Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Samaras: Grecji wystarczy pieniędzy do końca listopada

Samaras: Grecji wystarczy pieniędzy do końca listopada

Wyświetlaj:
tfghfhfg / 79.187.160.* / 2012-10-05 14:34
Czy wy my myślicie że banksterzy się przejmują tym czy oni to spłacą czy nie????

Przecież to nie jest ich kasa to czym się mają przejmować???

W najgorszym wypadku ogłoszą upadłość, ale dopiero po tym jak im państwa przestaną dokładać ( dodrukowywać ).

Oni żyją z % im więcej kasy się przelewa tym lepiej i nigogo nie interesuje czy to będzie spłacvone
gonzo_m / 217.96.21.* / 2012-10-05 14:26
Co to jest socjalna spójność społeczeństwa?
Brzmi to bardzo tajemniczo?
pr rp / 192.193.116.* / 2012-10-05 13:57
"W Grecja kasa pusta. Starczy jedynie do..."
Zmieńcie tytuł na głównej bo ja nie chcieć czytać taki artykuł.

"I w internecie czytaj artykuły wysokiej jakości! - pod takim hasłem ruszyła kampania grupy Money.pl. "
Tak brzmi jeden z waszych artykułów. Nauczcię się lepiej pisac poprawnie, codziennie na waszym portalu ktoś zwraca wam uwage na błędy. Wczoraj zrobiliście minimum 2.
Bazyl 14 / 2012-10-05 14:46 / Bywalec forum
Czyli w takie sytuacji należy się spodziewać wybuchu kolejnych wybuchów prtestów w Grecji...A kiedy u nas w końcu obywatele wyjdą na ulice?! Sytuacja naszego społęczeństwa jest beznadzieja...
spokój grabarza / 37.108.116.* / 2012-10-05 13:56
a potem następna transza, następna, następna i tak dalej i tak dalej, ...
A łyżka na to: "Niemożliwe".
zieleniak !!! / 94.42.189.* / 2012-10-05 13:44
Grecy przyjeżdżajcie na Zielona Wyspe tuska. pełno pracy, dobre pensje !

i co ważne nie kazdy oszust jest przestepcą !
autor autor / 212.160.219.* / 2012-10-05 13:35
taki sam tytuł był rok temu!
Czemu Money-u nie powiecie o Islandii, co wyszła w przeciągu paru tygodniu z jak opisywaliście "największego kryzysu na ziemi" ?

Islandia już nie ma problemów, bo się zbankrutowała, nie dała się bankom i oświadczyła że nie odda długu bo to nie ich dług lecz Holandii i Wielkiej Brytanii!

Natomiast Bankierów co doprowadzili do tego zamkneła w więzieniu!

Co Wy na to Money? Może jakiś tytuł, musimy zamknąć bankierów co kryzys wywołali!
jakotakowie / 87.207.55.* / 2012-10-05 13:09
Gdyby Grecy byli lepiej zorganizowani, wzięliby przykład z Islandii i OGŁOSILIBY BANKRUCTWO!
A dług? Dług jest "długiem haniebnym", czyli nie wymagającym spłaty. Ale to trzeba wiedzieć i mieć polityków reprezentujących społeczeństwo, a nie unijnych komisarzy w rządzie.
rtrthfghfgh / 79.187.160.* / 2012-10-05 14:31
Niech nie spłacają....

Tylko niech nie zapomną odejść z euro, wyburzyć stadiony i drogi wybudowane za eurodotacje.
Nie mogą też zapomnieć o części hoteli budowanych z dofinansowaniem.
Jak to co zbudowali wyburzą mogą nie spłacać.

Ich porąbany tok rozumowania jest taki:
wziołem mieszkanie na kredyt ( ok ) nie mam z czego spłacać ( zdaża się ) więc spłacać nie będę ale mieszkania nie oddam ;-)))
Tomasz P. / 2012-10-05 13:11
ja to nie wiem co będzie dalej, bo pzrecież nie może być tak ciągle, ze oni tej kasy nie mają, a jak mają to pożyczoną, czy raczej podarowaną i kończy im się i wtedy proszą o więcej

Najnowsze wpisy