeby gulgot dobrze cie trafil w sam srodek a do polskiej polityki nie wtracaj sie. Patrz zeby ciapate nie zabraly ci miejsca na zmywaku.
GRZEGORZ Z HOLANDII / 84.84.120.* / 2015-11-21 17:39
wolę po stokroć trybiki nastawiać i na zmywaku n********** jak mnie życie zmusi bo przynajmniej jakieś efekty widzę swojej pracy prace mam bardzo dobra po 11 latach nadal z usmiechem ide rano do tej samej pracy płacę podatki i widzę tego efekty mam domek pod hipoteką stałą prace wakacje 2 razy w roku życie bez stresu kase na koncie co mi więcej trzeba a nie walczyć o byt każdego dnia jakim miałem doczynienia w polsce pod rządami PiS-uarów widzę co robią dziś co innego obiecuja co innego robia tak jak poprzednim razem nie myslę o powrocie do polski ale jestem emocjonalnie związany z krajem gdzie sie wychowałem i mam prawo zabrac głos jak widzę że banda chorych na chciwość zahipnotyzowanych ludzi wrecz po ,,trupach,, dąży do objecia totalitarnej władzy w polsce i zniszczenia wszystkiego o co i ja walczyłem w polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miriam60 / 95.41.204.* / 2015-11-21 15:16
Nie rozumiem jednego. Jak można obiecywać gruszki na wierzbie a teraz szukać pieniędzy? Jeżeli chcę kupć auto najpierw zerkam ile mam kasy a potem rzucam się na malucha albo na mercedesa w zależności od stanu finansów. Wychodzi na to, że zaczyna sie gorączkowe szukanie kasiory na spełnienie obietnic. A ciemny lud to kupił, mamiony perspektywą 500 zł na dziecko i innymi bzdetami zagłosowali na pis, Premier Kopacz była niedobra, bo za mało obiecywała. A Premier po prostu wiedziała na co stać rząd i jako Premier nie mogła obiecywać gruszek na wierzbie wiedząc, że są nie do spełnienia. Smutne. Myślę, że po rządach pisu szybko nie podniesiemy się z ruin.

Najnowsze wpisy