Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rząd zabiera kolejną ulgę. Zobacz, co stracisz

Rząd zabiera kolejną ulgę. Zobacz, co stracisz

Wyświetlaj:
xxxxPO / 193.111.166.* / 2011-03-02 10:06
tusk sprawiedliwy, tusk miłosierny, tusk.........fałsz obłuda i zakłamanie!!!!!
mettis / 78.8.12.* / 2011-03-02 10:05
No całkiem dobrze, że nastąpi koniec takiej ulgi - oni tak cwanie wykorzystują te ulgi na max na koszt wyszczuplenia pieniędzy z budżetu państwa przeznaczonego na budowę domów dla najbiedniejszych ludzi!

FIGA TEJ ULGI DLA NAJBOGATSZYCH LUDZI I INWESTORÓW!
żenua / 83.14.248.* / 2011-03-02 10:09
właśnie!
PO juz dawno wybudowałaby kilka milionów mieszkań, dla wszystkich obywateli - by żyło się lepiej.
Ale właśnie ta ulga spowodowała że się dało...tęgich umysłów w tej platformie jednak nie brakuje. :)
roti / 193.111.166.* / 2011-03-02 10:02
czytać między wierszami - w ciągu dwóch lat większość z nas posłów jak i nasi kolesie z PO odzysjkają wszystko co mogą z vat na materiały budowlane więc nie ma sensu utrzymywanie tej ulgi bo i dla kogo dla plebsu?
z Zielonej Wyspy / 194.181.88.* / 2011-03-02 10:00
znowu cwane wyjaśnienie i znowu kłamstwo. Rząd uważa tych co biorą kredyt hipoteczny na zakup mieszkania za bogaczy ! Dobre , dosyć już tej ferajny, tu na prawdę nie ma na co czekać.
O najuboższych się już zatroszczył wląc Vatem w rodziny wielodzietne, w rodziny z chorymi /upośledzonymi dziećmi, zdecydowanie ograniczając mozliwość skorzystania z turnusów rehabilitacyjnych/

ale ALE POTRAFIŁ JEDNOCZEŚNIE ZATRUDNIĆ W OSTATNICH LATACH ARMIĘ 70 000 URZĘDASÓW , SWOICH URZĘDASÓW TO OCZYWIŚCIE WYNIKA Z TUSKOWEGO PROJEKTU "TANIE PAŃSTWO"

ONO JEST TAK SAMO TANIE JAK I "PRZYJAZNE" PO EFEKTACH MRÓWCZEJ PRACY PALIKOTA !

tak, tak wybierajcie dalej PO i jej spółdzielnie biznesowe.
myślcie / 83.22.125.* / 2011-03-02 09:56
Zamożniejsi już dawno mają nowe domy .

Rząd bardzo dba o biednych ,
stąd ulgi na opiekunki ,
na trzeci filar itd.

Jestem idiotą więc znowu zagłosuję na PO
lub zrobię sobie na złość i nie pójdę wcale .
Łoooooddddooiii / 83.28.78.* / 2011-03-02 09:49
Jakie z tego rządu Janosiki i Robiny Hoody zabierają bogatym by dawać biednym. Mnie tylko ciekawi od kiedy to ludzie u władzy są biedni? Bo prawdziwym biednym nie dostanie się ani grosik a wszystko przeje aparat administracyjny. Nie było w Polsce kryzysu? No to Tusk się już postarał, żeby kryzys był.
############# / 83.19.187.* / 2011-03-02 10:08
Z czegoś wreszcie trzeba sfinansować wszelkie zadośćuczynienia i odszkodowania , wycieczki wybrańców , wcześniejsze emeryturki i przywileje , prawda ? A tu worek dziurawy.......
dlugopis / 2011-03-02 09:41
Tym razem to juz duża przesada
Wystarczy ze ktoś w końcu zaoszczędził ze swoich średnich dochodów na własny dom lub mieszkanie

Czy jezeli kogos stać na własny dom to od razu swiadczy o tym ze jest niewiadomo jak bogaty ??

Czy niemiec lub francuz który tworzy tzw średnią klasę uważa własny dom za jakiś luksus ??

