Forum Polityka, aktualnościPolityka

Sądny dzień dla ustawy medialnej

Sądny dzień dla ustawy medialnej

Money.pl / 2009-07-16 09:14
Komentarze do wiadomości: Sądny dzień dla ustawy medialnej.
Wyświetlaj:
St. / 77.253.201.* / 2009-07-16 23:13
Media publiczne powinny pozostać - można obeżeć np. 445345-ty mody na sukces albo pooglądać osłów w sejmie, czy w niedzielę anioł pański. Dlaczego miałbym tego nie finansować z moich podatków??? Kilkusettysięczne pensje dla wieprzy z zarządu TVP to przecież też nie jest nic nie moralnego. Ja chcę żeby za moje pieniądze robiono mi wodę z mózgu.
andowc / 83.5.22.* / 2009-07-16 17:22
Regulamin forum
andowc / 83.5.45.* / 2009-07-18 16:25
"Sranie w Banie".
Kinol / 83.30.177.* / 2009-07-16 22:07
Pilksener, Weber się pomylił a obecnie to katolicka Bawaria utrzymuje Niemcy.
Pilsener / 2009-07-16 09:40 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"zobowiązujący publiczne media do wspierania wartości chrześcijańskich" - nie wartości chrześcijańskie, tylko rzymsko-katolickie, czyli hipokryzja, złodziejstwo, homofobia czy nieróbstwo. Fajnie wygląda taki zapis w zestawieniu z innym, który zobowiązuje media publiczne do pluralizmu i bezstronności - chyba w propagowaniu ideii partii oraz kościoła.

Kiedy w końcu ktoś położy kres dominacji partii i kościoła w polsce? Dlaczego ciągle mamy pracować na nich a nie na siebie? Kiedy będzie wolność i demokracja?

I dlaczego nikt nie zlikwiduje w końcu partyjnych mediów? Wysłuchiwać ich bełkotu nie mam zamiaru, ale dlaczego mam utrzymywać tysiące towarzyszy, którzy tam pracują?

A z premiera tego kraju taki liberał, jak z Kim Dzong Ila demokrata.
polak mały / 79.187.52.* / 2009-07-16 13:20
szok !!!
dareg / 217.98.12.* / 2009-07-16 12:34
człowieku, o czym ty mówisz ?
demokracja polega na tym, że rację mają ci, których poglądy w danej populacji dominują i ci, którzy umieją te swoje poglądy przeforsować - nie odpowiadają ci wartości chrzescijańskie to zbierz wokół siebie takich jak ty i działajcie, a nie narzekaj na forum
w demokracji to jest piękne, że głos mają tacy jak ty, tacy od rydzyka i tacy od tuska czy kaczyńskiego.
Jeżeli tylko jedna opcja zawładnie całą przestrzenią publiczna to już nie będzie demokracja.

Co do pluralizmu i bezstronności to nie bardzo wiem o co ci chodzi ?
Mam swojemu dziecku mówić że co prawda zabijanie jest złe ale na świecie zyją też mordercy i trzeba to uszanować w imię pluralizmu ? I obie opcje są dobre ? To nie pluralizm tylko skrajny relatywizm.
Po drugie nie ma sytemów politycznych nieopartych o konkretne systemy wartości. W naszym przypadku jest to kodeks etyki chrzescijańskiej. I nie ucieknie od tego Unia Europ. która opisując geneze Europy przechodząc od starozytności od razu do rewolucji francuskiej. A katedry to budowali chyba marsjanie ?
A o tzw. prawach człowieka wcale pierwsi nie mówili protoplaści gejów czy eurobiurokraci tylko niejaki św. Tomasz z Akwinu ładnych kilkaset lat temu i nic na to nie poradzisz że był o zgrozo duchownym katolickim.

pozdrawiam
Pilsener / 2009-07-18 22:29 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Czyli jak dominują poglądy faszystowskie i zrzucamy ludzi ze śmigłowców do oceanu to jest to demokracja, tak? Bo większość popiera reżim? Demokracja nie polega na tym, że większość narzuca swoją wolę wszystkim - a tak obecnie jest w polsce, religia powinna być prywatną sprawą każdego człowieka a oddzielenie ideologii od struktur państwa to jeden z fundamentów państwa demokratycznego, nie obchodzi mnie, czy jest to islam czy faszym, lub tak jak w polsce: komunizm i katolicyzm - ideologia w strukturach państwa jest zła bo prowadzi do nierówności i niesprawiedliwości, demokracja to nie terror większości lecz poszanowanie praw mniejszości, system wartości demokratycznych jest uniwersalny i ma się do religii jak pięść do nosa, demokracja nie jest wartością katolicką i nigdy nie była, kościół zawsze był przeciwko demokracji i teraz także jest, gdyż jest to system, który skutecznie odcina ich od władzy i koryta.
sceptyk / 2009-07-16 11:05 / Tysiącznik na forum
A dlaczego w swoim zacietrzewieniu nie domagasz się,w imię wolności, prawdziwego OTWARCIA rynku medialnego w Polsce?
Pierwszym krokiem mogłaby być likwidacja KRRiT oraz uznaniowości w przyznawaniu koncesji.
Przecież naszą WOLNOŚĆ ogranicza właśnie KRRiT oraz koncesyjna uznaniowość, tworząc faktyczny oligopol TVP, TVN i Polsatu.
Pilsener / 2009-07-16 12:27 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jakbym miał napisać wszystko, czego się w tym kraju domagam i czego od niego oczekuje, to nie zmieściłoby się na serwerach money.pl
sceptyk / 2009-07-16 15:10 / Tysiącznik na forum
"Nie pytaj co Ameryka może zrobić dla ciebie,
ale co TY możesz ZROBIĆ dla Ameryki"
Pilsener / 2009-07-18 22:30 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Takimi komunałami to możesz przedpoborowych karmić.
spieprzaj dziadu / 195.117.255.* / 2009-07-16 09:26
POpaprańcy za co się zabiorą to s*****....lą
goodmorning bellarus / 79.188.238.* / 2009-07-16 09:14
czy tusk odpowie za zniszczenie mediów publicznych ?

Najnowsze wpisy