Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rządowi spada poparcie przez gospodarkę

Rządowi spada poparcie przez gospodarkę

Money.pl / 2010-08-17 15:43
Komentarze do wiadomości: Rządowi spada poparcie przez gospodarkę.
Wyświetlaj:
Wacus Młody Zapaterysta / 83.29.11.* / 2010-08-17 17:43
WydOOpcone LEMINGI - jakby to ujął mój Mistrz w knajackiej mowie Michnik - ściągną Wam niedługo majtki przez głowę i przetrzepją doopska aż do ostatniego centa A sondaże se POprawią, bo się ustawią OPOZYCJĄ do opozycji
arch / 2010-08-17 17:53 / Tysiącznik na forum

ściągną Wam niedługo majtki przez głowę i przetrzepją
doopska aż do ostatniego centa


już ściągają --"Od domku letniskowego podatek zapłacimy 10 RAZY WIĘKSZY niż od budynku mieszkalnego !
-Sygn. akt III SA/Wa 520/10

http://podatki.gazetaprawna.pl/orzeczenia/443339,od_domku_letniskowego_podatek_placimy_wedlug_wyzszej_stawki.html
serk11 / 89.79.238.* / 2010-08-17 17:33
Jak widać wyuczył się mowy ciałem i poprawnie porusza łapkami.
PO partia władzy potrafiąca skutecznie uprawiać propagandę powoli
zbliża się do klęski. Maski opadły.
Fors84 / 2010-08-17 17:39 / Bywalec forum
Ja tak ja ty tez głosowalem na PO i w nastepnych wyborach tez na nich zagłosuje> Jeżeli zdobędą tyle głosów aby samodzielnie sprawować władze i nie przeprowadzą reform , będzie to mój ostatni głos na partiie donalda.
ojro / 91.193.208.* / 2010-08-17 18:40
Zaryzykujesz kolejne 4 lata nicnierobienia w wykonaniu PO?
Ja uważam, że jeśli teraz poza podwyżkami i dodatkowymi obciążeniami dla obywateli nie są w stanie nic zrobić, to tak samo niczego nie zrobią gdy będą mieli większość bez koalicji.
były wyborca PO / 77.254.3.* / 2010-08-17 23:39
ojro- jak to nic nie robią -przecież całemu rządowi i ministerstwom, NFZ poprawili pensje , zminiejszyli bezrobocie zatrudniajac dodatkowych urzędasów zarówno u siebie jak i we władzach lokalnych a jak muślisz skąd na to wezmą pieniądze ? ja juz się nie dam nabrać.
niewierzący ateusz / 83.9.67.* / 2010-08-17 19:29
no cóż Fors84 będzie głosował na PO do końca życia, bo PO większości pozwalającej na samodzielne rządy za jego życia nie zdobędzie,i dzięki takim jak on porządzi sobie w koalicjach ładnych pare lat
jurgen009 / 2010-08-17 16:40
Głosowałem na PO, bo liczyłem na odważne reformy pana Rostowskiego, poprawienie naszej pozycji międzynarodowej dzięki Sikorskiemu, uzdrowienia służby zdrowia za sprawą pani Kopacz i znormalizowania resortu sprawiedliwości po panu Ziobrze. Nie zrealizowano niczego przez lenistwo i brak skutecznej opozycji. PiS zamiast chłostać Tuska własnymi projektami uprawia swoją propagandę wyciągając z ,,prawych Polaków" najprymitywniejsze instynkty. W następnych wyborach znów zagłosuje pewnie na PO.... O ironio....
kasiqa2233 / 87.207.45.* / 2010-08-17 22:24
Wina Pisu no nie wina opozycji jest to ze rzad to podpucha hahahaq, Nie winne sa media rzadowe czyli prywatne ktore maja ukladzik z PO i sieja propagande jak za PRL. Szkoda gadac
Elektro Devil / 2010-08-17 18:34 / Tysiącznik na forum
I to jest największy Sukces nierządu PO ! choćby kompletnie NIC dobrego dla Polski nie zrobili i dalej tylko podnosili podatki. To tacy pseudo-liberałowie jak ty będą za nimi głosować rękami i nogami.

