Forum Polityka, aktualnościKraj

Sąd nad Rostowskim. Sprawa już przesądzona?

Sąd nad Rostowskim. Sprawa już przesądzona?

Money.pl / 2009-06-25 14:04
Wyświetlaj:
kaczordonald / 86.142.231.* / 2009-06-26 09:23
Blisko polowa go poparla[nieufnie]
cenzor / 79.186.30.* / 2009-06-26 05:38
rozumowanie młodszej księgowj z małej firmy,która chyba nie rozumie co to są akcje,skąd się biora
i dlaczego akcjonariusz podejmując ryzyko zakupu akcji chce mieć zysk.Ponadto jeżeli jest taką egalistką to proponuję jej aby w tym i w przyszłym roku zrezygnowała z połowy swojich poborów.
Będzie to oczywiście złe posunięcie ale pokaże,ze wierzy w to co mówi.
cenzopr / 79.186.30.* / 2009-06-26 05:40
powyższe dotyczy p.natali-swiat.
PLusk / 89.174.238.* / 2009-06-26 01:28
no to macie cuda na kiju
w pustego i salomon nie naleje a ktoś tu jeszcze pare lat temu mówił że obniży podatki by żyło się lepiej:)

nic dodać nic ująć macie co chcieliście
dalej głosujcie na POmalowanych na niebiesko smerfów i będzię jak w bajce:) im napewno się tak żyje
tylko nie normalnym obywatelom
maruda2 / 2009-06-26 07:05
ja do ministra Rostoskiego mam pretensje ,że jesli nie zniósł podatku belki to mógłby go poprawic ,
Może umożliwic ludziom wyjście, lokat ,antypodatkowych poprzez sprzedaż obligacji .i zwiększyc wpływy do budżetu., z podatku od lokat o kilkadziesiąt milionów , Pewnie ,że to nie wiele , ale do tego nie trzeba podnosic podatków ani wprowadzac nowych . wystarczy myślenie o budżecie . w kategoriach dobra wspólnego .A tego , u ministra nie widzę. Takiego myślenia nie ma ani u rządzocych , ani u o opozycji , A ja nie wiem , jaki jest interes dla Polski w nabijaniu kasy bankom ? Ale takie argumenty nie padły ze strony opozycji . Dlaczego nasi politycy jak się dorwą do koryta to tracą kontakt z rzeczywistością?
a szkoda gadać / 83.28.170.* / 2009-06-25 23:12
"Czasem aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza dla naszego kraju premier Tusk Donald. Naszego kraju Polski. Ciągle pracuje, wszystkiego przypilnuje, i jeszcze, inni, niektórzy, ci z PiS, wtykają mu szpilki. To nie ludzie, to wilki !!!.To pisałem Ja, Schetyna Grzegorz, wicepremier II klasy. Niech żyje nam przez 100 lat !!! To jeszcze Ja Schetyna Grzegorz, bo w zeszłym tygodniu nie pisałem, bo byłem chory. Mam zwolnienie… łubu dubu… łubu dubu, niech żyje nam premier naszego kraju, niech żyje nam !!!. To śpiewałem ja Schetyna…"

Aha i jeszcze dopowiem bo wczoraj nie mówiłem:
Tak młodzi wygląda nocnik !!!!!!
Wachajcie i uczcie się.
To nieprawda, że głupota nie boli.
To jak obudziliście się trochę ? Teraz zostawcie rękę w nocniku czort z nią ratujcie kieszeń !!!!!!!!!
POZDRO / 83.21.167.* / 2009-06-25 22:01
pozdro dla mielczan w tych ciężkich chwilach
bat na Jarkacza / 79.163.53.* / 2009-06-25 22:15
Regulamin forum
POZDRO / 83.21.167.* / 2009-06-25 22:24
z przykrością kolegę informuję,że mamusia moja od ponad 10 lat nie żyje, tatuś ledwie chodzi po trzech wylewach, więc twój POstulat raczej niewykonalny jest, a że jest zwyczaj nazywaniA twisterów tornad znaczy i innych huraganów imionami to i trąbę powietrzną można ładnie nazwac, moim zdaniem imię vincent dla trąby pasuje jak znalazł
bat na Jarkacza / 79.163.53.* / 2009-06-25 22:37
no to koleś tylko wstyd przynosisz matce, mieszając dramaty powodziowców z polityką
POZDRO / 83.21.167.* / 2009-06-25 22:54
Z JAKĄ POLITYKĄ?! że uważam iż imię vincent do trąby pasuje to zaraz polityka? gdybym DONALD zaproponował to twe oburzenie byłoby zrozumiałe,ale VINCENT? PRZESADZASZ KOLEGO
wentyl / 83.24.223.* / 2009-06-25 19:53
"Kolejno :
1.Partie polityczne powinny być fanansowane właśnie z budżetu . Wprzeciwnym razie będzie je
finansował biznes
( oczywiście nie bezinteresownie ) .
Najbardziej z biznesem powiązane jest PO .
Te oszczędności na partiach to tylko mydlenie oczu .
( w sumie to żadne pieniądze ) .
2.Właśnie TERAZ w kryzysie należy ciąć te sztywne wydatki
( mniejszy opór społeczny i większe zrozumienie )
3.Reformę KRUS blokuje ten rząd ( koalicjant PO ).
4.Kiełbasę obiecywali wszyscy .
PO poszło na całość - obiecało CUD .
Przez dwa lata nie dokonało niczego
( no może doprowadzi do upadku Telewizję Publiczną ,
ale tym bym się niechwalił ) .
.......
Nie jestem " wyznawcą " PISu , ale z dwojga złego chyba już lepszy PIS ."