Nie mam zamiaru po raz kolejny dokładac do tych pijaczków z Warszawskiej Pragi
żenua / 83.14.248.* / 2011-03-02 09:33
w hołdzie menelowi:

mieszkanie z garażem
samochód sredniej klasy kombi - prorodzinny
wczasy w dolomitach i peru conajmniej raz w roku
jadłodajnie z friko na każdym rogu
jabole po dwie skrzynie na łeb co 24h
sprzątanie po menelstwie - co tydzien - GRATIS

to jest nowoczeny liberalizm wywdaniu PO.
życie jest piękne!
arch / 2011-03-02 09:45 / Tysiącznik na forum

ZIELONĄ WYSPĘ STAĆ!!! w hołdzie menelowi:

Oto prawdziwy "tygrys Europy" - SZWECJA !

Gospodarka Szwecji wzrosła w IV kw.o 7,3 % -OST zauwazył że to zaskoczenie dla liberałów taki wynik w mocno socjalnym (uczciwym?) państwie (Proszę nie mylić POjęcia liberalny z obecnym rządem ! ! ).

A może ktoś w tamtym kraju dba oto by klasa średnia była duża i nie ubożała oraz przeciwstawia się oligarchii i kantom społecznym.

I pomyśleć, że to wszystko bez EURO ( korona ) , super „YES! YES-ów!” (dopłat z UE ).

Panie Tusk przecież można 7%, jak widać. PO, co sie o************* ? Do roboty LENIWCE poSPOLITE .
Ekonom. / 195.20.110.* / 2011-03-02 13:05
Masz tację, że na pewno wiele rozwiązań systemowych moglibyśmy od nich skopiować i dostosować do naszych warunków, ale:

1. Ile wojen w ciągu ostatnich 500 lat toczyli na swoim terytorium?
2. Nie mieli na siłę wprowadzonego komunizmu, którego najgorszym skutkiem jest skrzywienie społeczeństwa i zniszczenie elit..
3. Mają surowce naturane, na których ostatnie 100 lat też raczej dobrze im się powodzilo.

U nas lepszym wzorem byłaby II RP, gdzie wiele rzeczy zaczynaliśmy od zera, też był kryzys, kłótnie w rządzie i społeczeństwie (łącznie z niechlubną Berezą Kartuską), trudne stosunki z sąsiadami, a jednak do 1939 na prawdę sporo osiągneliśmy, również w dziedzinie gospodarki.
myślcie / 83.22.95.* / 2011-03-02 21:55
Przeczytałem kilka Twoich wypowiedzi
w tym wątku
i cieszę się , że są jeszcze ludzie , którzy piszą
mając coś do powiedzenia .
cdc / 213.108.153.* / 2011-03-02 09:33
Jak patrzę na te wyreżyserowane uśmiechnięte gęby Tuska, Rostowskiego... to się zbiera na wymioty
mś / 78.156.162.* / 2011-03-02 09:27
Następny slogan. To jest żenada, że dla publicznych vip-ów tarczą ochronną są ludzie. W nic nie uwierzę. Wyssali przez te 20 lat samorządności, wszystkie soki z Polski, a teraz ratowanie długu publicznego zrzucają na naród. A druga strona medaLU, mieli już czas / 20 lat / na wybudowanie dla siebie chałup i swoim dzieciom, a jak wynika z przysłowie " nie dla psa kiełbasa", "co wojewodzie, to nie tobie smrodzie"-wreszcie musi to dotrzeć do hołoty. Drodzy państwo, już dziś gratuluję wyników z castingu wyborczego- tragikomedia.
Rumszajs / 83.8.58.* / 2011-03-02 09:22
PO PiSiorzeje. Tusk już jakiś czas temu zmienił strategię i teraz jego targetem zaczynają być biedniejsze grupy społeczne
popek58 / 80.55.97.* / 2011-03-02 09:21
I mamy koleiny przejaw traktowania obywateli jak głupków. Jeśli rząd nie zacznie dbać o obywateli to i państwo będzie niczym. Bo co zaczy Państwo Polskie bez ludzi w nim mieszkających. Gdy obywarelowi polskiemu będzie się dobrze wieść to i Państwo Polskie będzie rozło w siłę. takie są prawidła ekonomi. Ale zdaję się że partie rządzące o tym zapomniały. Nie ma ustaw przychylnych dla polaków. Toworzone są stwory nikomu nie potrzebne a wręcz szkodzące naszej gospodarce. Ustawy wyprodykowane obecnie idą na ilość nie na jakość. Po co było podwyższać VAT wystarczyło usługi pocztowe opodatkować stawką 7%, głupi mieli by to samo. Wszysto co obecnie się dzieje potwierdz że obecna elita rządząca to partia kolesi wspierających się wzajemnie i nieuków, ktorzy wyrośli na doktrynach komunistycznych. Najwyższy czas zabronić osobom po 50-roku życia wstępować do parti politycznych a młodzi niech tworzą Polskę przyszłości gdyż to oni będą w tym kraju mieszkać. Mają wspaniałe pomysły szersze poglądy i znacznie lepiej potrafią korzystać z dobrodziejstw techniki. Zastanówcie się nad tym.
wojens / 46.112.162.* / 2011-03-02 09:35
Zadbaj o siebie sam. Państwo nie jest od tego żeby dbalo o obywateli. Ja nawet nie chce żeby o mnie dbalo. Martwilbym się gdybym uslyszal chocby takie zapowiedzi. A jakim to prawem to twoje państwo mialoby zabronić ludziom po pięćdziesiątce brać udzial w życiu publiczny. Jesteś tak glupi, że nawet nie wiesz, że obowiązuje w państwie konstytucja. I co takich jak ja uśpić a takich glupków jak Ty do wladzy?
Autor Autor / 212.160.219.* / 2011-03-02 10:40
pewnei jesteś mamisynkiem co dostał posadę w tatusia w firmie i jedyna rzecz jaką do Ciebie należy to siedzenie na internecie i puszczanie Bąków...

