Forum Polityka, aktualnościGospodarka

s Grzegorz Piotrowski jest na wolności

s Grzegorz Piotrowski jest na wolności

Money.pl / 2010-10-17 01:59
Komentarze do wiadomości: s Grzegorz Piotrowski jest na wolności.
Wyświetlaj:
alexsandra / 188.47.82.* / 2011-04-30 22:02
zapewne ten morderca ma rodzinę. ciekawe jak czuje sie jego rodzina ze świadomością, że w ich żyłach płynie krew mordercy. Żeby zabić w tak bestialski sposób drugiego człowieka trzeba nie mieć sumienia i serca. Mama nadzieje, że ten kat będzię cierpieć i nigdy nie zazna spokoju a jego rodzina powinna zostać potraktowana tak samo jak Ks. Popiełuszko. Może wtedy zdałby sobie sprawę z tego co zrobił.
yedi / 79.188.250.* / 2011-04-29 21:25
takiego morderce bronicie???wstyd kanalie!
szuru-buru / 83.5.19.* / 2011-04-21 09:51
Ty cały "derwydid",jak chcesz coś pisać,to po pierwsze naucz się języka polskiego i ortografii.Po drugie aby pisać,trzeba logicznie myśleć.Wygląda na to,że jesteś strasznym niedouczonym i chamski prostakiem.,
grabina / 83.5.30.* / 2011-04-19 14:11
CZY TO NIE POMYŁKA,że Grzegorz Piotrowski wg.artykułu o nim,urodził się w Lodzi?Według moich danych,urodził się we wsi Zabrzeg woj.śląskie,powiat Bielsko-Biała.Proszę o sprostowanie!!Śmiem przypuszczać,że znałam go osobiście,kiedy był dzieckiem.
Derwydid / 83.29.195.* / 2010-10-17 01:59
To jest taki stary s********, pozmarszczowany człowiek z kościotrupa j******* !!! Jego matka pewnie kupila w banku s******** by wszczepic na swój otwór IN VITRO od narkomana z dworcu (nie wiem skąd) i mi się wydaje matka nie mogla poradzic z tym wychowaniem swojego syna na dobro i poparcie relijginego. To poprostu SKANDAL, że zorganizował zabicia nad Popiełuszkiem, to jest głupi komunistyczny człowiek z okaleczonym mózgiem. Ja bym na jego miejscu wydłubał oczy na co zasluzyl i porazić siebie prądem w brodawki. Ale tego on nic nie zrobił, bo jest bezumyslny albo tchórzem bez jaj !!!! Po za tym jak bym zobaczył go żywego to będzie ostra walka jak by Pudzian obijał Najmana. Pozdro dla normalnych i wierzących ludzi, choć nie jestem zbyt religijny :). Szanuj to co pisałem !! A szczególnie przepraszam Pana Boga za moich wulgaryzmych słów, ale........
Sephora / 89.229.55.* / 2011-01-01 20:38
Kapitan Grzegorz Piotrowski mógłby wytoczyć Ci za te słowa proces. Wygrałby bezapelacyjnie. Mam nadzieję, że to w odpowiednim czasie przeczyta i sprawa dość szybko trafi do Sądu. Jestem tego praktycznie pewna.
Lestat206 / 155.94.78.* / 2011-01-27 23:06
Czesc "Sephora" mozemy nawiazac kontakt???

Najnowsze wpisy