Forum Forum prawneCywilne

samochod 20 letni a ubezpieczenie ac

samochod 20 letni a ubezpieczenie ac

restaurator / 2013-02-15 09:50
czy posiadajac 20letni samochod (w stanie idealnym) mam mozliwosc jakiegokolwiek ubezpieczenia go w systemie AC? Jest to samochod ktory przez wiekszosc swojego zywota stał nie uzywany w garazu, odnowiłem go zabezpieczyłem i przeszedłem gruntowny przeglad w 100%. Z tego co słyszałem tak starych aut nie da sie ubezpeiczyc na AC. Czy to prawda? I dlaczego tak jest?
Wyświetlaj:
wolnapolka / 2013-06-04 10:13
ogolnie to ubezpieczyciele bardzo ciezko patrza na samochody powyzej 10lat w kwesti ubezpieczenia pelnoego AC. Stad powstaly zamienniki w formie mini AC. samochod 20 letni raczej napewno nie zostanie objety ubezpioeczeniem ac. chyba ze jkest to oczywiscie jaksi stary zabytkowy samochod wiec wtedy sprawa wyglada calkowicei inaczej. muisz podejsc do ubezp;ieczyciela i indywidualnie dowiedziec sie na temat mozliwosci ubezpieczenia takiego samochodu z takim wiekiem. Pozdrawiam!
Xenia182 / 89.76.75.* / 2013-02-16 11:33
Według mnie z ubezpieczeniem nie powinno być problemu, mam 16-letni samochód, ubezpieczam go aktualnie w Link 4 i nie było z tym żadnego problemu.
restaurator / 2013-02-20 11:33
ale czy masz wykupione AC? ile placisz jesli to nie jest tajemnica :)
fejsbuk / 2013-02-15 13:47
mysle ze najrpsciej bedize jak pojdziesz do jakiegos punktu multiubezpieczeniowego i tam zapytasz, konsultant siedzacy tam napewno przedstawi ci jakas dobra opcje co do twojego problemu :)
Barney23 / 2013-02-15 14:47
Nie sądze żeby ktoś dał ci ubezpeiczneie na samochód który ma już dwadzieścia lat... teraz firmy ubezpieczeniowe trochę sie wycfaniły jeżeli chodiz o takie sprawy!!

Najnowsze wpisy