Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sąd kazał Kaczyńskiemu przeprosić Dorna

Sąd kazał Kaczyńskiemu przeprosić Dorna

Money.pl / 2009-04-16 12:16
Komentarze do wiadomości: Sąd kazał Kaczyńskiemu przeprosić Dorna.
Wyświetlaj:
wmichna / 2009-04-16 19:47
Ciekawe jak to się skończy bo wątpię żeby ten bufon wykonał wyrok niezależnego sądu. To twór bez honoru i taktu.
n. / 151.92.176.* / 2009-04-16 12:16
To jakiś żart???
Sąd utajnił proces na wniosek pełnomocnika Jarosława Kaczyńskiego, powołując się na groźbę ujawnienia szczegółów życia rodzinnego w jawnym procesie.

Czyjego życia rodzinnego? Chyba nie kaczego kupra bo on takowego nie posiada przecież...No chyba że chodziło o koty, to przepraszam...
A jeśli tak się martwi o Dorna i jego życie rodzinne to po co zaczynał tę brudną nagonkę na niego? Zresztą to całkiem w stylu kaczorów, najpierw zbluzgać i obrzucic kogos błotem, nie ważne czy to prawda czy nie a potem odwracać kota ogonem i robić z siebie "ofiarę" złych ludzi...
Obrzydliwe typy.
Pajchiwo / 2009-04-16 19:16 / Tysiącznik na forum
Heh - Twoja wypowiedź jest niestety skutkiem baku korzystania ze źródeł - wypowiedź JK miała niewiele wspólnego z jakąkolwiek nagonką. Dopiero niektóre media zrobiły z tego "newsa".
Skutkiem powyższych wyszedłeś na ... Sam wiesz na kogo. ;)
n. / 151.92.176.* / 2009-04-17 10:13
Jak brak argumentów (co częste u PIS-owców) należy obrazić lub zasugerować obrażenie
Skutkiem powyższych wyszedłeś na ... Sam wiesz na kogo. ;)


się potrafi urodzić w zdegenerowanym od farb brudnym łbie

Ciekawe czy takie intrukcje są oficjalnie dostępne w PIS-ie?
Swoją drogą zabawni jesteście, szaleńcze rzucenie się w obronie "ukochanego" prezesa nawet jak nie ma powodu...Fajnie się to czyta, takie prawie rozdarcie koszuli z wrzaskiem "nie dam, mój ci on!" ...
Przecież ja nie bronię Dorna, jest mi on zupełnie obojętny, tak sobie ujęłam zdanie ze słowem "nagonka" bo tak się to w mediach panoszyło a chodziło o coś zupełnie innego, co jest zawarte w cytacie...
Gratuluje oddania ale nie musicie umierać za prezesa-)))
Pajchiwo / 2009-04-17 17:29 / Tysiącznik na forum
LOL
Spoko - nie zamierzam umierać ani za prezesa, ani za Dorna, ani tym bardziej za Tuska, Pawlaka, Millera, czy Leppera. Moja odpowiedź ma raczej charakter zwrócenia Ci Kolego uwagi, na to, że lepiej używać własnego rozumu i wiedzy niż czerpać ta ostatnią z przypadkowo zasłyszanych relacji medialnych - do robienia czego się właściwie przyznałeś :)
chcwd / 213.158.199.* / 2009-04-16 16:49
"brudna nagonka"? co to się potrafi urodzić w zdegenerowanym od farb brudnym łbie

Najnowsze wpisy