Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Samochód w służbie reklamy

Samochód w służbie reklamy

Money.pl / 2011-04-29 18:26
Komentarze do wiadomości: Samochód w służbie reklamy.
Wyświetlaj:
Alabaster / 78.8.90.* / 2011-05-06 10:08
Polecam Ci Promotional Partners. To jest firma, chyba jedyna w kraju, która na szeroka skalę zajmuje sie reklamą mobilną. Ich glównym atutem jest wynajem nowiuteńkich, najpopularniejszych samochodów wraz z reklamą. Działają na terenie całego kraju i to co robią jest naprawdę skuteczne. Wiem, bo korzystałem z ich usług i to co oferują doskonale się sprawdza. Więcej info i kontakt znajdziecie na promotionalpartners.pl
Wi.t.ek86 / 78.8.90.* / 2011-05-05 10:55
No raczej jak stoją w korkach, albo na przejściach dla pieszych to silą rzeczy czytają treści na samochodach. Internet znowu to studnia bez dna, w którą wrzuca się wszystko jak leci i z pewnością trudniej się wyróżnić niż w profesjonalnej mobilnej kampanii reklamowej.
Kohelet / 78.8.90.* / 2011-05-05 08:22
A może właśnie ktoś zna firmę, która zajmuje się projektowaniem tego typu reklamy? bardzo poważnie się nad tym zastanawiam...
helemix / 46.113.53.* / 2011-04-29 18:26
Nie wiem, czy to do końca jest takie skuteczne działania. Na pewno dociera się do pewnej grupy klientów, ale jednak nie każdego się przekona. Ludzie często szybko przemierzają miasto i nawet nie zwrócą uwagi na tego rodzaju reklamę. Zdecydowanie lepiej zainwestować w reklamę w internecie. Zresztą ostatnie badania pokazują, że co sprytniejsi już uciekli z reklamą do sieci. Sam zaczynałem od bannerów na portalach. A teraz dwa miesiące mam reklamę w Panoramie Firm. Jestem zaskoczony skutecznością i póki co wzrostem ilości klientów. Mam nadzieję, ze to się utrzyma. Lepiej kasę przeznaczyć na internet gdzie ludzi jest sporo niż próbować ze standardowymi kanałami.

Najnowsze wpisy