Forum Polityka, aktualnościKraj

Sąd potwierdza: Plus GSM oszukiwał

Sąd potwierdza: Plus GSM oszukiwał

Money.pl / 2010-03-26 14:41
Komentarze do wiadomości: Sąd potwierdza: Plus GSM oszukiwał .
Wyświetlaj:
już nie + / 78.8.2.* / 2011-03-22 13:05
Plus na każdym kroku oszukuje a jego pracownicy rżną idiotów
Anty Plus / 5.172.252.* / 2013-09-03 00:45
Jeden z ostatnich przekrętów Plusa: jak poinformował mnie jeden z pracowników sieci Plus (który sprawiał wrażenie jako by robił wszystko żeby uniemożliwić mi dochodzenie moich praw!) nadprogramowo naliczone pieniądze w moim rachunku to opłata za mms-y, które mogły być wynikiem przekonwertowania długiego sms-a na mms-a bez mojej zgody! I wg tego Pana odpowiedzialny jest za to producent telefonu. Takie oprogramowania telefonów powstają zazwyczaj na specjalne (!) zamówienie operatora. Dowiem się czy ten bezczelny przekręt to ten sam przypadek. Niezależnie od tego nawet jeśli to bezczelne chamstwo byłoby inicjatywą producenta telefonu to uczciwy operator nie dopuścił by takiego aparatu telefonicznego do sprzedaży (ja kupiłem swój telefon w autoryzowanym salonie Plusa!). Ciekawe czy dłuższe krajowe rozmowy telefoniczne też przekonwertuja na zagraniczne rozliczane w roamingu? Odradzam stanowczo (!) podpisywania jakichkolwiek umów z Plusem! A dział obslugi klienta sieci Plus w moich oczach totalnie się skompromitował! Z taką kompromitacją i niekompetencją jaką zastałem w Plusie nie spotkałem w żadnej innej firmie (dodam, że byłem również klientem innych operatorów telefonii komórkowej!)! Nigdy więcej Plusa!
mkow34 / 2011-03-22 13:22
plus,era,play,wszedzie te same oszustwa odchodza, w koncu trzeba na czym klienta naciąć !
maxymili / 2010-03-26 14:41 / Tysiącznik na forum
Konsument jest słabszą stroną umowy kupna sprzedaży i dlatego wyjątkowo w porównaniu do innych umów konsument musi być bardzo sumiennie chroniony przez prawo. Ponadto to konsument i eksporter napędzają gospodarkę więc muszą być traktowani jako źródło utrzymania obywateli (poza tymi żyjącymi z rent majątkowych).
Spid / 150.254.136.* / 2010-03-26 22:36
to wogole jest smieszne.Ludze nabieraja sie na te reklamy, UOKiK nakłada kary na firmy a kary tak naprawde splywaja gdzie - przeciez nie do pokrzywdzonych konsumentow.
jakub2 / 178.56.42.* / 2010-03-31 18:32
Urząd ochrony konkurencji i konsumenta , w Polsce jest największą fikcją jaką kto ktokolwiek i kiedykolwiek wymyślił, po za tym żaden niby ukarany nigdy nie zapłacił żadnej kary ,a już na pewno nie na rzecz poszkodowanego, jest to kolejny nikomu nie potrzebny urząd gdzie administracja siedzi na ciepłych posadkach na nasz koszt, po za tym wszystkie reklamy kłamią i żaden konsument nie jest chroniony jakimkolwiek prawem , bo i prawo w tym kraju jest fikcją, Wszystkie sieci komórkowe w tym kraju wprowadzają w błąd klienta np. przez nagabywanie do wysyłania smsów jakoby ktoś był wytypowany do wygranej jakiegoś tam samochodu i jeśkl wyśle raz to następny sms przychodzi że należy wysłać następnego i w ten sposób kilkakrotnie okrada się klienta, czy tego nie zauważa nikt? czy może ktoś coś z tego ma?Największe opłaty telekomunikacyjne są w polsce tylko tu można tak okradać klienta np. jeśli płacimy abonament to dlaczego płacimy za rozmowy i odwrotnie, a na dodatek dochody te są transferowane poza granice tego kraju i to jest też okradanie tego kraju, paradoksy występujące u nas przekraczają wszelki zdrowy rozsądek

Najnowsze wpisy