znormalizowanie resortu sprawiedliwości ? Dla was normalizacją jest jak najprostsza sprawa toczy się w Sądzie 5 lat. Choćby sprawa Sawickiej z PO, gdzie babsko zostało złapane z kasą w ręku.
jurgen009 / 2010-08-17 18:43
Widzę atak frustracji ;)) Jak wspomniałem nie widzę lepszej alternatywy, jak mam do wyboru zamkniętą Polskę Jarka, gdzie ksenofobia jest religią, a za autorytet uważa się Rydzyka to rzeczywiście rękami i nogami zagłosuje na Tuska chytruska
Elektro Devil / 2010-08-17 19:38 / Tysiącznik na forum
ok na Prezydenta miałeś dwóch kandydatów... ale w wyborach do Parlamentu masz większy wybór niż PO i PiS

lepiej już wcale nie głosować niż popierać tych, którzy ewidentnie szkodzą Polsce jak rząd Tuska.
jurgen009 / 2010-08-17 20:38
Na szczęście wszystko wskazuje na to, że Kaczyński nigdy nie będzie premierem, bo PiS jest partią, która nie jest w stanie stworzyć koalicji, bo Jarosław przebieraniec nie jest człowiekiem wiarygodnym. Mam nadzieję, że usuną Palikota z PO i poseł z Lublina utworzy liberalną partię z prawdziwego zdarzenia, ale jak mówią ,,nadzieją matką głupich". Palikot jest niezbędnym trybikiem PR-owskiej machiny pana Donalda. Z tego co pamiętam partia JKM jest typowo liberalnym tworem więc kto wie...
sceptyk / 2010-08-17 21:46 / Tysiącznik na forum
Niewiele wiesz o liberalizmie. Niestety.
Mylisz liberalizm z libertarianizmem, a utożsamiasz liberalizm z libertynizmem.
Ale skąd masz znać te różnice, skoro przymusowo byłeś edukowany w bezpłatnej szkoły? Przecież "bezpłatna oświata" jest narzędziem tresury, żeby maluczcy za dużo nie wiedzieli.
Fors84 / 2010-08-17 17:40 / Bywalec forum
Ja tak ja ty tez głosowalem na PO i w nastepnych wyborach tez
na nich zagłosuje> Jeżeli zdobędą tyle głosów aby
samodzielnie sprawować władze i nie przeprowadzą reform ,
będzie to mój ostatni głos na partiie donalda.
paranoja w tym kraju / 195.95.186.* / 2010-08-17 17:34
mam to samo.

Ja mam lewicowe poglądy i chętnie zagłsowałbym na SLD, ale to daje szanse na dojście do władzy prawicowym prawdziwym katolikom-patriotom.

O ironio :) Jako człowiek o poglądach lewicowych głosuje na liberalną prawicę, żeby nie doszła do władzy konserwatywna prawica.
vac-ek / 86.25.218.* / 2010-08-17 18:50
udala ci sie ta ironia...

przynajmnie widzisz ze nie widzisz

to duzo

:)
gdziewassieją / 213.158.197.* / 2010-08-17 17:06
To znaczy jurgen009 że jesteś trwale POje6any;
że byłeś głupi i jesteś głupi biedaku
Fors84 / 2010-08-17 17:36 / Bywalec forum
Typowy wyborca pis-u kojarzy mi się z komunistami dla których też tylko jedna partia była słuszna.
sceptyk / 2010-08-17 21:37 / Tysiącznik na forum
Taaaaa....
Piękne stwierdzenie.
Ty chyba ostatnie 3 lata spędziłeś na Księżycu i to po jego ciemnej stronie i jesteś nie na bieżąco.
Organ redaktora Michnika służący do wydalania myśli Wielkiego Proroka ogłosił już dawno, że jedynie słuszną partią jest Platforma Obywatelska i jej bratnie stronnictwo SLDoraz tolerowany listek figowy PSL, a wszystkie inne partie muszą być wykluczone z przestrzeni pubicznej.
Inne organy redaktora Michnika na fronice sztuk wizualnych dały Polakom wybór między kotem a wielorybem jako pierwszą damą.
Wybitny absolwent matury, niejaki Bartoszewski, ksywa profesor, nazwał WSZYTSKICH, którzy NIE poppierają Platformy Obywatelskiej BYDŁEM.
A minister Sikorski wezwał do dorżnięcia watahy.

Więc z czym ma się kojarzyć Platforma Obywatelska?
Mnie się nie kojarzy z niczym. Bo ja wiem, że to partia FASZYSTOWSKA a jej przywódcy już wkrótce pójdą śladami wybitnego działacza socjalistycznego Adolfa Schieklgrubera, ksywa partyjna Hitler, i zaczną przeciwników zamykać w obozach reedukacyjnych.

