Forum Forum prawneCywilne

rzesłanie zrzutu z ekranu ze zdjęciem awatar oraz nazwa użytkownika

rzesłanie zrzutu z ekranu ze zdjęciem awatar oraz nazwa użytkownika

Nicki1603 / 5.173.225.* / 2020-09-17 01:35
Sytuacja wyglada tak, ze użytkowniczka mnie oszukała i wysłała bardziej zniszczony przedmiot niz zapewniła. Czekalam 3tyg. na jakikolwiek kontakt od niej. Widziałam,ze loguje sie na portalach,ale mi nie odpisuje. W końcu pomyslałam,ze napisze do innych użytkowniczek,ktore zawierały ze sprzedajaca niedawno transakcje (swiezo dodane komentarze na profilu) o jakis kontakt, bo zamierzałam w końcu wyslac poczta pismo z tytulu rekojmi. Napisałam do 2 osób dokładnie taka wiadomość: ,,Dzień dobry. Pisze w nietypowej spawie,ponieważ zostałam oszukana przez Panią Monikę. Rzecz jest totalnie zniszczona. Podobno użytkowana zaledwie 3 razy,ale po stanie widać,że to ściema. Nie mogę nawet wystawić jej komentarza. Kontakt się urwał. Ciagle wymiguje się od odpowiedzi. Mam tylko jej godność, dane paczkomatu oraz mail i nr tel. Planuje wysłać jej pismo z tytułu rekojmi i żądać zwrotu pewnej kwoty,ale obawiam się,że jeśli nadam paczkę na paczkomat to jej i tak nie odbierze jak sprawdzi dane. Czy podała Pani może adres pocztowy?Wiem tylko z adresu paczkomatu miejscowość Piekary Śląskie"

i wysłałam screen z profilu użytkowniczki z jej zdjęciem jako awatar oraz nazwa użytkownika. Po tym nagle użytkowniczka sie do mnie odezwała, bo te osoby wysłały jej to co pisałam i stwierdziła,ze sprawe zgłosi na policje i pomoże jej w tym wujek adwokat,poniewaz ja oczerniłam oraz udostępniam zdjęcie bez jej wiedzy i teraz mam czekać na pismo z policji. Ja mysle,ze to głupota z jej strony i po prostu chce mnie nastraszyć,zebym sprawe z rekojmia odpuściła. Bo dlaczego wysyłanie screena w wiadomości prywatnej z portalu z profilu ,ktory każdy może zobaczyć ma być karalne oraz jakie oczernianie, gdy napisałam prawde o sytuacji,poniewaz juz nie wiedziałam jak postąpić. Tak naprawdę nie udostępniam jej danych ani żadnych prywatnych zdjec,do których osoby korzystające z portalu i zawierajace transakcje nie mialyby dostępu. Co o tym myślicie ? Czy mam racje i olac to co sprzedająca pisze ?
Nicki1603 jest on-line Raportuj zły post

Najnowsze wpisy