Forum Polityka, aktualnościKraj

Samopodpalenie przed kancelarią premiera. Będzie śledztwo

Samopodpalenie przed kancelarią premiera. Będzie śledztwo

Wyświetlaj:
moremniak / 77.115.166.* / 2011-09-25 03:07
To bohater. Sam o tym myślę coraz częściej. Nie ma w Polsce uczciwych ludzi, którym żyje się dobrze albo nawet "w miarę dobrze". Tak dobrze żyją co najwyżej złodzieje, ale nie pospolici, lecz zatraceni w swoim prostactwie i odczłowieczeniu.
kempes480 / 178.180.51.* / 2011-09-24 00:10
ZAWSZE JEST BURDEL KIEDY NIEMA ODPOWIEDZIALNOSCI!!!!!!! POLITYKOW DO ODPOWIEDZIALNOSCI!!!!!!!!
kempes480 / 178.180.51.* / 2011-09-24 00:10
ZAWSZE JEST BURDEL KIEDY NIEMA ODPOWIEDZIALNOSCI!!!!!!! POLITYKOW DO ODPOWIEDZIALNOSCI!!!!!!!!
sklave / 83.2.33.* / 2011-09-24 00:06
Wróżka Bronka rokosz wielki przewiduje
że tej jesieni lud prosty się zbuntuje.
Zemści się za lat poniżanie, okrutnie
i przegoni wreszcie wszystkie trutnie.
Chłop, robotnik pójdą ramie w ramię
by wspólnie obalić powstałą tyranię.
Niczym Kościuszki kosynierzy ze sztandarem dumnie
Żywią i Bronią przypomną wam to panowie chmurnie.
http://sklave.manifo.com/
kaczynski / 2011-09-24 00:04 / Tysiącznik na forum
zegnajcie...
abel / 87.99.23.* / 2011-09-23 23:42
Poczytałem trochę komentarzy. Zwolennicy PiS to nie tylko głupi ludzie, ale przede wszystkim źli. Ludzie, wy mówicie o wartościach? Wojna to jedyna wasza wartość. Chyba że jeszcze chęć odwetu. Najczęściej nie rozumiecie prawie nic z tego, o czym mówicie. Ta wasza zajadłość jest wstrętna. Ten czarno-biały osąd wszystkiego, wypowiadany z taką pewnością, świadczy tylko o waszym ograniczeniu intelektualnym i mentalnym. Patriota dziś musi zagłosować przeciwko wam.
blanka11111 / 2.204.248.* / 2011-09-24 01:07
Kolega Abel dopiero teraz zaczął czytać komentarze? trochę, tak wybiórczo tylko pisowskie??To bardzo proszę o poczytanie więcej nie tylko komentarzy...
V2222 / 31.61.66.* / 2011-09-23 23:14
DLACZEGO W MEDIACH MÓWI SIĘ TYLKO O PROBLEMACH FINANSOWYCH SAMOPODPALACZA,A NIKT NIE MÓWI O TYM,DLACZEGO TO ZROBIŁ?MAJĄC PROBLEMY FINANSOWE MÓGŁ SKONCZYĆ SWÓJ ŻYWOT NA WIELE SPOSOBÓW. WBIERJĄC SAMOPODPALENIE CHCIAŁ ZWÓCIĆ!!! UWAGĘ NA BEZSILNOŚĆ ZWYKŁYCH LUDZI.
JanuszPOlikot / 2011-09-23 21:39 / Tysiącznik na forum
Panie Tusk ....niestety takich przypadków w Polsce jest więcej ......Wiem coś o tym.......Tak POdobne dziadostwo było tylko za rządów Buzka.........

Głosować na was to POmyłka.....delikatnie mówiąc....
kaczynski / 2011-09-23 22:02 / Tysiącznik na forum
nie dziwi nas fakt, ze w pisie gore od nieudacznikow... dlatego o tym cos wiesz...
poirytowany / 79.191.120.* / 2011-09-24 00:17
Znowu ten troll. Zmień wreszcie swój nick - przecież tak nienawidzisz Kaczyńskich
JanuszPOlikot / 2011-09-23 22:28 / Tysiącznik na forum
Sfrustrowany kolego ale ty jesteś POmylony:):):).....Wierzysz jeszcze w te POwskie brednie.....?
Nieudacznikiem to raczej jesteś ty !!!!....Bo mnie się dobrze powodzi....:)....Poziomem życia nie odbiegam od klasy średniej na zachodzie.....:):).....No fakt bez pracy nie ma kołaczy, ale u mnie dobrobyt osiągano wielopokoleniową pracą a nie złodziejstwem i rozkradaniem majątku narodowego.Szczególnie za czasów tej POstkomunistycznej lewacko-libertyńskiej zarazy która toczy nasz kraj.....
Dlatego jestem za...." POsprzątaniem " naszego kraju ......
kaczynski / 2011-09-23 22:48 / Tysiącznik na forum
wielopokoleniowa praca? twoj tatus za komuny za 2 tysiace miesiecznie nakarmil rodzine, ciebie wychowal, zyl dobrze i jeszcze odlozyl????????????. smierdzisz kolego! a co do finansow to watpie, ze siegasz mi do piet. pracowalem 26 lat na zachodzie dobrze zarabiajac. nie pochodze tez z biednej rodziny, wiec nie rzucaj sie, bo szycha nie jestes. a jezeli sie dobrze powodzi to podziekuj ladnie (tez tuskowi) i sie ciesz...
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-23 23:18

