Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Samobójstwo z Lepperem czy może jednak zgoda z Platformą

Samobójstwo z Lepperem czy może jednak zgoda z Platformą

Wyświetlaj:
bez uprzedzeń / 81.210.19.* / 2006-03-27 08:41
Szanowna Pani nie bierze pod uwagę politycznej "normalki". A mianowicie: w opozycji można organizować igrzyska (patrz: PO i becikowe), rządząc - odpowiada sie za czyny. Poza tym, czy to nie uproszczenie, że p. Lepper działa samotnie, bez suflerów? W potrzebie doradzą. Więc, dlaczego kassandryczny nastrój z samobójstwem (wiem, że politycznym) w tle?
Bernard / 83.30.139.* / 2006-03-24 17:30
Dla rozwagi autorów poniższych postów i powyższego felietonu cytuję Jean-Paul Marata który ostrzegał przed nową arystokracją pieniądza: "Jej pierwsze uderzenie polegać będzie nie na brutalnym łamaniu prawa, lecz na tym, aby ludzie o swych prawach zapomnieli. (...) Aby lud skuć na nowo łańcuchem, trzeba go najpierw uśpić ". I dalej, cytując Marata, pisze, że tzw. opinia publiczna oparta jest na ignorancji, zaś ignorancja służy despotyzmowi. "Niewielu ludzi ma właściwe wyobrażenie o stanie rzeczy, większość zdaje się na słowa, chwyta się słów. Słowami mamieni nie odwracają się ze wstrętem od tego, co choć ohydne, jest pięknie przedstawione, lecz od tego, co choć godne pochwały, przedstawiane jest jako brzydota. Zwyczajna sztuczka gabinetów polega na wprowadzeniu ludzi w taki omam, że słowom nadaje się zboczone znaczenie". " koniec cytatu.
Ludzie myślcie to nie boli dlaczego tak mało media podają faktów a tak dużo komentarzy opinii, domniemywań itp. twórczości?
odchudzony / 87.207.180.* / 2006-03-23 08:20
nadal widac naturalną jedność PiS i PO gdyby tylko były nowe władze nastawione na porozumienie.
Marek53 / 83.24.0.* / 2006-03-22 22:02
Czy to tekst agitki na wiec w Tworkach (pensjonariuszy z góry przepraszam). Do kogo ten propagandowy prymityw jest adresowany.
kontestator / 80.55.232.* / 2006-03-23 00:26
sie cymbał naucz czytac, to warunek rozumienia
kontestator
Marek53 / 83.24.35.* / 2006-03-23 19:27
Nie istnieje żaden związek pomiędzy czytaniem i rozumieniem. Badania dowodzą, że większość nie rozumie czytanych tekstów.
Proponuję prócz czytania nauczyć się rozumienia. O pisaniu nie wspomnę.
przemo / 83.27.27.* / 2006-03-24 09:35
Hohoho, ale mądrala się znalazł. PiS podejmuje takie kroki, że nawet obiektywna wiadomość prasowa brzmi jak propaganda. Ale to wina PiS-u. Skąd jeszcze u takich jak ty, poparcie dla pisiorów? Po prostu słuchacie, a nie rozumiecie...
Marek53 / 83.24.53.* / 2006-03-24 16:19
Rozumiem, że tekst powyżej jest jak "obiektywna wiadomość prasowa". No to ja rzeczywiście nic nie rozumiem.

Zacznę szukać wiadomości nieobiektywnych.
Franciszek Skwarnicki / 194.181.106.* / 2006-03-22 17:41
A to był kiedyś taki fajny portal.Można było poczytać mądrych komentarzy,na forum głosy były na ogół kompetentne i rozsądne.Czytam poniższe głosy,i poza nielicznymi wyjątkami,to rynsztok.Czy rzeczywiście aż tak bardzo umiłowaliście tych swoich idoli,żeby sie nawzajem obrażać?Bez sensu.Za najwyżej 5 lat nikt nie będzie o nich pamiętać.
A / 212.244.189.* / 2006-03-23 09:16
Jeżeli autorka tego felietonu wprowadza do niego teatralne, przyznam barwne, krypto- inwektywy w stylu: „największego destruktora”, „chorego radykalizmu” , „straszy i mataczy”, „zrezygnuje ze swej megalomanii”..., to co się Pan dziwi, że styl sporej części z tych wypowiedzi po niżej jest podobnie pozerski i nie ma co ukrywać: chamski...
Ja jednak, mimo że często się z Panem nie zgadzam, to podziwiam Pana jasność wypowiedzi i precyzję w doborze argumentów. Z przyjemnością czytam Pana komentarze i zawsze na nie czekam, bardziej niż na niektóre felietony, a zwłaszcza tak skromne intelektualnie teksty jak ten powyżej Pani Joanny Kuciel. Teatralnością, obrazowością wypowiedzi nie odbiega ona, co prawda, od wypowiedzi Pana Rokity czy Tuska (do tego stylu próbują się dostosować bracia Kaczyńscy, ale im jednak mniej ta polityczna „poezja” wychodzi). Ta teatralność z kolei prowadzi do przesady. W wypowiedziach Pana Rokity wręcz każdy oddech jest zaplanowany – „widać w nich przecinki”.... i w tej konwencji Pan Jan Maria już nie może powiedzieć że np.: pewne poczynania Pana Prezydenta „prowadzą do nadmiernej ingerencji państwa w [i tutaj jest cały szereg możliwości]....” ale musi powiedzieć, że Pan Lech Kaczyński, „chce wprowadzić rządy autokratyczne w Polsce...”, co nie dość, że jest delikatnie mówiąc bzdurą (Pan JMR powiedziałby „brednią”), to niepotrzebnie eskaluje i tak moim zdaniem dość sztuczny konflikt między (na pewno w wielu miejscach przecież zgodnych – to Pan mi przyzna) Po i PiS.
Franciszek Skwarnicki / 194.181.106.* / 2006-03-23 10:27
Dziękuję za miłe słowa,ufając,że były skierowane do mnie.Ma Pan (-i) oczywiście rację-felietoniści,zachowując prawo do tzw."publicystycznej przesady" opisują to.co wyrabiają politycy uzywając języka polityków. Od jakiegoś czasu politycy uświadomili sobie,że to,co nie jest pokazywane w telewizji nie istnieje.Wytwarza się mechanizm typowy dla paparazzich-polityk,aby być cytowanym w wieczornych wiadomościach musi coś "walnąć"-a to o zawłaszczaniu Polski,a to o biciu piany a to straszliwych przekrętach itp. Dziennikarze to powielają a ludzie reagują emocjonalnie - przyjmują i gotowi są bronić tezy albo odrzucają bez refleksji.Obie reakcje są emocjonalne i nie szczędzi się ostrych słów.Niestety decyzje podejmowane przy urnach wyborczych często sa równie emocjonalne i bezrefleksyjne.Stąd tyle w Polsce przypadków polityków i partii-gwiazd jednej kadencji.
A / 212.244.189.* / 2006-03-23 14:42
Miejmy nadzieje, że jest to choroba charakterystyczna tylko dla "młodych demokracji" i że nam, tj. Polakom, z czasem to przejdzie...
A / 212.244.189.* / 2006-03-23 09:22
Pięknie sie różnić jest jedną z najwększych sztuk w polityce - ale to wcale nie znaczy "barwnie się opluskwiać"...
A / 212.244.189.* / 2006-03-23 09:28
P.S.Przepraszam za "zjadanie" liter i ogonków
krzyhoo / 83.26.246.* / 2006-03-22 20:17
Nie czytam poniżej, skoro już zrobiłeś resume. Myślę, że problem w Tusku - bez niego byłoby "po ptokach" tj. prezydent z W-wy, premier z K-wa. Zresztą dzisiaj było dość sygnałów, by dostrzec światełko w tunelu (choćby gotowość PiS do zmiany ordynacji wyborczej).
beny / 83.26.42.* / 2006-03-22 13:48
ZOBACZCIE OSTATNI AKAPIT artykułu rewelacja tak własnie trzeba zrobić i zadowoleni będą i zwolennicy rządów prospołecznych ale i przedsiębiorcy .
DA / 195.225.68.* / 2006-03-22 13:45
Szanowna Pani Kuciel.
Pani proroctwa przypominają mi wszystkie te, które głosiła PO przed wyborami parlamentarnymi i prezydenckimi. Ba, nawet mieliśmu juz prezydenta (TUSK) i premiera (Rokit-ka), zanim zdołaliśmy dotrzeć do urn. Wszystkie instytucje zajmujące się badanierm opinii publicznej też prorokowały. Ico? A niestety kompletne fiasko tych socjotechnicznych zabiegów.

.."I tak ma się ziścić sen-marzenie europosła Ryszarda Czarneckiego i senny koszmar większości Polaków: wicepremierzy Zyta Gilowska i Andrzej Lepper, ramię w ramię. "...
A jeszcze kilkanaście miesięcy wstecz Gilowska była sztandarową postacią PO. Tylko kto i po co ją wówczas wyeliminował?

.." Czy też może jest tak, jak twierdzi Jan Rokita, że straszy i mataczy, tocząc „polityczną pianę”."..
Jak na razie to PO w sejmie i w mediach ubija tę pianę licząc na naiwnośc młodszej części społeczeństwa.

.."A może Kaczyński wie, co robi eskalując lęk przed Lepperem i wskazując na PO, jako odpowiedzialną za brak stabilności w Polsce. Może Kaczyński w tak pokrętny sposób wabi Platformę, aby to ona zabiegała o porozumienie, znów na warunkach PiS, na które PO zgodzić się nie chciała."..
Ten tekst jest raczej pokrętny. Kaczyński rozgrywa świetną partię szachów. A PO niestety tupie nóżkami..

.."Prawdopodobnie to jedyny rozsądny wariant, aby największe parlamentarne ugrupowania – PiS i PO, mające za sobą ogromne rzesze wyborców - oba nie bez skazy, ale jednak pozbawione chorego radykalizmu typowego dla LPR i Samoobrony- w końcu się porozumiały."..
Mam zupełnie inną teorię. PO i PiS stanowić będą do siebie opozycyjne ugrupowania. Dwa największe. A to dobra informacja dla Polski, bo wreszcie pozbędziemy się komuchów i pseudokomuchów. I idę o zakład, że stać oni będą po stronie PO.

.."Czy Donald Tusk okaże się na tyle dojrzały, aby zgodzić się na kompromis, a Jarosław Kaczyński zrezygnuje ze swej megalomanii, aby po partnersku rządzić, zobaczymy."..
Tusk jest na tyle dojrzały, na ile pozwalają mu jego mocodawcy..
Mówienie o megalomani, kogoś, kto myśli pro społecznie i chce zagwarantować interesy wszystkich warstw społecznych w Polsce to zdecydowanie "bicie piany".

Lepsze poparcie Leppera, od LIBERum veto LIBERałów.
bosman_plama / 149.156.233.* / 2006-03-22 14:52
Cytata:
"Kaczyński rozgrywa świetną partię szachów."
Szkoda tylko, że siekierą:(.
Peter / 83.14.64.* / 2006-03-22 14:45
Tak Tak Tak na nic innego nie czekamy, Lepper do rządu wraz z Kaczkami - dwa miesiące i po sprawie, znikną i przestaną nas dręczyć. POpieram
MM / 83.26.217.* / 2006-03-22 14:26
Jak się wpatruje w "Słoneczko" bez okularów z filtrem to traci się ostrość widzenia (czyt. wzrok)

Jestem jak najbardziej za współrządzeniem z Lepperem. Sądzę że kwartał , no może pół roku załatwi sprawę obecności PIS na scenie politycznej w przyszłości.
Sabre / 2006-03-22 12:52 / Tysiącznik na forum
Kto mieczem wojuje, kończy w czułych uściskach szefa Samoobrony.
Podobno ludzie upodabniają się do swoich domowych pupilków. Czy mi się zdawało, czy prezes ostatnio jakby się trochę opalił?
goja / 80.53.211.* / 2006-03-22 09:02
Jarosława Kaczyńskiego nikt nie nauczył kompromisów , bo jak ktoś całe życie mieszka sam z z mamusią ( jaki to kompleks .... taki quiz ) to nie rozumie w ogóle co jest jego istotą : reszta bez komentarza bo co tu komentować , Polacy za granicą nie mówią głośno "jestem z Polski " bo to wstyd ....... i to tyle
as21 / 213.17.146.* / 2006-03-22 14:59
Aty to tak wogóle jestes polakiem???? Bo jeśli nim jesteś to nie powinnieneś się wstydzić swoich korzeni. Odpowiedz mi od kiedy przegrywający rozdaje karty??
Po dostawało 9 resortów - to mało?? To kto ma sie nauczyć kompromisu.
Zauwasz obiektywine, jakimi epitetami posługuję sie Twoje PO. Agresja, napaść i brak tolerancji dla innych poglądów.
POLSKA zasługuje na oczyszczenie, na prawdę, na ukaranie złodzieji i malwersantów. itd. Czy mam rację???
Czy chcesz porzadku w tym naszym kochanym Kraju?? BO ja chcę.
zen / 87.207.66.* / 2006-03-26 22:10
Jestem POLAKIEM i zagranicą się tego wstdzę. Mamy zwyczaj z żoną wsiadająć do samolotu mówić głośno "Dzień dobry" aby załoga wiedziała kto leci i zawsze spotykałem się z uśmiechem.Teraz przestałem.
LadyE / 217.28.156.* / 2006-03-23 14:18
Jakież to typowe. Zamiast zrobić coś dla rozwoju kraju, lepiej wszystko i wszytskich rozliczać i to ze wszystkiego. Niedługo dojedziemy do paranoi w tym rozliczaniu, ale to już inna para kaloszy. Poprostu lepiej jest manić ludziom oczy, bo do tego aby naprawdę coś zrobić potrzeba dużo więcej niż czczej populistyki. Nie jestem zwolenniczką PiS ani PO ani też SLD. Ale zdecydowanie jestem przeciwniczką LPR i Samoobrony. I byłby to totalny upadek Państwa Polskiego, gdyby Lepper zasiadł w rządzie.

Mam 33 lata więc nikt mnie nie posądzi o sympatyzację z komunizmem. Polsce nie potrzeba oczyszczenia. Na co ono komu??? Chyba tylko po to, aby posłowie znaleźli zatrudnienie w niekończących się komisjach sledczych marnujących moje pieniądze i mnie podobnym podatnikom. Potrzeba nam rozwoju gospodarczego, ale to wymaga juz o wiele większych kwalifikacji niz powoływanie komisji śledczych. I taka jest prawda o partiach, które w tej chwili rządzą.

A tak na marginesie możesz mi powiedzieć, o jakim porządku i oczyszczeniu Ty mówisz??? PiS rozważa mozliwość dopuszczenia do rządu człowieka z prawomocnym wyrokiem sądu!!!!! Już to, że PiS się zwrócił do Leppera o poparcie budzi we mnie odrazę. Bo gdzie tu prawo i sprawiedliwość???? Więc jakiego oczyszczenia i porządku Ty oczekujesz????!!!!!!!!!!!
mamey / 83.23.89.* / 2006-03-23 08:01
Popieram Ciebie i PiS. Zauwaz ze zwolennicy PO sa w internecie bardzo aktywni i nie przebieraja w srodkach i slowach. Mysle nawet ze nie sa to tylko zwolennicy ale na stale zatrudnieni "specjalisci" PO do mącenia w glowach.
T.W. / 83.31.34.* / 2006-03-22 11:48
Tak! - połączony z manią prześladowczą, żądzą władzy i kilkoma innymi jednostkami chorobowymi..
zx / 83.16.202.* / 2006-03-22 08:27
Dotknięcie władzy bywa zabójcze dla partii radykalno-populistycznych budujących swój elektorat na hasłach typu "Precz z Preczem". Może zatem Jarosław Kaczyński zapraszając Samoobronę do władzy kalkuluje, że w ten sposób złoży tę partię ostatecznie do grobu. Gdyby tak było samo w sobie nie byłoby to takie złe. Pozostaje tylko jedno pytanie jak rządzić z Andriu Solarką nie rozwalając jednocześnie gospodarki ?
is / 83.8.241.* / 2006-03-22 09:59
Partię może tak, ale bez elektoratu !
Elektorat będzie do wzięcia.
balbina / 80.55.219.* / 2006-03-22 08:02
Takie opinie jak przedstawiona powyżej zwala z nóg. Ze śmiechu... Zaklinanie Jarosława Kaczyńskiego przez marnej próby dziennikarski rozumek jest niepoważne. Do śmierci PiS i Kaczyńskich jest bardzo daleko.
przemek / 62.97.100.* / 2006-03-22 10:02
Niestety, Balbina ma rację. Ciemny naród kupuje PISowską propagandę sukcesu.
idis / 2006-03-22 09:58
Zgadzam si z Tobą w 100%,ale tylko w kwestii śmierci PIS.Najpierw misieliby odzyskać zdrowy rozsądek ludzie z rydzykowego plemienia. Tak zatwardziałych i bezkrytycznych obrońców można spotkać tylko w elektoracie PISU.Na nic skrzydła,kiedy móżdżek ptasi:).
Żenująco infantylny pierwszy Gwiazdor IVRP robi sobie wycieczki krajoznawcze za nasze pieniążki.Sfrustrowany Prezes próbuje wyżywać się na wszystkich,którzy Go nie chwalą,szuka zemsty na tych,którzy źle o Nim mówią,itd.Rozliczenia,historia,pochodzenie i inne poboczne tematy dla mnie nie są ważne,na to był czas kilkanaście lat temu.Teraz najważniejsze są sprawy związane z postawieniem na nogach tego co stoi na głowie.
""Gospodarka nie jest pacjentem, którego można nieustannie operować." Ludwig Erhard
Wszystkie poczynania miłościwie nam panujących kosztują nas dość dużo,a płacić będziemy solidarnie,za te wszystkie debilne komisje tudzież inne twory budujące moherową czapę administracji państwowej.Tanie państwo + 3 miliony mieszkań to faktycznie obietnice,które właśnie się spełniają.Acha,jeszcze sprawiedliwe ,trzeba dodać.
Ale w PISIe jest tyle prawa,że na sprawiedliwość zabrakło już miejsca:)
" Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa." Stefan Pacek.
Na szczęście nie całego:),W naszym przypadku.
Stefan Pacek / 218.101.70.* / 2006-04-20 11:18
Do Idisa. ..Nazywam się Stefan Pacek... Aforyzmy, owszem, piszę.Ale ten nie jest mój - tylko Leca... Uryną /moczem /: zająłem się tylko raz i napisałem: "Różnimy się między sobą nie tylko genotypem, liniami papilarnymi, ale i trajektorią wytrysku moczu".... W przyszłych filipikach zechciej sprawdzać całą rzecz uważniej ... Wystawiasz moje nazwisko na podwójny szwank. Po pierwsze - do Kaczyńskich mam /w przeciwieństwie do Ciebie/ ogromny i uzasadniony szacunek , po drugie - do Leca - znacznie mniejszy /dość dobrze znam te trzy biografie/... Ale najważniejsze w tym wszystkim jest dla mnie to, że -nie chcę, aby ktoś zarzucił mi, że Lecowi coś podkradam.Niechże sobie będzie Lec - Lecem; ja natomiast nie chcę być nazywany podlecem.
Krzysztof / 83.18.243.* / 2006-03-22 14:00
Tak plujesz, że aż się sam poplułeś i na co ci to. A co do uryny to radzę iść do lekarza bo jak się dowiedziałem ze światłych reklam, co drugi mężczyzna ma kłopoty z prostatą, a co czwarta kobieta nie trzyma moczu.
Głosuję na PiS nie dlatego, że mi się tak podoba ale przeciwko takim pazernym prostakom jak jak Ty.
Powiedzmy sobie szczerze, wszak nie chodzi ci o jakieś tam państwo czy społeczeństwo ale o twoją prywatną kasę.
Gdyby Kaczyński obniżył ci podatki i zlikwidował ZUS to byś chodził przed nim na kolanach bo dla takich TY liczy się tylko kasa i nie mieści ci się w głowie, że można mieć też inne ideały.
bosman_plama / 149.156.233.* / 2006-03-22 14:56
"Powiedzmy sobie szczerze, wszak nie chodzi ci o jakieś tam państwo czy społeczeństwo ale o twoją prywatną kasę."
Jak najbardziej, mnie też głownie o to chodzi. Im więcej mam prywatnej kasy, tym więcej kupuję za nią towarów, dając zarobic producento, pośrednikom, a nawet państwu. wszyscy na tym wygrywają. Przy obecnych praktykach gospodarczych kasy mogę mieć, niestety, coraz mniej, a co za tym idzie - mniej wydam itd.
Jasne, że chodzi o moją prywatną kasę. I o to, żeby ktoś wreszcie zauważył, że jej stan przekłada się na stan gospodarki.
A / 212.244.189.* / 2006-03-22 15:32
"pazernym prostakom" z PO - bo i ja za takich ich uważam, chodzi nie o pieniądze na "chlebek i mleczko" a nawet nie na pół litra czystej, ale o daleko większą kasę, bo jak się wchodzi w 40% próg podakowy to jest się "rentierem nieinwestującym w gospodarkę"... ja za takiego nie będę ginął w walce o niskie podatki...
A / 212.244.189.* / 2006-03-23 08:31
Każdy se może napisać nawet pod wypowiedzią laureata Nagrody Nobla BREDZISZ mamy wolność słowa i demokrację, ale na czym to bredzenie polega KONKRETNIE to już problem -jak mi udowodnisz, że bredzę to 100 razy napiszę: bredzę, bredzę, bredzę... i pod każdym nawet najgłupszym pełnym inwektyw tekstem zwolenników PO napiszę "najprawdziwsza prowda", "świnto prowda", ale jak mi nie udowodnisz.... to ja się włamię na ustawienia strony Money i będę zmieniał twoje podpisy, pod twoimi komentarzami, na "cham(z usa)".

PS. Jestem za obniżaniem podatków, kosztów pracy, dochodów zwolnionych od podatku, ale nie podatku dochodowego w najwyższym progu, bo jego przełożenie na wzrost PKB trudno rzetelnie (tj. przeprowadzając dowód matematyczny i przytaczając przykłady), podkreślam rzetelnie udowodnić.
Krzysztof / 83.18.243.* / 2006-03-22 15:22
Zawsze zastanawiałem się co ci wspaniali liberałowie porabiali za komuny. Oczywiście zgodnie z doktryną liberalną myśleli tylko o sobie aby w istniejącej sytuacji najlepiej się ustawić, nieważne, że na partyjnych stołkach. Ostatecznie, jak mówili rzymianie: "pecunia non olet".
bosman_plama / 149.156.233.* / 2006-03-22 15:26
Część "wspaniałych liberałów" za komuny była na studiach lub w liceach. Tak samo jak część przedstawicieli dowolnej innej opcji. Zamiast szukać wrogów i tworzyć mitologię, proponuję poszukać rozwiązań. Możemy do końca życia wspomnać, jak wspaniale było przed wojną i wyszukiwać u wszystkich legitymacje partyjne, ale czy to poprawi sytuację w kraju?
Peter / 83.14.64.* / 2006-03-22 14:48
Weź i włóż sobie te ideały ........................ rydzykowi na tackę
JAP / 62.233.162.* / 2006-03-22 14:25
A o co tobie chodzi ? O ideały a może Ty genetyczny patriota jesteś co ? i sam chętnie zasilisz szeregi jaśnie panujących! by wszystkim żyło się dostatnio!
Bije z twojej wypowiedzi tyleż samo populizmu co zakłamania, może ty nie życzysz sobie aby w polsce ZUS funkcjonował lepiej i mniej zabierał nam podatnikom, może doznajesz jakiegoś katharsis płacąc ciężki haracz państwu a potem z niekłamaną satysfakcją pławisz się oglądając komisje śledcze które ostatnio są panaceum na wszystko dla rządzących.
Ja Ci gwarantuje że idąc do wyboru 90% wyborców poszło po to aby im żyło się lepiej a nie dla ideałów.
ado / 80.55.141.* / 2006-03-22 10:23
Tak jest niestety. Mohery nie zmienią swego zdania nawet gdyby podwyżka gazu wyniosła nie 15 a 40% a bezrobocie wzrosło dwukrotnie. Zawsze bowiem winni tego stanu będą mityczni 'oni'. Fenomen Rydzyka polega między innymi na tym że przekonał swoich fanów do utożsamienia aktu wyborczego z aktem wiary.
Zuzanna / 83.23.232.* / 2006-03-22 13:41
Od góry do dołu same bzdety, kłamstwa, domysły i cieniutkie żarty oraz pomówienia realizowane jak zwykle przez etatrowych szczekaczy Platformowo-LSD-owskie.

To chyba reakcja na opisanie przez GAZETĘ POLSKĄ sprawy niejasności zniknięcia okrągłej sumki, gdy szeryfem był ten wasz opalony poliglota, narciarz i beztytułowy wykładowca na uniwerkach w USA.
Panie sabre napisał Pan :
"Podobno ludzie upodabniają się do swoich domowych pupilków. "
oprócz sympatycznej balbinki
widzę tu na godzinę 13:35, samych ...........................pupilków
Donaldowo-LSD-owskiej.
Myślę, że nie warto nawet dziś zabierać głosu -poziom MNIEJ NIŻ ZERO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
real / 81.219.244.* / 2006-03-23 00:43
Oooo!!! I jest już etatowy pan Zuzanna.
Jak zwykle, NIEZWYKLE MERYTORYCZNA wypowiedź.
Jak się panu klawisz z wykrzyknikiem zacina to trzeba sprzęcik wymienić, a nie meczyć się tak dla ojczyzny.:):):):):)
mamey / 83.23.89.* / 2006-03-23 08:06
Tych twoich niby etatowych jest tak duzo ze nawet Twoje opinie nic nikomu nie zmienia pogladow "realu". Realem to Ty jestes sam dla siebie
real / 81.219.244.* / 2006-03-23 12:29
A tej wypowiedzi po prostu nie rozumiem. Musi ona zawierać jakąś ukrytą głębię merytoryczną, jakiś ukryty (zrozumiały tylko dla WYBRANYCH) sens.
Czy ktoś mógłby mi ją przetłumaczyć??
idis / 2006-03-22 15:15
:):):)
No własnie,pomówienia.A czym to różnią się pomówienia Twojego guru od moich???
Póki co to cały czas i we wszystkim jesteśmy na etapie pomówień.A czym to różni się Wasz opalony miłośnik bizonów ,lub Ten od gazowej rurki od Kwaśniewskiego??Czym również różni się A,Kwaśniewski od obecnego prezydenta??Chyba tylko wzrostem.Tak samo mieszka w pałacu ,wydaje ogromne sumy pieniędzy na ...,sama nie wiem na co.Ale orędzia wygłasza szczególnie mądre i treśiwe.
Co do "szczekaczy",czym się różni Twoje szczekanie od mojego???chyba tylko osobą,którą"obszczekujemy"A przykład idzie z góry,nie ma dyskusji,jest krzyk i obrzucanie przeciwników inwektywami.To takie typowe dla "katolików" spod znaku RMTak nawiasem mówiąc,mnie jest zupełnie obojętne,kto będzie nami rządził,może być nawet z lewgo łoża,byle robił to dobrze i zgodnie z tym co nam obiecywał przed wyborami. Pomyliły Ci się również pojęcia,bo z tymi puplkami jest akurat na odwrót.Jeżeli chodzi o Krzysztofa nic nie powiem,by nie zniżac się doJego poziomu.Oglądaj sobie dalej reklamy,a będziesz dobrze zorientowany i jeszcze mądrzejszy:)
Peter / 83.14.64.* / 2006-03-22 14:51
Masz racje - nie warto - idź lepper :) na mszę............

Najnowsze wpisy