Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rzecznik praw obywatelskich broni prywatności podejrzanych

Rzecznik praw obywatelskich broni prywatności podejrzanych

Wyświetlaj:
rybka / 2006-12-30 12:58 / Tysiącznik na forum
Ważniejszym interesem społecznym bedzie publikowanie złapanych na "podwójnym" gazie sędziów i prokuratorów.
Kero niezwerbowany / 87.205.79.* / 2006-12-30 12:01
"...że prokuratura nie może skazywać podejrzanego na infamię"
A jakie przepisy mówią, ze nie można??

Ja mówię, że należy potencjalnych przestępców karać bezwzględnie łącznie z upublicznianiem ich facjat.
Upubliczniałbym także Kochanowskiego z podpisem, że to ten, który broni pijaków - potencjalnych morderców.

Ten człowiek chyba zupełnie zapomniał czemu ma służyć jego stabnowisko.
Precz z Kochanowskim!!!
orka7 / 83.5.222.* / 2007-01-01 10:25
miedzy podejrzeniem audowodnieniem jest ogromna przepasc winy trzeba udowodnicniezbicie chybaze wracamy do epoki kamienia lupanego a kto bedzie wskazywal podejrzanych ? jakis aparacik partyjny ? misiek walnij sie wleb
edmund11 / 195.117.12.* / 2006-12-30 15:42
To jak w tym nieśmiertelnym kawale o gażdzie, którego przywiedziono przed Sąd w sprawie za pędzenie bimbru, [znaleziono u niego w obejściu aparaturę do pędzenia gorzołki] gdy Wysoki Sąd zapytał, co ma na swoją obronę, ten odrzekł: proszę mnie skazać też za gwałt, bo narzędzie służace do gwałtu mam zawsze z sobą.
Za podejrzenia niktby nie wychynąl z więzienia, więcej logiki w myśleniu.
errarel / 84.10.209.* / 2006-12-30 14:23
chyba zupełnie zapomniałeś czemu ma służyć prawo. prawo ma służyć zapewnieniu porządku przez karanie przestępców a nie potencjalnych przestępców do których sam się zaliczasz przez sam fakt życia w społeczeństwie. jesteś potencjalnym mordercą i gwałcicielem, jeśli tego nie rozumiesz to pomyśl trochę zanim policja zatrzyma cię na mieście za posiadanie narzędzi zbrodni (pięści) i gwałtu (domyśl się).
nazywanie pijanego rowerzysty potencjalnym mordercą to kretynizm do kwadratu...

Najnowsze wpisy