My płacimy podatki, po to aby Państwo zapewniało nam to czego nie któzy nie mogą, mianowicie zapewnić utrzymanie.

Bo ćwoku jak ma kobieta w ciąży, którą facet zostawił zadbać o swoje jak piszesz???

Ogarnij się trochę, to PO JAKIEGO GRYBA JEST PAŃSTWO JAK nie po to aby służyć swoim obywatelą???

Co innego do nich należy? Jak nie to...!
wojens / 46.112.166.* / 2011-03-02 12:11
Przy tym co ja placę to Ty - jestem o tym przekonany placisz grosze. A państwo nie jest od tego, żeby myśleć o utrzymaniu obywatela. Żeby pisać takie glupoty po dwudziestu latach wolnej Polski to trzeba się bylo z choinki urwać. Ta kobieta która zaszla to musi sobie sama poradzić. Państwo jest od obronności, bezpieczeństwa obywateli, spraw zagranicznych, infrastruktury, kultury itp. A co ja robię to jest moja sprawa. Mnie na to stać. Od państwa nie biorę grosza i nie mam zamiaru brać a poniewaz mam spore wydatki to i VAT placę spory. Jestem Warszawiakiem glupku. A jeśli ty potrzebujesz opieki państwa to sobie najzwyczajniej nie radzisz. Radze brać się za robotę a nie wyciągać żebraku lapę po nasze.
wewewewew / 83.12.121.* / 2011-03-02 12:48
Zbyszko58 sie odezwał. brakowało mi ciebie liberalny głupku.
Zigi1 / 212.160.239.* / 2011-03-02 09:20
Moze troche latwiej byloby zrozumiec dzialania tego "Nie-rzadu", gdybym widzial, ze ograniczanie inwestycji jest juz ostatnia deska ratunku.
Ale kiedy slysze, ze program ograniczania zatrudnienia w administracji konczy sie jego duzym wzrostem. Kiedy slucham kolejnych wymyslow pani Fedak i Dozy Rostowskiego ... to mnie od tego populizmu krew zalewa.
Jako byly elektorat PO mowie dosyc PO-pulizmu!!!
Pilsener / 2011-03-02 09:16 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"mieszkania dla najuboższych" - jasne, w ramach programu "cwaniacy na swoim" może? Połowa polaków żyje w przepełnionych mieszkaniach i mają jeszcze finansować chatę dla patologii, która ją zarzyga i zdemoluje?
sisley / 213.108.153.* / 2011-03-02 09:15
I co wy na to, sympatycy PO?

Najnowsze wpisy