Forum Polityka, aktualnościKraj

Sądny dzień dla Janusza Palikota

Sądny dzień dla Janusza Palikota

Money.pl / 2010-09-24 07:42
Komentarze do wiadomości: Sądny dzień dla Janusza Palikota.
Wyświetlaj:
BadSantaClaus / 2010-09-24 10:42 / portfel / Bywalec forum
Moze i pajacuje, i nie powinien wystepowac na scenie publicznej w Polsce.. ale...
Teoria tego człowieka dotycząca katastrofy pod Smoleńskiem, to teoria wielu ludzi w Polsce.. W tym rowniez moja.. Nie rozmawiajmy teraz o tym kto jest zwolennikiem jakiego ugrupowania, ale o tej katastrofie, która juz bokiem pewnie wszystkim wychodzi.. Tak więc Palikotowi mówie nie, lecz jego tok rozumowania jesli chodzi o wydarzenie z 10 kwietnia moim zdaniem jak najbardziej trafne. Pozdrawiam.
no to jak? / 83.31.213.* / 2010-09-24 08:31
trochę o Palikocie http://niezalezna.pl/article/show/id/39207
~Kris / 2010-09-24 07:42 / Tysiącznik na forum)
Palikot ma swoją wierną publiczność, ale jest poza tym bezproduktywnym pieniaczem.
On nie powinien być posłem tylko jakimś niszowym komentatorem, takim jak Urban, albo Korwin-Mikke.
zbyszek52 / 188.33.215.* / 2010-09-24 09:02
Urban jest niszowym bo trzeba uważnie przeczytać jego analizy, żeby zrozumieć. To jest jeden z większych myślicieli mojego pokolenia. Ale po co sobie zawracać glowę mądrymi analizami. Lepiej żyć w cywilizacji obrazkowej. Gdyby Urban nie byl rzecznikiem rządu to bylby dziś inaczej postrzegany. Tylko, że rzecznikiem byl kilka lat a publicystą i felietonistą kilkadziesiąt. I to takim od którego za mojej bardzo wczesnej mlodości zaczynalo się czytać Politykę czy Szpilki. Byl no oczywiście na ile to bylo możliwe w tamtych czasach glosicielem wolnej myśli. Kpil z zaściankowości, hipokryzji. Radzę bez upszedzenia przeczytać czasem to co pisze. Dla wlasnego dobra.
~Kris / 2010-09-24 09:54 / Tysiącznik na forum)
Ależ ja nie umniejszam wcale Urbanowi, ani Korwinowi-Mikke. Obaj są inteligentni, i dosyć interesujący.

Ale od posła oczekiwałbym raczej systematycznej pracy nad poprawą działania państwa. Same bystre spostrzeżenia nie wystarczą - trzeba jeszcze umieć i chcieć realizować te swoje pomysły, a to tego komentator w rodzaju Palikota nie nadaje się zupełnie.
zbyszek52 / 188.33.215.* / 2010-09-24 10:53
No ale przecież my nie możemy oceniać poslów w tym Palikota po ich pracy. Z tego powodu, że my po prostu tej pracy nie widzimy. Praca jest glównie w komisjach. A przecież oni inaczej się tam zachowują niż w mediach. Więcej oni często nie zależnie od partii w jakich są, lubią się, chodzą na kawę albo kielicha. W mediach jest tylko cyrk. To samo jest z rządem. Mówi opozycja, że nic nie robią i ludzie to kupują. Ale przecież nikt, albo prawie nikt się nie interesuje ile kazdego dnia jest podejmowanych decyzji.
I jeszcze o Palikocie. On często ma rację. Często potrafi pokazać inną perspektywę. Ale często forma czy sposoby jakich używa są trudno akceptowalne, nawet jeśli byśmy akceptowali treść.
Pajchiwo / 2010-09-24 08:18 / Tysiącznik na forum
Mało kto pamięta, że Palikot wypłynął w czasie euforii "pokolenia JPII", potem zmieniła się koninktura i zaczął machać sztucznym penisem, podobalo się ludziom jego chamstwo w strone PiS, to gnoił Kaczyńskiego. A teraz władza obawia się, że znieni front, więc usuwa go jak PiS Jakubowską...
romek_r / 194.1.153.* / 2010-09-24 08:02
"... takim jak Urban, albo Korwin-Mikke." a nie jest ?

Najnowsze wpisy