Forum Polityka, aktualnościKraj

Są już pierwsze zarejestrowane komitety wyborcze

Są już pierwsze zarejestrowane komitety wyborcze

Wyświetlaj:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2011-08-09 10:00
Demokracja to rzady głupców, bo glupcow zawsze jest najwięcej. glupcy wyborą nam tych soma co ammy, co najwyżej pdo inn ą nazwąm i będziemy dalej mili to co mamy, czyli g.;..no. Korwin, mimo że sam go popieram, nigdy nie będzie rzadził z jednego prostego powodu: nie klamie i nie obicuje zslotych gór, tylko mowie prawde jak jest. prawda zas boli a głupcy bolesnhje prawdy nie lubia, wolą słodkie klamsta i kiełbase wybroczą. Coraz bardziej przekonuje sie ze demokracja jako tak, to shit.
libertarianin prawnik / 62.111.149.* / 2011-08-08 16:17
A więc .......... żartuje... sam go popieram, mam nadzieje że zwróciłem Waszą uwagę:

Mam pomysł jak Nowa Prawica może się dostać do sejmu. Poważnie!
Jak wiemy demokracja, którą tak pogardzamy nie polega na intelektualnych debatach profesorów tylko chodzi o to, żeby porwać proste masy. Pytanie jak porwać proste masy, jednocześnie nie stając się populistą? Nie zatracając programu konserwatywno-liberalnego.

Jest jedna rzecz na której masom w Polsce bardzo zależy (a będzie to coraz większy problem) której rozwiązanie Nowa Prawica może z czystym sumieniem obiecać.

Ba! Poszedłbym dalej! Nie tylko obiecać – samo to słowo się źle kojarzy. Nowa Prawica a w zasadzie jej kandydaci powinni podpisać prawne zobowiązanie! Prosta umowa jak najbardziej dozwolona w świetle polskiego prawa:

Jeśli Nowa Prawica zdobędzie w wyborach do Sejmu i Senatu taką większość która pozwoli nie tylko samodzielnie rządzić, ale i odrzucić weto prezydenta

To

Gwarantuje się że po np. roku rządzenia bezrobocie spadnie o np. 50%. Jeśli to nie nastąpi to posłowie i senatorowie Nowej Prawicy (pod rygorem b. wysokich kar umownych) zrzekają się mandatów oraz przekazują dotychczas pobrane diety na cele charytatywne.

Drugą stroną takiej umowy mogłoby być specjalnie powołane stowarzyszenie wyborców Nowej Prawicy, które w statucie miałoby zapisane egzekwowanie umowy na drodze sądowej wb posłów i senatorów, którzy by ją złamali (zarząd stowarzyszenia byłby do tego zobowiązany).

Pytanie co jeśli bezrobocie spadnie o nie 50%, a 40%? Umowa to umowa, posłowie i senatorowie i tak zrzekają się mandatu, ale wyborach uzupełniających ponownie kandydują.

Prawdopodobnie ten patent nie zagwarantuje rządzenia, więc ta umowa nie zostanie nigdy wyegzekwowana, ale proszę sobie wyobrazić bezrobotnego Kowalskiego, który idąc ulicą widzi na bilbordzie, że jedna jedyna partia PRAWNIE GWARANTUJE spadek bezrobocia. Co on ma do stracenia?
To Nowa Prawica może z czystym sumieniem obiecać, jak zlikwiduje się podatki dochodowe i ZUS to bezrobocia nie będzie.
marynarz098 / 2011-08-08 17:37 / Tysiącznik na forum
Wez ja na p.Miczkensa oddam glos.....ale bez takich pomyslow.....zaluzmy ze obiecaja, zauzmy ze podpisza, i oczywiscie nie osiagna spadku 50%.....co nowe wybory, a za co???

.....stapajmy po ziemi....urwal.....
tesa1959 / 2011-08-08 18:26 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ja gwarantuję 4 głosy na KNP. Kto da więcej?
m-53 / 83.24.44.* / 2011-08-08 22:16
A ja słyszałem, że głosowanie w Polsce jest bezpośrednie i na dodatek TAJNE
Rozumiem, że wyłudzisz pełnomocnictwa i zagłosujesz jak chcesz.Albo kupisz karty za piwo. Bo jak inaczej możesz gwarantować.
Tak czy owak sama deklarujesz przestępstwo.
Przy okazji - czy w programie KNP najbardziej rajcuje Ciebie legalizacja marychy?
tesa1959 / 2011-08-08 22:39 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nic z tych rzeczy. Po prostu moja rodzina tak zagłosuje, więc mówię, że ode mnie są pewne cztery głosy, a może uda mi się przekonać jeszcze co najmniej dwa.
czy w programie KNP najbardziej rajcuje Ciebie
legalizacja marychy?

Nie, absolutnie jestem temu przeciwna. Nie sądzę, aby KNP doszła do władzy, ale uważam, że powinna znaleźć się w Sejmie, aby wyprostować chociaż trochę nasze kręgosłupy. Jeśli pozostaną stare ugrupowanie, nic się w Polsce nie zmieni na lepsze. Marychy nie są w stanie zalegalizować, bo nie uzyskają większości w sejmie. Ważne, że wycofali się z aborcji i eutanazji, bo tu mogliby namieszać. Poza tym ich program w zdecydowanej większości podoba mi się i nie mam podstaw, aby nie wierzyć im. Wszystkie obecne w sejmie ugrupowania już rządziły i nie widzę nikogo, kto mógłby ruszyć gospodarkę w górę a nie w dół.
m-53 / 83.24.44.* / 2011-08-08 22:50

ich
program w zdecydowanej większości podoba mi się


Jaki program, jeśli wolno spytać. Pytam o program, co , kto, kiedy, za czyje pieniądze a nie deklaracje chciejstwa.
więc
mówię, że ode mnie są pewne cztery głosy,

A w jaki sposób to gwarantujesz skoro głosowanie jest tajne???
nie widzę nikogo, kto mógłby
ruszyć gospodarkę w górę

To popatrz na dane. Przeanalizuj je. W latach 2006 - 2008 krzywa była wyraźnie rosnąca.
tesa1959 / 2011-08-08 22:56 / Tysiącznik na forum i pełna kultura


A w jaki sposób to gwarantujesz skoro głosowanie jest tajne??

W mojej rodzinie mamy do siebie zaufanie i nie ma tu tajności.
Program: http://www.nowaprawica.org.pl/info/dokumenty-np/program-kongresu-nowej-prawicy/item/program-kongresu-nowej-prawicy

To popatrz na dane. Przeanalizuj je.

Wyobraź sobie, że ten ostatni rok zadecydował, że zupełnie przestałam wierzyć obecnemu rządowi. Do tego czasu widziałam pozytywy, teraz same kłamstwa.
marynarz098 / 2011-08-08 18:39 / Tysiącznik na forum
ja 7....na pochybel PIsuarom, i by zbalansowac PO i by wkoncu jakas opozycja w kraju byla.
tesa1959 / 2011-08-08 18:45 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Może uda mi się jeszcze 2, ale nie jestem pewna. Obiecuję, że będę się starać z całych sił.
swiatowy_kryzys / 193.109.225.* / 2011-08-08 14:39
wyścig do żłoba rozpoczety
tesa1959 / 2011-08-08 18:26 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Możemy co niektórym podstawić nogę, glosując na KNP.
m-53 / 83.24.44.* / 2011-08-08 22:43

podstawić nogę, glosując na KNP.


Bardzo mizerna argumentacja. Na poziomie marynarza. Człowiek myślący powinien głosować za a nie na złość.
Był czas, kiedy teorie JKM wydawały się interesujące. Ale nie poszedł za nimi nigdy żaden zarys programu (co, gdzie, kiedy, kto, w jaki sposób, za czyje pieniądze). Deklaracje chciejstwa, na dodatek hasłowe, nie są programem.
Współczesne państwo nie może być oczywiście nadopiekuńcze, Nie może przejmować odpowiedzialności dorosłego człowieka. Za siebie i rodzinę. Ale również anarchia nie jest do pomyślenia. Mimo wszystko bardziej odpowiada mi stado słoni broniące najsłabszego osobnika niż wataha wilków pożerających go.
bbbbbb / 83.13.23.* / 2011-08-10 13:42
Nie rozumiesz. Kongres Nowej Prawicy (Nowa Prawica Janusza Korwin Mikke) nie chce czegoś ludziom DAĆ :) Dlatego niepotrzebne są im pieniądze i źródła finansowania. Nie interesują ich CZYJEŚ pieniądze (o których piszesz!). Oni chcą oddać pieniądze obywatelom (obecnie dostają oni ok. 60% swojej pensji, resztę bierze państwo + VAT/akcyzy itd. które często, jak w przypadku beznyzny, podwajają cenę) i niech robią z nimi na co mają ochotę! Nie mówimy o całkowitym zlikwidowaniu podatków, ale mocnym ich obcięciu. Z tych które trafią do budżetu trzeba: 1. inwestować w infrastrukturę (drogi, chodniki, ścieżki rowerowe, oświetlenie, kanalizacja, linie energetyczne, szlaki kolejowe itd.), 2. bezpieczeństwo wewnętrzne (doinwestowana policja, sądy), 3. bezp. zewnętrzne (wojsko) 4. bezpieczeństwo energetyczne. Tyle. Oprócz tego likwidacja barier ograniczających przedsiębiorczość Polaków (praktycznie brak kosztów) oraz ograniczenia administracji, Sejmu, Senatu itd. - dzięki czemu koszty zmaleją.
tesa1959 / 2011-08-08 22:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Człowiek myślący powinien
głosować za a nie na złość.

Właśnie myślę i dlatego zdecydowałam się w końcu na KNP, bo reszta już rządziła i jest spalona, a KNP ma dość dobry program (poza legalizacją marihuany, ale to im się nie uda). Będąc w sejmie są w stanie trochę przystopować rozkradanie i zadłużanie Polski, tylko trzeba dać im szansę. Stoimy nad przepaścią, a ze starymi ugrupowaniami możemy zrobić tylko krok do przodu, jak kiedyś powiedział Gomółka.

Deklaracje chciejstwa, na dodatek hasłowe, nie są programem.

Czytałeś ich ostatni program? Mam wątpliwości, bo podają konkretne sposoby naprawy państwa.

Najnowsze wpisy