Nie zgadzam się z drugą połową dopisku (co do pierwszej cześci nie mam prawa mieć zastrzeżeń), a to dlatego, że z trojga złego lepsze nic. Rozwój demokracji w Polsce zamarł. Politycy są wciąż ci sami (chodzi mi o niezmienność cech). Ludzie, nie idźcie na wybory! Niech wreszcie frekwencja będzie mniejsza niż 30%!!! Tak z 200 dni bez władzy. Może wtedy się popłaczą...
myślcie / 83.22.107.* / 2009-06-25 20:33
Nie wiem czy demokracja jest najlepszym z możliwych ......
.....w polityce sprawdza się średnio .
Jak nie obiecasz więcej niż konkurent to cię nie wybiorą .
Marzy mi się partia , która by zaryzykowała i założyła , że wyborcy są jednak inteligentni .
A może by coś z tego było ?
Demokracji nie ma : w szkole , wojsku , firmie , Kościele , i wszyscy uznajemy to za normalne .
Niską frekfencją nikt się nie zmartwi - to błąd .
Tylko się ucieszą . Będzie łatwiej rządzić .
( ja sąsiada , sąsiad mnie , a wy możecie nie iść )
bbbbbbbbbb / 95.40.5.* / 2009-06-25 21:02
system polityczny w polscze to demokratyczny parlamientaryzm. nie ma nic wspumnego z demokracjom , po za podobno brzmioncom nazwom, i wyborami w stylu demokratycnym. rurznica mendzy demokracjom a demokratycznym parlamientaryzmem taka jak miendzy zwyklym kreslem a kreslem eliektrycznym.
Pajchiwo / 2009-06-25 20:04 / Tysiącznik na forum
Popieram.
Wybory to ostatnimi czasy kpina z wyborców - cały czas te same mordy i te same bajki, a efektów żadnych.
Nie ma co legitymizować jakiegokolwiek z tych oszustów swoim głosem.
rysiul20 / 83.19.96.* / 2009-06-25 18:37
Niestety jak nie wyjdziemy tłumem na ulice i nie wywieziemy tych matołów na taczkach to zjedzą nas wszy
borubar / 79.163.40.* / 2009-06-25 18:31
Przypominam wszystkim wyznawcom oraz członkom sekty PiS: D e b i l e ! Wasz sekta nie dopuściła do ograniczenia finansowania partii politycznych z budżetu. 1. Owo finansowanie stanowi jeden ze sztywnych wydatków w budżecie. 2. Reforma finansów publicznych polega głównie na uelastycznianiu budżetu, ograniczaniu sztywnych wydatków, finansujących nierentowne przedsięwzięcia, ograniczaniu niesprawiedliwych z punktu widzenia interesu ogólu podatników transferu bogactwa. 3. PiS oraz PiSoprezydent słyną z blokowania tego typu reform (KRUS, dopłaty do państwowych molochów z pisowcami na stanowiskach, itp.). 4. Największe obciązenie dla Skarbu Państwa, wydatek numer 1. to obsługa długu publicznego. Jest to obsługa, która z roku na rok stanowi coraz większe obciążenie dla kieszeni podatników. PiS w okresie prosperity tylko zadłużał, ani myślał, aby wykorzystać koninkturę i ograniczyć dług. No ale co można powiedzieć o partii-masarni, która tylko wciąż kiełbasę wyborczą biednym ludziom sprzedaje, wmawiając, że Państwo jest od dawania i opieki nad obywatelami, by mieli wszytko na co prawdziwi patrioci zasługują.
1>2>3>4 - ten ciąg przyczynowo-skutkowy to prosty dowód logiczny na to, że PiS to obłuda, wrzód, który się cieszy bo rośnie, kiedy globalny kryzys osłabia organizm jakim jest gospodarka polska. PiS nie ma obecnie nic do zaoferowania poza destabilizacją, która jest dla nich jedyną szansą na powrót.
Ta PiSanka, która tak sączy jad w mediach (Natalia-Świt) to hipokryzja tak oczywista, iż niestety musiałem się do was zwrócić w tak dosadny sposób. Przynajmniej piszę szczerze i otwarcie
Tornado / 79.162.135.* / 2009-06-25 23:59
Na forach internetowych panoszą się przeróżnej maści kibole "Nocnej zmiany” (vide: niejaki borubar), którzy bez żadnych zahamowań plują swoim jadem na polskich patriotów i sieją kłamliwą propagandę. Przypomnę tym indywiduom, że niejaki Donalda Thuska odegrał jedną z najbardziej haniebnych ról w historii III RP. Ten cyniczny, chory na władzę karierowicz przez prawie 20 lat współrządził Polską, do spółki z Kwaśniewskim i Pawlakiem. Skutki rządów tej egzotycznej koalicji są porażające. Polska - kraj ludzi mądrych i wykształconych - kraj bogaty w wiele ważnych surowców naturalnych (węgiel, miedź, siarka) - kraj unikalnych na skalę światową regionów, mający szeroki dostęp do morza, w Zjednoczonej Europie zajmuje niechlubne trzecie miejsce od końca w Produkcie Narodowym Brutto per capita. Polska została prześcignięta w tym dwudziestoleciu hańby narodowej przez takie biedne do niedawna kraje jak Słowacja, czy byłe nadbałtyckie republiki sowieckie. W tej niechlubnej statystyce za Polską są tylko: Bułgaria i Rumunia.
KASIA4444 / 193.202.255.* / 2009-06-25 22:17
DLUGIE PSEUDOMADRE BZDURY JAKIS BEŁKOT POMIESZANY Z INWEKTYWAMI
myślcie / 83.22.107.* / 2009-06-25 19:10
Kolejno :
1.Partie polityczne powinny być fanansowane właśnie z budżetu . Wprzeciwnym razie będzie je finansował biznes
( oczywiście nie bezinteresownie ) .
Najbardziej z biznesem powiązane jest PO .
Te oszczędności na partiach to tylko mydlenie oczu .
( w sumie to żadne pieniądze ) .
2.Właśnie TERAZ w kryzysie należy ciąć te sztywne wydatki
( mniejszy opór społeczny i większe zrozumienie )
3.Reformę KRUS blokuje ten rząd ( koalicjant PO ).
4.Kiełbasę obiecywali wszyscy .
PO poszło na całość - obiecało CUD .
Przez dwa lata nie dokonało niczego
( no może doprowadzi do upadku Telewizję Publiczną ,
ale tym bym się niechwalił ) .
.......
Nie jestem " wyznawcą " PISu , ale z dwojga złego chyba już lepszy PIS .
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-06-25 19:25
Każdemu cięciu socjalnemu, co już pokazał przy pomostówkach, sprzeciwi się konus II, prezydent wszystkich związkowych cwaniaków, rentowych obiboków i leni.
A bez większości 2/3 veta tego pseudoprezydenta nie da się odrzucić.
myślcie / 83.22.107.* / 2009-06-25 20:04
........a gdzie te ustawy z cięciami ?
Wszystko zwalacie na Kaczora - to głupia wymówka .
Wy byście chcieli , zrobili , ale ten Prezydent ...niedobry
A to poparcie skąd się wzięło ?
Przez obiecanki ...... ( damy temu , i temu , wszystkim damy , będzie cud )
Piszę , bo może ktoś zacznie słuchać , patrzeć i wyciągać
wnioski samodzielnie ( bez pomocy mediów ) .
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-06-25 20:06
Byla ustawa o pomostówkach. Nie pamiętasz już? Masz krótką pamięć i nie przypominasz sobie jakie brednie konus II wypowiadał?
muślcie / 83.22.107.* / 2009-06-25 20:55
....każdy pamięta widzę co chce
Z ustawy zrobiła się ustaweczka ( bo nie chcieli się narazić
elektoratowi )
..a że Prezydent też czasem pod publikę , cóż
większość to kupuje
Zastanawia mnie - co można obiecać w następnych wyborach ?
2 x cud , jakiś GIGACUD ?
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-06-25 21:02
Niestety, żałuję tego ale żeby odrzucić veto tego największego antyreformatora musieli pójść na taką zmianę, aby sld się zgodziło zagłosować za.
konus II pod publiczkę!? Czasem!? A reforma rent z FUS też została przez jego veto uwalona. Dla mnie jest kanalią a nie prezydentem.
Ale i tego pewnie dziwnym trafem nie pamiętasz.
myślcie / 83.22.107.* / 2009-06-25 21:24
.widzę , że zarzucasz mi ( przeszłeś na ty w poprzednim ) niepamięć
Wspomóż mnie zatem i wypisz wszystkie ustawy ,które zawetował ten " ciągle wetujący Prezydent "
( zapewniam ,że nie będzie tego tak wiele )
Teraz mam nadzieję , że zawetuje tą o TP .
Twoim zdaniem to też dobra ustawa ?
Niektórym myli się weto prezydenckie z liberum veto .
( ciebie nie mam podstaw o to podejrzewać ...)
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-06-25 21:51
Wystarczy dwie, które wprowadzały oszczędności w systemie:
1. ustawa o pomostówka,
2. ustawa o renta z FUS,
a tu masz wszystkie:
http://www.spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Prezydent_wetuje

I zastanów się, czy nie są to fundamentalne zmiany prowadzące do sprawiedliwości społecznej i normalności.
kwant2000 / 2009-06-27 01:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ty esbecki w********, przestań obrażać Prezydenta Rzeczpospolitej Polski !!! Po drugie, co dala ustawa o emeryturach? Ile zyskano na szumnej ustawie? Raptem kilkanaście milionów złotych Czy zabieranie groszy rencistom, to jest działanie antykryzysowe? Nawet, gdyby całkowicie zlikwidować wcześniejsze emerytury to skutek byłby żaden!!! Niech ten twój phlemiehl nauczy się polskiego, a potem zabierze się za reformę finansów publicznych. Samo zlikwidowanie Komitetów Politycznych, czyli ministerstw propagandy szczebla centralnego i wojewódzkiego dałoby 500 mln oszczędności Ale ten cwaniaczek woli kopać piłkę, zamiast zabrać się za rzeczywiste reformowanie finansów publicznych państwa, a jego znajomość prawa i ekonomi sprowadza się do wiedzy co do cen ziemniaków i cebuli na targowisku!!! Tego karierowicza interesują niestety tylko "słupki" i gapienie się w sufit i liczenie, że zmanipulowany naród przez nieprzychylne PiS-owi wybierze go na prezydenta.
myślcie / 83.22.107.* / 2009-06-25 19:20
...dla młodzieży
oczywiście " nie chwalił "
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-06-25 18:40
Niestety, ta prawda do wyborców konusów nie docierała, nie dociera i docierać nie będzie. Ciemny lud taki już niestety jest, więc chyba nie warto aż tak się denerwować.
libertar / 79.163.49.* / 2009-06-25 16:17
Jaka reforma??? Ta pani chyba liczy na to, że zdobęcie poparcie elektoratu, który w latach rządów PiSu leżał zahibernowany w bryle lodu! Rzeczywista reforma f.p. to ograniczanie wydatków sztywnych budżetu. Można powiedzieć, że PiSowcy wstrzymując prywatyzację i strasząc Polaków rozbiorem majątku narodowego, tylko doprowadzili do pogorszenia kondycji finansów publicznych. Zresztą, jak w ogóle można prowadzić merytoryczną dyskusję z ludźmi o mentalności komunisty, którzy myślą, że jak majątek należy do państwa, do z większym pożytkiem dla obywatela. Tak, tak, towarzysze z PiSu, wam to już tylko pozostaje potakiwać i dla własnego zdrowia nie przejmować się, że istniejecie
myślcie / 83.22.107.* / 2009-06-25 19:51
Nie jestem z PISu . ( mimo to polemizuję )
( tak na marginesie , towarzysz i PIS ? )
Zarządzanie , zarządzanie , zarządzanie ( ludzie )
Nie forma własności !
( państwowe -be , prywatne - ok )
Dopłacamy do jednych i teraz do drugich - tych prywatnych .
Przez złe zarządzanie .
Jeżeli państwowe będą dobrze zarządzane to dadzą większy zysk dla obywatela ( szczególnie firmy strategiczne
absolutnie nie powinny być prywatyzowane , a już teraz to działanie na szkodę państwa - o debilizm nie podejrzewam ).
janiszek72 / 2009-06-25 16:34 / Tysiącznik na forum
Gościu zobaczymy Twoją śpiewkę pod koniec tego roku, kiedy zasilisz szeregi bezrobotnych. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
mruk / 2009-06-25 17:24 / Bywalec forum
A wiesz,że 2+2 =4?
Swoją drogą to przykre, że ponad 20% dorosłych ludzi, mających obywatelstwo polskie uważa, że to nieprawda.
taki tam / 77.253.30.* / 2009-06-25 17:00
I tak to zrzuci na prezydenta. Tacy są nieprzemakalni.
NoCasualtiesYet / 194.237.142.* / 2009-06-25 15:52
"To my ustabilizowaliśmy sytuację na rynku walutowym" HA! HA! Ha! Ha! A mi wlasnie kaktus na dloni rosnie! (strona ministerstwa finansow: www.kaktusnadloni.gov.pl)

"Zdaniem polityka PO PiS zmarnował znakomity czas na reformę finansów publicznych." PiS rzadzil ponad 2 lata temu. Kryzysu nie mamy badz mamy zaledwie trzeci miesiac (w/g rzadu) wiec wspanialy czas na reforme finansow trwal do stycznia - lutego tego roku. Czemu PO nic nie zrobilo?
PO zmarnowalo znakomity czas na reforme finansow publicznych!

Panowie! Nie mam nawet grosza szacunku do Chlebowskiego i nie licze na jakiekolwiek przejawy kultury od niego, ale dajcie wreszcie spokoj PiSowi!!!! Macie stabilna wiekszosc, PiS nie ma nic do gadania! Nawet veto prezydenckie wam nie straszne z tyloma glosami! "Dalej jazda do roboty, j*ane nieroby!" - ze zacytuje Kazika Staszewskiego
cs1 / 193.111.166.* / 2009-06-25 15:36
Chlebowski znowu kłamie i uprawia propagandę:
cytat] PiS zmarnował znakomity czas na reformę finansów publicznych.
PIS zrobił i to bardzo dużo,a powtarzanie propagandowych haseł nie pomoze budżetowi tylko przypomnę, że Rostowski rządzi dłużej niż Gilowska i Rostowski mial zrobioną reformę finansów Gilowskiej na talerzu i jej nie wprowadził, ani nie zrobił lepszej już od 2007 roku.

Cały rok przed kryzysem Rostowski mógł reformę zrobioną wprowadzić .

Ponadto PIS obniżył podatki, wprowadził ulgi, zreformował wiele dziedzin, a mówienie o zmarnowaniu czasu byłoby śmieszne, gdyby nie było w kółko powtwrzane.
Gdyby PO poparło reformę Gilowskie w 2007 roku to reforma by była, ale nie oni chcieli tylko przejać władzę a PIS już wtedy nie miał większości, a wcześniej nie zdążył, bo to było mało czasu, choć dla Chlebowskiego to PIS powinien zrobic wszystko, a oni nie muszą nic, choć już rządzą tyle samo czasu.
Joe 1999 / 84.141.241.* / 2009-06-25 18:40
Całe PO kłamie. To przybudówka, firma SLD -czytaj postkomuny. Większość z ich topowych ludzi, to "Bolki", kolaboranci komunistyczni, układowcy. PO kłamie, bo to podstawowa metoda komuny - budować wizerunek, ideologie na łgarstwie. Prywatne media SLD wypromowały tych nieudaczników, aby zlikwidować skutecznych Kaczorów.
Wczoraj Donald się przestraszył, że budżet mu się nie dopina i że może popłynąć w 2010, i że nie dotrwa bez skazy do wyborów. Wpadł w panikę, stracił zdrowy rozsądek i ugryzł rękę karmicielkę -SLD.
Binarek / 212.160.172.* / 2009-06-25 15:42
Gilowska w 2007 przyznała że jej porażką było brak przeprowadzenia reformy finansów publicznych.

Obniżkę podatków wprowadziło PO w 2009, niestety nie było uprzednio reform obniżajacych sztywne wydatki.
Wina leży po stronie SLD, PiS i PO przyznawanie uposażeń górnikom, mundurowym i innym grupom bez patrzenia na budżet okazało się krótkowzroczne.

Zaproponowana teraz reformapomostówek została zawetowana a poźniej skierowana do Trybunału
cs1 / 193.111.166.* / 2009-06-25 17:46
Gilowska przyznala się do braku wdrożenia, bo reforma była juz przyjeta przez PISowski rząd, ale rząd upadł, a PO nie wsparło PISu i w głosowaniu w Sejmie odrzuciło wniosek o przyjecie tej ustawy.
Potem PO miało rok do rozpoczecia kryzysu i NIC.
FGHFDHFG / 80.245.182.* / 2009-06-25 17:40
Możesz rozszerzyć temat obniżki podatków w 2009 roku przez PO ?
mb4324S / 83.10.71.* / 2009-06-25 15:33
P. NATALI NIE ZNA SIĘ NA MAKRO-EKONOMII - JEST EKONOMISTKĄ PRACUJ ĄCĄ W MAŁYCH SPÓŁDZIELNIACH I WG AMERYKAŃSKICH REGUŁ "NIE KUPIŁBYM OD NIEJ UŻYWANEGO SAMOCHODU". TYM BARDZIEJ JEJ NARZEKANIA NIE WARTO SŁUCHAĆ. CHYBA ŻE KTOŚ JEST NAIWNY !
Mr Bear / 217.98.12.* / 2009-06-25 15:16
Pani Ola ładnie poprosi udziałowców PKO BP, aby nie wyciągali dywidend i zatka trochę dziury budżetowej

Potem poprosi szarą strefę, aby zaczęła płacić podatki - i znowu zatka trochę dziury budżetowej.

Potem poprosi firmy, żeby zwiększyły swoją sprzedaż, bo będą większe wpływy z podatków - znów trochę dziury budżetowej zatkane.

To by dopiero była Pani Minister Finansów - wszystko załatwi dobrym słowem, nie zagłębiając się merytorycznie w sedno problemu - po prostu w formie "mówisz - masz".
janiszek72 / 2009-06-25 16:43 / Tysiącznik na forum
Miśku zarżniecie Polskę jak świnię. Takie doraźne numerki doprowadzą do tego, że w przyszłym roku już nie będzie skąd brać kasy. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
mruk / 2009-06-25 17:31 / Bywalec forum
Ciekawe!
A dlaczego Jarosław K. nazywał załużenie nas na 30mld zł "ktowicą" budżetową?

Czytając twoje posty (jesteś reprezentatywnym pisiorkiem?) sądzę, że sam potrafię odpowiedzieć na to pytanie:
Jarosław K. nie zdawał sobie sprawy z tego, że długi trzeba kiedyś zwrócić. Myślał, że rząd emituje obligacje, a ludzie za nie DAJĄ pieniądze.
Bodek__ / 80.68.236.* / 2009-06-25 14:35
A co zdaniem pani N-Świat powinien zrobić dobry minister?
Bo populistyczne krzyczenie jest łatwe. Ale co konkretnie powinien był zrobić Rostowski?

Dodam, że gdyby zaczął straszyć kryzysem jak PiS, to jeszcze powiększyłby dziurę budżetową.

Pozdrawiam
janiszek72 / 2009-06-25 16:49 / Tysiącznik na forum
A skąd wiesz gościu czy nie będzie następnej noweli tego świetnego budżetu? Jest połowa roku, a PO już prognozuje PKB na poziomie 0,2%. Wydaje mi się, że będzie to -5,7%. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
NRF / 83.26.199.* / 2009-06-25 14:28
Członkini PiS-u i mówienie prawdy. Dwa przeciwieństwa. Natalii-Świat i autorytet , któremu można wierzyć - koń by sie usmiał.
janiszek72 / 2009-06-25 16:46 / Tysiącznik na forum
Czemu uczciwemu Chlebowskiemu tak bardzo trzęsły się spocone ręce. Czemu BruTuskowi puściły nerwy? Czy czarny PR to mówienie prawdy? Co Rostowski zrobił dla przeciwdziałania kryzysowi? I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
pan władek / 212.87.25.* / 2009-06-25 17:08
zrobił to co zaplanował czyli nic. Popełniasz cały czas bład sądząc, że PO cokolwiek chce zrobić w interesie Polski.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy