Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rząd Tuska nie dostanie poparcia od Sejmu

Rząd Tuska nie dostanie poparcia od Sejmu

Money.pl / 2007-11-23 22:48
Komentarze do wiadomości: Rząd Tuska nie dostanie poparcia od Sejmu.
Wyświetlaj:
Barloc / 2007-11-24 09:21 / Bywalec forum
Tusk już na samym początku staje się niewiarygodny. Miało być zwięźle, konkretnie i trwać godzinę, a było (i to podkreślili nie PiSiory tylko np politolodzy) "maximum słów, minimum konkretów" i trwało ponad 3 godziny....
Jeżeli ten plastikowy goguś mając przed oczami tekst nie potrafi ocenić ile będzie gadał to niech sie nie bierze do kierowania państwem.
Historyk co to niewiedział, że miał dziadka w Wehrmachcie... ;-)))
lud / 83.8.114.* / 2007-11-24 13:11
a gdzie zapowiedź zniesienia belki, przeciesz już w opzycji chciał go znieść, teraz za dwa lata ... będzie to jak z ta godziną ... szkoda gadać
Kero niezwerbowany / 87.205.75.* / 2007-11-24 08:15

Rząd Tuska nie dostanie poparcia od Sejmu

Zdaje się Money.pl przegina pałę złowróżąc lub załatwia jakiś własny spójny z PiSiorami interes.
,,.,. / 85.219.221.* / 2007-11-23 22:57
zwykły tusek wypaplał ciamciaramcia i koniec cudu dla ludu a dla popaprańców kasa.
marioqe / 2007-11-23 22:48 / portfel
Słuchałem dzisiaj expose i patrzyłem na wszystkich oszołomów. Rzecz prosta, że swoi swoich popierają. Czysty bezsens. Jeśli nie chcą poprzeć, tzn. że nie słuchają logicznych rozwiązań, a tylko chcą mieć władze, taka jest mentalność naszych polityków. Zastanawiam się tylko, który siedząc na stołku i mając 60 tys. zł w kieszeni co miesiąc, myśli o dobrych i ciekawych rozwiązaniach dla państwa... NIKT.
liku77 / 83.23.120.* / 2007-11-23 23:14
Wiecie co jesteście bardziej żałosnymi du...mi niż ten cały rząd cały czas tylko narzekanie ciekawe co wy byście zrobili na ich miejscu.
lud / 83.8.114.* / 2007-11-24 13:20
tak jak myślisz najpierw fotel posła, ciepła posadka, obiecanki ... cacanki, dobry bajer, dobra kasa, a może i za 4 lata mnie wybiorą, itd. druga kadencja, potem trzecia, czwarta... emerytura kasa w Szwajcarii, klan rodzinny ustawiony po najdalsze czasy, chyba niezbyt wnikliwie analizowałes historię
marioqe / 2007-11-23 23:25 / portfel
Ja tam nie narzekam, tylko obserwuje. Na ich miejscu za nic w świecie bym nie stanął. Tylko żałosne jest to, że w rządzie nigdy nie istnieje jeden cel dla wszystkich. OK, programy mogą mieć różne, jednak cel powinien być jakiś wspólny. Miejmy nadzieje, że 2 lata czegoś nauczył nie tylko naród polski, ale i polityków... :)

Najnowsze wpisy