pracowalem 26 lat na zachodzie

Teraz rozumiem, dlaczego tak się zachowujesz na tym forum. Po prostu jesteś kosmopolitom i słowo patriotyzm nic dla Ciebie nie znaczy. Jesteś dla nas obcy, mimo że nawet sobie z tego nie zdajesz sprawy. Żal mi Ciebie.
kaczynski / 2011-09-23 23:52 / Tysiącznik na forum
masz racje jestem obcym, ale polakiem. chce zyc w godnej polsce. chce byc z niej dumny. byly czasy w ktorych udawalem, ze nie jestem polakiem. dosc tego. wrocilem. i zostane. masz tez racje, ze nie jestem najlepszym polakiem, ale takim bedzie moj syn. moje zachowanie jest objawem zlosci. zlosci na polakow niszczacych rozwijajaca sie polske. nie tylko pisowcow. tez platformersow. oni tez wyzywali wszystko i wszystkich. a teraz wyzywaja sie wszyscy nawzajem. wiec wyje razem z wami w mojej bezsilnosci. psujecie moje marzenia.niech pan bog wam wybaczy, bo ja nie moge...
mpan / 79.191.120.* / 2011-09-24 00:24
Napisz poprawnie swoją narodowość kmiocie , bo z tego co piszesz jesteś tylko polakiem a ja zaś Polakiem.
Nie wywyższaj się bo z twoje wpisy świadczą o tym, że jesteś mało inteligentny, skończyłeś szkoły ale w lekcjach nie uczestniczyłeś tylko wagarowałeś i na dobitkę książek , lektur nie czytałeś / sądzę, że nadal nie czytasz./
tesa1959 / 2011-09-23 23:27 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

esteś
kosmopolitom

kim? czym? kosmopolitą
niga / 83.18.113.* / 2011-09-23 23:59
może kosmopolipem?
inwazja kosmo-polipów! zaczyna się!
http://www.youtube.com/watch?v=3gGFL0vb8cg
tesa1959 / 2011-09-24 08:21 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Kazik jest niesamowity :D:D:D
zby79 / 2011-09-23 23:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tuskowi dziękować? Za co niby? Za ograbienie Polaków z emerytur? Czy za podwyżki podatków? A może za walkę z korupcją w wykonaniu super ministra Pitery?
kaczynski / 2011-09-24 00:02 / Tysiącznik na forum
ja nie jestem od rozgrzeszania platformy. duzej czesci polakow zyje sie dobrze. reszcie trzeba wspolnie pomagac nie tylko finansowo. WSPOLNIE! a nie podrzynajac sobie gardla. moje slowa sa zbyteczne na tym forum (zreszta na innych tez) wybierajcie kogo chcecie. zycze wszystkim powodzenia. niech lepszy wygra! to raczej moj ostatni wpis, dlatego przepraszam wszystkich za moje slowa. mozecie odetchnac. jeden wariat mniej, prawda? adieu...
Wacuś Młody Prorok / 83.10.142.* / 2011-09-23 21:20
KTO oddaje głos na PO - SLD - PSL bierze krew rodaków na swoje SUMIENIE, tak bedzię się wiecznie w PIEKLE SMAŻYŁ !
kaczynski / 2011-09-23 22:01 / Tysiącznik na forum
koncowka godna kompletnego idioty. gratuluje...
PC1200 / 79.191.120.* / 2011-09-24 00:28
Miałeś zamilknąć. Dotrzymaj słowa.
Wacuś Młody Prorok / 83.10.142.* / 2011-09-23 21:33
Czy ten JĘZYK MIŁOŚCI pójść może do NIEBA?
Stefan Niesiołowski, poseł PO, wicemarszałek Sejmu: Jarosław Kaczyński się odsłania już dwadzieścia lat. W ostatnich dniach wcale nie pokazał niczego nowego. Dla mnie to, że Kaczyński, skłamał, kogoś oszukał lub zrobił coś podłego, to jest tak oczywiste, że niczego innego od niego już nie oczekuję. To tak, jakby powiedzieć, że pies zaszczekał, a nie zarżał. Tak jak nie oczekują od psa niczego zaskakującego tak samo prezes PiS nie jest w stanie mnie już niczym zdziwić. Jego słowa nie mają żadnego znaczenia.
kaczynski / 2011-09-23 22:07 / Tysiącznik na forum
brawo panie marszalku! pedzic chwasty w rydliny!
kursk118 / 31.63.211.* / 2011-09-23 21:19
Jak TVN kłamie. Główną metodą stosowana przez TVN Fakty są komentarze odautorskie. Komentujący dziennikarz mówi nam, która wersja jego zdaniem jest wiarygodna, kto jego zdaniem jest negatywną stroną konfliktu, a kto pozytywną i argumentuje tylko względem jednej strony. Obecnie każde wydanie TVN „Fakty” zawiera atak na SLD oraz atak na PiS jak również pozytywny przekaz względem PO. Stosowana jest tu zasada mechaniki. Nieważne co w "X" dniu (za dziesięć dwadzieścia trzydzieści dni) się wydarzy. Dojdzie do ataku na Pis, dojdzie do pozytywnego przekazu względem PO. (od tej reguły w TVN „Fakty” nie było odstępstwa od czterech lat, wyjątek SLD, ataki zaczęły się sześć wydań temu). Osadzenie w pozytywnych i negatywnych realiach. TVN „Fakty” dysponują archiwum, i podczas prezentowanych newsów używa tych archiwów. Po aferze hazardowej nigdy w TVN Fakty nie został pokazany Drzewiecki i Chlebowski razem Tuska, wielokrotnie pokazywany był Andrzej Lepper i Roman Giertych razem obok Jarosława Kaczyńskiego. Wybór tematów. Nieprzyjemne tematy dla jednej partii są omijane. Na przykład możliwość utraty stanowiska przez komisarza europejskiego Janusza Lewandowskiego za stronniczość polityczną. Śmiechy Bronisława Komorowskiego i Donalda Tuska podczas sprowadzania ciał z Rosji do Polski (w tym posła PO). Umorzenie afery hazardowej. Raport końcowy Sekuły nie napisany przez żadnego członka komisji hazardowej. Podsumowanie. 85% stałych widzów TVN „Fakty” są jednocześnie także elektoratem PO. 85% widzów TVN „Fakty” odczuwa emocje negatywne względem J. Kaczyńskiego na poziomie – 7 (skala -10 do +10) oraz pozytywne do Donalda Tuska +6. Jednocześnie stali widzowie TVN „Fakty” deklarują, że ich ocena rzeczywistości nie jest wynikiem manipulacji, a stanowi realne odzwierciedlenie w faktach i i jest wynikiem samodzielnego procesu myślenia. Oto przykład tego co się dzieje z człowiekiem gdy zbyt często ogląda TVN "Fakty": http://www.youtube.com/watch?v=T3aWPfdIeAM&feature=related
-+ / 79.163.46.* / 2011-09-23 20:50
W tym artykule pominięto ważną informację już podaną przez inne media. A mianowicie to że premier przerwał kampanię wyborczą i uda się do szpitala na spotkanie z protestującym. Co tak ważnego zmusiło premiera do takiej decyzji? Co się za tym kryje?
kaczynski / 2011-09-23 20:20 / Tysiącznik na forum
wszystkim polakom kase. niech rozwiaze wszystkie nasze problemy. niech da nam opieke zdrowotna jak w szwecji, poziom plac jak w belgii, autostrady jak w niemczech, wyksztalcenie mlodych ludzi jak w oxfordzie, dzieci bezplodnym i splaci nasze dlugi (prywatne jak panstwowe). i to natychmiast. bezzwlocznie. zapomnialem o podatkach. cos w kierunku zero...
Oszolomowaty / 79.255.107.* / 2011-09-23 22:59
Cwaniaczek z ciebie - gdy Kaczyński oddawał władze Tusk miał jak pączuszek w maśle - teraz chcesz aby Kaczyński zjadł gówno zrobione przez Posrańców? Dobrze wiesz, ze PO wygra minimalnie a za kilka miesięcy tym gównem udławi się kompletnie. To jest nieuniknione i to budzi przerażenie wśród POsrańców i wszelkiej maści czerwono-rózowej chołoty.
kaczynski / 2011-09-23 20:21 / Tysiącznik na forum
glosujcie na pis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a5 / 31.133.16.* / 2011-09-23 20:13
Należy przeprowadzić kontrolę stanu posiadania materialnego wszystkich urzędników skarbowych.
kaczynski / 2011-09-23 20:12 / Tysiącznik na forum
nie kolesie gora, tylko partacze dolem. rwa sie do prac, o ktorych nie maja pojecia i oczekuja, ze rzad zaplaci ich dlugi z moich pieniedzy!!! won...
BIAŁKO / 87.205.54.* / 2011-09-23 20:05
WG RUDEGO NIE ZAGRAŻA ŚMIERCIĄ ,DO DNIA WYBORÓW MA NAS ZA IDIOTÓW.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy