Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Rzecznik niemieckiego rządu: chcemy pogłębiać relacje z Polską, nie rozważamy sankcji

Rzecznik niemieckiego rządu: chcemy pogłębiać relacje z Polską, nie rozważamy sankcji

Wyświetlaj:
raffi087 / 78.8.152.* / 2016-01-14 05:01
Ja przestałem kupować w Lidlu i Kaufladzie.Gdyby tak wielu zrobiło to Niemcy przestaliby nas obrażać i pouczać jak to robił Putin. Nie mam złudzeń ze Niemcy wchłoną Polske jak RFN NRD czy Rosja Krym. Pewnie najpierw odzyskają Wrocław. Szczecin, Gdańsk,Olsztyn a czasem wezmę drugą połowę jeśli dogadają sie z Ruskimi. Niemcy bardzo krótko honorowali traktat wersalski wiec każdy chyba rozumie że będą dużo dłużej respektować postanowień Jałtańskich.Penie czekają aż wymrą ostatni hitlerowcy a tymczasem podporządkowują sobie Polskę gospodarczo. Można sęe łudzić że patrioci Polscy nie zgodzą sie na na żadną Unie z Niemcami ale czytając ludzi w necie to pewnie wielu przywita oddziały niemieckie kwiatami jak to robili Austriacy.UE to Niemcy bo oni ją finansują a nas już wciągnęli do UE a teraz zamierzają tworzyć superrząd na naszym ,TK zablokuje nasze ustawy sejmu, a Niemcy podpowiedzą jak ustawa ma wyglądać aby była zgodna z wartościami UE.Narzucili już limity ile nasi rolnicy mogą mieć krów i ile produkować mleka.Zrobili to aby zamknąć gębę jedynemu krajowi, który może im się sprzeciwić czyli Francji , w której dotują rolnictwo.Decydują ile węgla możemy wydobywać a niebawem będziemy płacić podatek węglowy co zniszczy naszą energetykę a nasz skarb narodowy stanie się przekleństwem.Napisali 150.000 dyrektyw które maja sparaliżować Polskę i zwiększyć liczbę biurokratów.Jest to misterny plan realizowany od lat.Wielkie tablice informacyjne na budynkach wyremontowanych przez UE maj przygotować ludzi do tego aby w przyszłości powiedzieć, że Polska nic by nie miała gdyby nie oni, zatem co wyremontowali to ich i mają prawo zwrotu w naturze gdy np. będziemy mieli ich już dość.
.tak,tak ... / 31.61.141.* / 2016-01-12 12:36
Jak Niemcom coś nie widzi się ,to zamknąć im wszystkie drogi na trasie Niemcy- Rosja. Niech swoimi TIR-ami jeżdżą do Rosji handlować dookoła Polski przez Czechy,Słowację itd. Zobaczymy jaki wtedy będą mieli w tym interes.
KIKA998 / 83.22.236.* / 2016-01-11 20:44
LUDZISKA BOJKOTUJCIE, BOJKOTUJCIE TO SWOJE D.PY BĘDZIECIE WYCIERALI SŁOMĄ , JAK NIEMCY SIĘ WPIENIĄ TO NIE BĘDZIE WAM DO ŚMIECHU..JAK WIADOMO CO DRUGI WASZ KREWNY PRACUJE W NIEMCZECH LUB W POLSCE Z KAPITAŁEM NIEMIECKIM- ŚMIESZNE I ZABAWNE ALE PRAWDZIWE..BYŁAM W NIEMCZECH W CZASIE KIEDY NIEMIECKIE FIRMY WYPROWADZAŁY SWOJE FIRMY DO POLSKI CZY CHIN ,NIESTETY NIEMCOM NIE BYŁO DO ŚMIECHU, BO ZDAWALI SOBIE SPRAWĘ Z TEGO ŻE STRACĄ PRACE I ICH KIESZENIE UCIERPIĄ .WIDZIAŁAM JAK BANKI ZABIERAŁY MIESZKANIA CZY DOMY,KTOŚ POWIE DOBRZE IM TAK Z TYM ZE NASZYCH RODAKÓW MORZE CZEKAĆ TO SAMO ŚMIESZNE CO .PEWNIE CIESZYCIE SIĘ Z TEGO JAK WASI RODACY PŁACZĄ ,CI KTÓRZY BRALI KREDYTY W FRANKACH,TWIERDZICIE ZE DAMY RADE BEZ NIEMCÓW ZAPOMNIAŁAM UTARTY SLOGAN - POLAK POTRAFI .POWODZENIA
ja jan / 176.97.81.* / 2016-01-19 17:16
Co za bełkot. Nie umiesz po Polsku?. Używaj słownika.
rr44 / 83.21.117.* / 2016-01-11 18:29
Bojkot lidla i innych niemieckich marketów, bojkot VW, niemieckiej żywności, odzieży i chemii..
hate76 / 92.236.119.* / 2016-01-11 18:28
mam nadzieje ze PIS weźmie się tez za redakcje WP i wyśle dziennikarzy na zieloną trawkę
Ps. w UK niema dla was już miejsca
Donald z wermachtu / 83.31.198.* / 2016-01-11 17:52
NIEMCY! Zanim obejmiecie Polskę "za karę" swymi sankcjami gospodarczymi, za to, że przepędziliśmy w wyborach reprezentantów WASZYCH interesów w NASZEJ Ojczyźnie, SPŁAĆCIE najpierw swe historyczne rachunki wobec Polski.
Wasz Tusk polskiego ducha nie zgasił.
Wasze ataki na nic, TYLKO nas JEDNOCZĄ
set / 79.186.117.* / 2016-01-11 17:45
A pisu czy Po czy kleru jest wystarczająco to potwory żrące nas
gelenda 6x6 / 83.5.17.* / 2016-01-11 16:43
Niemcy bratem Polski coś mu się w głowie poprzewracało.
zz34fdaz / 37.47.39.* / 2016-01-11 16:19
sankcje , to Polska już nie jest Polską ?
cyr / 88.117.36.* / 2016-01-11 16:17
stara gra w dobrego i zlego policjanta, albo inaczej: lewa reke udaje, ze nie wie co robi prawa - to jest dobre dla lemingow ewentualnie :D
Trio / 89.69.250.* / 2016-01-11 15:38
No i olał naszego Waszczykowskiego...

Najnowsze wpisy