Do cenzora money.pl:
Ten wpis jest archiwowany.
tade / 83.2.33.* / 2010-08-17 16:54

W następnych wyborach znów zagłosuje

a dlaczego masz znowu głosować skoro nie masz na kogo?????
jurgen009 / 2010-08-17 17:27
Na PiS nie zagłosuje, bo to partia ludzi obłąkanych, chorych z nienawiści do wszystkiego i każdego kto inaczej myśli, czy postępuje. W ostatnich wyborach uważnie przyglądałem się Napieralskiemu, który wychodził z fajnymi inicjatywami, ale jak przychodziło co do czego to brakowało ,,kropki nad i". Jako 21-latek, liberał głosowałem na partię, która jest najbliżej moim poglądom, tylko później okazało się, że w PO ton nadaje konserwatywne ,,skrzydło" z Gowinem na czele. Liczę, że następnych wyborów PO jeszcze się zrehabilituje i pokaże, że ,,Polska jest najważniejsza" (w co wątpię), albo powstanie jakaś sensowna alternatywa dla POPiSu.

gdziewassieją - kolego wydoroślej, a dopiero później siadał za klawiaturą. Kiedyś to szkolne toalety służyły takim ludzią jak ty do wyrażania własnych poglądów (pisanie po ścianie itp), niestety teraz to internet stał się globalną toaletą dla takich trolów jak ty...
sceptyk / 2010-08-17 23:15 / Tysiącznik na forum

Na PiS nie zagłosuje, bo to partia ludzi obłąkanych,
chorych z nienawiści do wszystkiego i każdego kto inaczej
myśli, czy postępuje.


To o kim wybitny absolwent matury, ksywa "profesor" Bartoszewski powiedział "BYDŁO" i w czyim imieniu?
Odpowiedz, tylko bez krętactwa.
kasia2233 / 87.207.45.* / 2010-08-17 22:32
Masz 21 czas zaczac myslac samodzielnie a nieja podaje TV czy radyjko. Wstyd, powtarzanie ze nie zaglosuje sie na PIS bo to tamto jest jak moda na zarcie w MCdonaldzie mimo ze syfiaste jak shoping mimo ze nic nie potrzebujesz. media szoruja po muzgacg szcegolnie mlodzierzy dlatego wyminiasz cech Pisu ktore pasuja bardziej do PO. Palikot, niesiolowski Tusk Bartoszewski i reszta oszolomów.
bazpartyjniak 122 / 77.254.3.* / 2010-08-18 00:01
kasia2233 masz rację niektórzy forumowicze za dużo oglądają TVN i czytają wyborczą to mają "wyprany" mózg więc co oni tak naprawdę wiedzą o PISie tylko to co im powiedzą a są zbyt leniwi jak nasz rząd aby samodzielnie pomysleć i wyciągnąć wnioski a Pisu boi się ten kto ma coć na sumieniu, ja w łazience ani nigdzie w domu pistoletu nie trzymam, żadnych przekrętów nie robię więc się ich nie boję i choć nie chodziłem na wybory to teraz pójdę i niewykluczone że zagłosuję na PIS
gdziewassieją / 178.181.8.* / 2010-08-17 21:41
Bo wkurzają mnie jurgen009 tacy ciipy jak ty. Niby to popiera PO, niby jest OK, ale po cichu coś tam kwacze, wiecznie niezadowolony. To przez takie gnidy jak ty PiSiory jeszcze wygrają wybory.
poPO1236 / 77.254.3.* / 2010-08-18 00:07
gdziewassieją lecz się na nogi bo po takim tekście to na głowę za późno
dgen / 2010-08-17 16:39 / Tysiącznik na forum
i jeszcze jedno.........

- Możemy leżeć na plaży - śmieje się jeden z posłów Platformy Obywatelskiej, zapytany, co twarda retoryka Jarosława Kaczyńskiego oznacza dla PO i rządu. Gdy w Pałacu nie ma już wetującego prezydenta, miały ruszyć reformy. Czy do nich dojdzie? - pyta dziennik "Polska".
......... / 89.77.127.* / 2010-08-17 16:45

Gdy w Pałacu nie ma już
wetującego prezydenta, miały ruszyć reformy. Czy do nich
dojdzie?


jeszcze nie, bo przeszkadza rombek spódnicy kaszalotowi.
dgen / 2010-08-17 16:37 / Tysiącznik na forum
2010-druga Irlandia
2011-druga Grecja
2012-druga Argentyna
2013-IV rozbiór Polski
dadadada / 79.187.66.* / 2010-08-18 08:59
2009-druga Irlandia
2010-druga Wenecja
2011-druga Grecja
2012-druga Argentyna
2013-IV rozbiór Polski
sceptyk / 2010-08-17 21:42 / Tysiącznik na forum
2017 - Adam Michnik zostaje Prymasem Polski
2018 - Palikot zostaje uznany świętym za życia
2019 - wszyscy Tajni Współpracownicy dostają specjalne emerytury oraz odszkodowania za krzywdy doznane w IVRP w wysokości 1,000 za każdy dzień po 4 czerwca 1989 wraz z odsetkami.
aidi0 / 77.254.3.* / 2010-08-18 00:21
SUPERANCKO to się nazywa 10-letni plan rzadu Tuskolandu
PQQW / 82.210.159.* / 2010-08-17 16:22
I bardzo dobrze...jestem i byłem wyborcą PO.

Czas, żeby dostali po łapkach.
skołowany_sukcesami. / 178.108.186.* / 2010-08-17 16:09
a ponoc siedzimy na gazie z łupek. myślałem że skoro za donaldu tusku doczekałem drugiej Irlandii (patrz zielona wyspa na morzu kryzysu) to doczekam Kuwejtu, wcześniej była Japonia Lecha I - tak nam przybywało waluty, że Hanna musiała odcinać zera, potem był boom mieszkaniowy dla młodych małżeństw Aleksandra, no i kolejne 3 miliony mieszkań za Lecha II. za Bronisława nie ma już co budować, bo wszystko zostało już zbudowane, łącznie z nowoczesnymi drogami i regulacją rzek, aby nam tych nowych mieszkań nie zalało. Można powiedzieć że państwo zdało egzamin na celujący, bo żeby ludzie mieli dobrze przez 2o lat nie kupiono nowej flotylli latającej dla vipów, więc to ludzie pośrednio odpowiadają za tragedię z 1o kwietnia. phhh ale to mało bo naród się nie płodzi i emigruje, nie wiedzieć czemu - a przecież są u nas najtańsze mieszkania w całej unii i najmniejsze bezrobocie, nawet Albania ma większe bezrobocie i co za tym idzie droższe mieszkania.
@@@ / 89.77.127.* / 2010-08-17 16:42
Jeszcze była, a raczej miała być IV Rzeczpospolita.
boli boli boli / 77.254.3.* / 2010-08-18 00:25
skąd wiesz czy nie byłaby blepsza od tuskolandu? Palikot ci powiedzieł?
skołowany_sukcesami. / 178.108.186.* / 2010-08-17 16:57
była Kaczpospolita, teraz jest bantustan - Tuskoland. równowaga w przyrodzie musi być zachowana, po co komu gospodarka skoro są pilniejsze sprawy jak stawianie pomników. Exegi monumentum, suum sum corda, a głupi niech pracują ;)
tade / 83.2.33.* / 2010-08-17 17:12
@@@ skołowany_sukcesami. troszkę optymizmu.
Piosenka: Stanisława Celińska "Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej"
Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!
Już od pierwszych godzin dnia,
Gdy noc pójdzie spać!
Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!
Tak, jak ja do ciebie,
Jutro twój szczęśliwy los o sobie da ci znać.

Już dzisiaj pożegnaj twe smutki,
Niech dyskretnie ulotnią się gdzieś,
Bo żywot twych smutków jest krótki,
Jeśli ty sam tego chcesz!

Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej!
Już od pierwszych godzin dnia,
Na słowo uwierz mi!
skołowany_sukcesami. / 178.108.186.* / 2010-08-17 17:32
dziękuje za optymistyczną piosenkę , ale przecież jestem uśmiechnięty :D..........

................. jak cholera :|

;)
@@@ / 89.77.127.* / 2010-08-17 17:45
też dziękuję, ale teraz ja sobie śpiewam inną piosenkę:

To już jest koniec, nie ma już nic
Jesteśmy wolni, możemy iść

A po co, a po co tak dłubie i dłubie
A za co, a za co tak myśli i skubie
I tak się przykłada i mówi z ekranu
I bredzi latami wieczorem i rano.

To już jest koniec, nie ma już nic
Jesteśmy wolni, możemy iść
To już jest koniec, możemy iść
Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic, nie ma już nic, nic, nic!.............
Kontrgambit / 195.150.100.* / 2010-08-17 16:06
PO zapomniało, że wygrało wybory bo obiecało wprowadzenie reform w finansach państwa. Ja oddałem głos z nadzieją, że ta właśnie prartia będzie prowadziła politykę zmierzającą do równoważenia budżetu. Teraz jestem bardzo zawiedziony.
Moje oczekiwania są bardzo proste:
-zrównoważenie budżetu
-odpolitycznienie gospodarki.
ojro / 91.193.208.* / 2010-08-17 17:35
Dla nich reforma finansów to podniesienie VAT-u, akcyzy, zmniejszenie zasiłków i zniesienie niektórych ulg podatkowych dla obywateli. Więcej pomysłów na reformy nie mają.
Czekam na te wielkie projekty, które zapowiadają na jesień, czy nie okaże się to jakimś niewypałem.
NeoNazi / 83.3.13.* / 2010-08-17 16:03
O braku szacunku PO do byłego Prezydenta, który należy się choćby z powagi Urzędu można by pisać felietony. Polityka wg PO sięgnęła bruku i jest zjawisko jakiego nie było przez ostatnie 20 lat.

