Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Rzecznik pomoże konsumentom - nie daj się oskubać!

Rzecznik pomoże konsumentom - nie daj się oskubać!

Wyświetlaj:
nata0604 / 193.23.174.* / 2007-04-05 15:05
tyle razy próbowałam się zwrócić do rzecznika konsumenta i prawie zawsze mnie zbywano. dlatego też jestem zdumiona, że państwo wydaje takie pieniądze na reklamę czegoś, co w zasadzie nie działa
dawidos123456 / 83.29.17.* / 2009-03-08 23:10
Ja np w Krakowie, choć z Krakowa nie jestem - bylem w Biurze Rzecznika Konsumentów, to na Alejach Powstania Warszawskiego, koło sądu, na ostatnim piętrze gdzieś, jakkolwiek bylem zadowolony, choć problem z umową ze szkołą językową okazał się niestety nie do przeskoczenia, mój problem ludzie wyjaśnili mi od strony prawnej, napisali mi nawet pismo i wydrukowali żebym wysłał, bo mozna zobaczyć jak zareaguje strona i naprawde wszystko było elegancko, grzecznie i bezpłatnie oczywiście...
sołek / 89.151.18.* / 2007-09-05 14:18
rzecznik?jaki rzecznik!w Głogowie gość jest nieuchwytny,albo nie odbiera albo jest na urlopie a z innego miasta to odsyłają do swojego poiwiatu i tak oni nam pomagają kur zapiał
evkja / 195.73.175.* / 2007-05-14 10:13
całkowicie sie z tą opiną zgadzam . wiem z doświadczenia że jeśli chodzi o jakąś drobną sprawe to rzecznik może pomóc ale gdy chodzi o coś poważnego to nie ma po co iść do rzecznika i prosić o pomoc do odeśle nas z kwitkiem
robin / 82.160.184.* / 2007-06-22 07:46
w Myszkowie rzecznik udaje ,że działa a albo go nie ma albo nic nie robi bo nie ma czasu tylko bierze kasę nikt go nie rozlicza co załatwił a ciągle jest zabiegany
Kunica / 90.129.96.* / 2008-05-07 19:54
Dzień dobry, mam pytanie czy można zwrócić komputer. Gdyż ciągle się psuje w ciągu roku byłem w serwisie ponad dziesięć razy albo i więcej. A co za tym idzie koszty dojazdu 60km. Ciągle jest na gwarancji. W warunkach gwarancji na komputer pisze punkt 3 ”Okres gwarancji na komputer rozpoczyna się od daty wydania produktu kupującemu. Jeżeli okres gwarancji podany przy podzespole jest większy niż 12 miesięcy to znaczy 18, 24, 36 itp. Obejmuje on także rękojmie.” Rękojmia możemy wtedy zwrócić wadliwe urządzenie i żądać zwrotu zapłaconej za nie kwoty. Proszę o odpowiedz. Dziękuje.
miniulka27 / 84.10.252.* / 2009-10-17 16:28
Ja mam problem taki iz miałam podpisana umowe z internetem (INGNET)do lutego tego roku.Chciałam z niego zrezygnowac,ale wysyłanie smsów i dzwonienie nic nie dało bo ciągle mnie zbywali.Mineła ta data i automatycznie przedłużyli mi umowe na 12miesiecy.Płaciłam do czerwca jednak od kwietnia juz nie miłam internetu(niekieduy tylko w nocy)Dzwoniąc do nich z prosbą naprawy znowu mówili ze ktos przyjedzie.Miałam już tego dosyc ile mozna sie prosic.Potrzebowałam internetu do prac różnych i w ogóle wiec założyłam szybko inny.Do dzisiaj tamci sie do mnie nie zgłosili.Jednak przyszedł do mnie rachunek za ten internet,ale za co jak ja go nie mam a na moje prosby z naprawa nikt nie reagował.Jeszcze wmówiono mi ze niegdy nie zgłaszałam ze cos jest nie tak emaile i smy mam zostawione,rozmów nie bo jak je nagrac.Co mam teraz zrobic.Pomocy!!!!
przeciwny / 79.163.101.* / 2009-11-15 18:17
może zajął by się ten pan bankami konto osobiste które posiadam w banku oprocentowanie wynosi 0.01%pytam się więc jakim prawem kredyt oprocentowany jest na przeszło 10% ilokroć więc może zarabiać na mnie bank nic dziwnego że prezesi zarabiają miliony rocznie na biednych ciułaczach, więc niech zajmie się tą sprawą UOK
Yamir / 83.5.119.* / 2010-12-13 20:26
Ja mam natomiast problem z tym, że kupuje bilet miesięczny na PKSiS Oświęcim. Problem w tym, że te autobusy jeżdżą jak chcą, potrafi się spóźnić nawet 30 minut, albo i wcale nie przyjechać. Dojeżdżam do szkoły, więc to spory problem(do szkoły mam ok 20 km, jakieś 40 minut jazdy)
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy