Forum Polityka, aktualnościPolityka

Samoobrona na wylocie

Samoobrona na wylocie

Money.pl / 2006-09-22 18:15
Komentarze do wiadomości: Samoobrona na wylocie.
Wyświetlaj:
tatko / 2006-09-24 00:35 / Tysiącznik na forum
O Samoobronę nie warto się martwić. Zresztą oni swój elektorat mają i trzecią lub czwartą partią zawsze będą
LESZEK 10 / 83.16.4.* / 2006-09-23 05:57
Nie przepadam za PiS-em,ale na dzień dzisiejszy ,jest to jedyna partia,która ma szanse i chęć,aby Polskę oczyścić z wszelkiej maści złodzieji,oszustów,bandytów,oszołomów ,itp,itd. Ja rozumiem że nie wszystkich,ale początek został zrobiony!
tatko / 2006-09-24 18:39 / Tysiącznik na forum
==== = = == DO LESZKA 10====Polska potrzebuje spokoju,a nie ciągłych zamętów.Polska potrzebuje zgody narodowej, a nie napuszczania Polaka na Polaka.Polska potrzebuje wzrostu gospodarczego, a nie zamordyzmu .Polska potrzebuje dobrych stosunków z sąsiadami,a nie odgrzewania wiekowych kotletów.Wreszcie Polska potrzebuje kompetentnych urzędników i służby dyplomatycznej, a nie nadymania się zakompleksionych facetów...Czy takim potrzebom sprosta PiS? Odpowiedź otrzymywaliśmy przez cały rok i powinniśmy ją znać na pamięć.
tomeks / 2006-09-23 18:54 / Bywalec forum
i co dalej? myślisz ,ze jest to partia która moze działać konstruktywnie? dobrze czują się w walce, jak mają przeciwnika.Na czas pokoju i budowania są do niczego.
To po prostu destruktorzy.
Big Lebowski / 2006-09-23 19:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A co porabia ta sexmaszyna Renia...
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-09-23 09:06
Jeśli ma się to odbywać poprzez robienie z nich członków rządu, ministrów i wicepremierów, a gdy przestaną być wygodni, to demonstracyjne rzucanie obelg, to ja dziękuję za taki początek.
A w ogóle to kto ci takich bajek naopowiadał?
maniuś / 83.27.122.* / 2006-09-22 18:15
Kaczory i Wy też po następnych wyborach wylecicie z hukiem,a z Polski nie będziecie robili kaczolandii.Jak nie potraficie dobrze sprawować rządy to fora ze dwora.Cociaż Tusk i pozostali to też oszołomy do których nie mam zaufania.

Najnowsze wpisy