Donald Tusk swoją karierę polityczną zaczął od obrażania ludzi w podeszłym wieku wyzywając od "moherowych beretów"
Akcja PO "Schowaj babci dowód" była skokiem na Polską wolność i demokracje !!!

Politycy PO tak brzydzą się Samoobrony i wytykają tą koalicje PiS ( faktycznie największy błąd PiS )
Czy politycy PO nie widzą, że w swoich szeregach skupiają ludzi o podobnym poziomie ???

Impreza Senatora Piesiewicza z PO to był pokaz kultury politycznej tej Partii.
"wóda, tanie panienki i biały proszek"

Gdyby tylko chlali i się bawili, ale gdy na ową zabawę kończą się im pieniądze sięgają do kieszeni
Podatnika zwiększając VAT !!!

!!! Takie są wymierne efekty pracy tego Rządu !!! Wyższy VAT i rosnące zadłużenie Państwa, przy malejącej
wartości aktywów jakimi były sprywatyzowane spółki.
sisley / 88.220.44.* / 2010-08-17 16:02
Czyżby Polacy przestali wierzyć w cuda?. A może nie podoba im się bajka o zielonej wyspie na morzu ognia i nieszczęść!

Nie docenili obniżki podatków przez rząd PiS-u to niech teraz nie psioczą na podwyżki vat , akcyzy i masę innych kombinacji o których nie mają pojęcia. Jak wyborcy PO dostaną w dupę to może im coś trafi do łbów.
arch / 2010-08-17 15:52 / Tysiącznik na forum
Wot koncierta nie budiet , patamu szto Donalu i Vincentu zapizdili rieformu !
tade / 83.2.33.* / 2010-08-17 15:55
No to sprawa się rypła, h** strzeli bombki choinki nie będzie.
Sasza zpizdził harmoszku kncierta nie budiet.
arch / 2010-08-17 16:03 / Tysiącznik na forum
---Chamskaja łada, podłaść i zdrada , czornaja mać.
www.youtube.com/watch?v=-Sb2ll7pPuI&am...!
tade / 83.2.33.* / 2010-08-17 15:43
Samochwała, czyli nowy wierszyk o premierze
Samochwała w kącie stała
I tak rok podsumowała:

Zdolny jestem niesłychanie,
Mam na świecie poważanie,
W kraju - same osiągnięcia:
Dłuższe życie (od poczęcia),

Koalicja - wzór współpracy,
Z Sejmu - dumni są Rodacy,
Rząd najlepszy od półwiecza,
Skupił się na wielkich rzeczach.

Kompetentni ministrowie,
Każdy poseł - ideowiec,
Z zasadami, jak husaria:
Bóg, Ojczyzna, Honor(aria).

Dla Narodu - becikowe,
Nowy peron we Włoszczowie.
Lepiej żyje się rodzinom
(Jednej mamie i dwóm synom).

Okno na świat - otworzone,
Turystyka - w jedną stronę,
Lepsza praca, wyższa płaca
(Zwłaszcza, jeśli ktoś nie wraca).

Gospodarka rozpędzona:
Są mieszkania (trzy z miliona),
Jest kilometr autostrady,
Ład moralny i zasady.

Politycznej wzrost kultury
(Nurt plebejski, przykład z góry),
Nie ma WSI (choć jeszcze trochę,
A zrobimy wszędzie wiochę).

Cały naród żyje w zgodzie.
IPN - i po narodzie.
CBA - udane akcje,
Super MEN - co rusz, atrakcje.

W szkołach nie ma już Darwina,
Będzie dryl i dyscyplina,
Nie podskoczy żaden gieroj!
Tolerancji nie ma! Zero!

Żadnych gejów, Ferdydurek,
Jest amnestia i mundurek!
Wolność słowa i pruralizm
(Bo rządzących wolno chwalić).

Jest religia na maturze,
Wierny Lud na Jasnej Górze.
Nie rozumie tylko Unia:
Rząd z Warszawy, czy z Torunia?

Krótko mówiąc: Rok udany!
Tylko naród...do wymiany.

autor:
MKWD (Muzyczny Kabaret Wojtka Dąbrowskiego)
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy