Forum Forum finansoweKonta

saldo debetowe w PKO BP

saldo debetowe w PKO BP

Kloklo / 91.150.223.* / 2010-01-05 12:36
Gdzieś w połowie poprzedniego roku zostało mi przyznane na rachunku saldo debetowe. Nie dostałem żadnej informacji, po prostu pewnego dnia mogłem wykorzystać więcej pieniędzy, niż wynikało to z salda.

Miałem wtedy stałą pracę i z tego co się dowiedziałem, przyznali mi saldo z powodu stałych wpłat.
Od września już tam nie pracuję, utrzymuję się jako freelancer (informatyk wykonujący zlecenia). Moje zarobki są porównywalne, a często wyższe, jednak nie są to stałe kwoty od określonych osób.

Początkowo myślałem, że zostanie mi cofnięte saldo debetowe zaraz po zakończeniu tamtej pracy, lub też miesiąc później, jednak nic takiego się nie stało.
W rozmowie z pracownikiem banku, uzyskałem informację, że z debetu mogę korzystać, ważne jest jedynie to, aby w przeciągu 30 dni, choć raz było saldo dodatnie.

Jednak prawdopodobnie od pierwszego stycznia (prawdopodobnie, bo sprawdziłem dopiero w sobotę, drugiego stycznia), salda debetowego nie ma. Wczoraj, w poniedziałek, spłaciłem cały debet jaki miałem na tym koncie, saldo jest dodatnie, jednak dziś nadal nie mam dostępu do debetu.

Ktoś może orientuje się o co chodzi?
Próbowałem znaleźć informacje na stronie PKO BP, jednak nic konkretnego nie znalazłem, a zanim zadzownię na infolinię, chciałbym uzyskać jak najwięcej informacji (z tego powodu, że konto założyłem w małej placówce w moim rodzinnym mieście, gdzie nie ma sensownej infolinii, tylko trafia się na pracownicę, która jeśli ma czas to sprawdzi).

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: