Forum Polityka, aktualnościKraj

Samopodpalenie przed kancelarią premiera. Będzie śledztwo

Samopodpalenie przed kancelarią premiera. Będzie śledztwo

Wyświetlaj:
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-23 19:53
Taka jest POlityka miłości " inaczej" prowadzona prze Donalda nic nie mogę busa. Zamiast rządzić krajem to przez cztery lata kopie sobie z dzieciakami w piłkę nożną, a PO meczu leci samolotem do Gdańska żeby PObyć z rodziną.
PO co nam taki premier ! ? , PO co nam taki rząd który nic nie może.! ?
door / 83.12.255.* / 2011-09-23 19:40
- Panie premierze, otacza się pan zgrają klakierów i hipokrytów...

W liście mężczyzna ujawnia nieprawidłowości w Ministerstwie Finansów i podkreśla, że urzędnicy resortu przymykali oczy na przekręty szefowej Urzędu Skarbowego, w którym wcześniej pracował. Ponadto z treści listy wynika także, że kompletem dokumentów w tej sprawie dysponuje Julia Pitera, którą mężczyzna o wszystkim poinformował.

Autor listu napisał też, że stracił zaufanie do państwa i nie wierzy już w sprawiedliwość. Określa siebie jako osobę, która głosowała na PO, ale czuje się zawiedziony i rozczarowany rządami tej partii.

W ramach kampanii wyborczej jeździ Pan po kraju i opowiada obywatelom co zrobiliście i co zamierzacie zrobić dla ich dobra. Mam do Pana prośbę, niech pojedzie Pan do miejscowości Tokarnia w powiecie myślenickim i wyjaśni Pan mojej żonie i dzieciom, które tam przebywają dlaczego, nie mają już ojca i powie im, patrząc przy tym głęboko w oczy, że jest to moja wina, a wy zrobiliście wszystko dobrze, zgodnie z prawem oraz poczuciem sprawiedliwości społecznej. Pozdrawiam Pana i życzę dobrego samopoczucia z tego, co do tej pory zrobiliście dla obywateli tego kraju, szczególnie dla mnie i dla mojej rodziny. Dwójka moich wymienionych mogła się w ogóle nie urodzić i jak się szczęśliwie urodzili, to musieliśmy znowu walczyć o ich życie. Wygraliśmy obydwoje, ale ja przegrałem (...) z urzędnikami, którzy stworzyli system... " -czytamy w liście zrozpaczonego człowieka.

Mężczyzna był też przekonany, że mógłby uniknąć kłopotów finansowych i zwolnienia z pracy, gdyby przymykał oczy na działalność szefowej Urzędu Skarbowego lub jej pomagał.

Z ustaleń reporterów portalu Niezależna.pl i "Gazety Polskiej Codziennie" wynika, że mężczyzna pracował w pionie ekonomicznym CBŚ, a następnie w Urzędzie Skarbowym na warszawskiej Pradze. Został zwolniony z pracy, a następnie pracował w jednej z sieci sklepów.
gracz trader / 89.231.204.* / 2011-09-23 19:29
Rządy Tuska usłane są trupami. Tak jest jak w rzeczywistości rządzą ''służby'' a nie Polacy we własnym kraju! Mord SMoleński a w związku z nim kilka tzw samobójstw które noszą znamiona nieprzypadkowych. Po dojsciu Tuska do władzy nastały w Polsce czasy lucyfera. Pod płaszczykiem polityki miłosci widzimy nienawiść i mordy [ Marek Rosiak w Łodzi został zamordowany przez członka PO [ niby byłego] ,....Krzysztof Knyż zginął w niewyjaśnionych okolicznosciach , widocznie widział i wiedział i znał prawde o mordzie smoleńskim! [ Briiańskim]!
Tadeusz W. / 77.45.44.* / 2011-09-23 18:36
Czy ten artykuł 151 KK mówi również o winie osób, których zaniechanie lub beztroska doprowadza ludzi do takiego stanu ? A więc kasta polityków robiących wspaniałe kariery - również finansowe !?
My wiemy jaki był stan finansów niektórych polityków, wcześniej prowadzących nędzne sklepiki z rybami a obecnie rozbijających się samochodami za 600-700 tysięcy złotych.
Oczywiście - dla wielu osób Panie Premierze samobójstwo to duży luksus - ucieczka od kredytów i parszywego życia z dnia na dzień bez nadziei na lepszej jutro. Mówię luksus ale też i egoizm. Bo jak się ma na utrzymaniu rodzinę to trzeba tyrać. A tu na zielonej wyspie złotówka leci na łeb i szyję mimo zapewnień różnych pseudoekonomistów o świetnej kondycji polskiej gospodarki. Tu prawo gospodarcze jest do bani bo kara wyłącznie pracowitych a wciąż traktuje beztrosko urzędników. Wreszcie tu gdzie unikający podatków może się swobodnie bogacić i kręcić wałki bo urzędy kontrolujące nie maja pomysłu na walkę z procederem przemytu i lewizny. Tu, gdzie koszt wszelkich zawirowań muszę pokrywać ja - nędzny osioł uczciwie pracujący podatki - bo ostatecznie podniesie się właśnie mi stopy kredytu aby bardziej zmotywować mnie do przenosin w zaświaty !!! Tu , gdzie dla urzędnika celnego czy też skarbowego zawsze będę tylko złodziejem i staną na głowie, żeby wykazać , że trzy lata temu nie uiściłem 11 złotych VAT-u ( wina innego urzędnika, zgodnie z parszywym prawem jest to jednak moja wina bo prowadzę działalność ) . Nieważne, ze kilku dorosłych urzędników bawiło się w dochodzenie prawie rok - sprawiedliwości stało się za dość . tłumaczenie , że przecież nie mogłem tych pieniędzy odliczyć w rozliczeniu comiesięcznym a więc zapłaciłem więcej podatku VAT jakoś nie trafiła do betonowych głów kontrolerów. ZAMIAST JEŹDZIĆ AUTOBUSEM I PRZEPALAĆ PAŃSTWOWE PIENIĄDZE PRZYJEDŹ PAN DO MNIE NA KOREPETYCJE - MEDIALNIE NIE BĘDZIE TO FAKT - ALE ZA TO SZCZERZE DO BÓLU.
P.S. Pozostała część sceny politycznej z PiSem na czele też jest do bani
lemoniadowyBolek / 178.42.163.* / 2011-09-23 18:34
Wyobrażacie sobie kwik tuskomatolskich łżemediów gdyby takie samopodpalenie nastąpiło podczas rządów PIS? Wtedy za wszystko odpowiedzialny był rząd. I za wypadki drogowe i za cenę jabłek. A durnie i złodzieje tuskomatolsie niczemu nie jest winne. Czyści jak łza. PO to DNO.
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-23 20:00
Pamiętam doskonale, że na doniesienia prasowe o wpadkach ministrów czy urzędników państwowych, były natychmiastowe dymisje. A Donald nic nie mogę bus, broni swoich kolesi do upadłego, i żeby jeszcze całkowicie upokorzyć opozycję, to winni ministrowie, dostają piękne kwiaty i brawa od kolegów POpapranców.T o jest chore i zarazem wrogie Polskiej racji stanu
poprzecie / 89.228.64.* / 2011-09-23 18:28
Dziwne "samobójstwa".
Walka Tuskolandu z opozycją przy pomocy prokuratury i sądów.
Tuskowa prokuratura wykaże pewnie że w samobójczej próbie pomagał facetowi Kaczor Jarek.
blanka 11111 / 2.203.103.* / 2011-09-23 18:22
Czy nie trzeba by było towarzystwo pod trybunał?? i dlaczego Money nie podaje ważnych szczegółów listu??
-uczciwy / 94.42.183.* / 2011-09-23 17:49
- Panie premierze, otacza się pan zgrają klakierów i hipokrytów...

W liście mężczyzna ujawnia nieprawidłowości w Ministerstwie Finansów i podkreśla, że urzędnicy resortu przymykali oczy na przekręty szefowej Urzędu Skarbowego, w którym wcześniej pracował. Ponadto z treści listy wynika także, że kompletem dokumentów w tej sprawie dysponuje Julia Pitera, którą mężczyzna o wszystkim poinformował.

Autor listu napisał też, że stracił zaufanie do państwa i nie wierzy już w sprawiedliwość. Określa siebie jako osobę, która głosowała na PO, ale czuje się zawiedziony i rozczarowany rządami tej partii.

W ramach kampanii wyborczej jeździ Pan po kraju i opowiada obywatelom co zrobiliście i co zamierzacie zrobić dla ich dobra. Mam do Pana prośbę, niech pojedzie Pan do miejscowości Tokarnia w powiecie myślenickim i wyjaśni Pan mojej żonie i dzieciom, które tam przebywają dlaczego, nie mają już ojca i powie im, patrząc przy tym głęboko w oczy, że jest to moja wina, a wy zrobiliście wszystko dobrze, zgodnie z prawem oraz poczuciem sprawiedliwości społecznej. Pozdrawiam Pana i życzę dobrego samopoczucia z tego, co do tej pory zrobiliście dla obywateli tego kraju, szczególnie dla mnie i dla mojej rodziny. Dwójka moich wymienionych mogła się w ogóle nie urodzić i jak się szczęśliwie urodzili, to musieliśmy znowu walczyć o ich życie. Wygraliśmy obydwoje, ale ja przegrałem (...) z urzędnikami, którzy stworzyli system... " - czytamy w liście zrozpaczonego człowieka.

Mężczyzna był też przekonany, że mógłby uniknąć kłopotów finansowych i zwolnienia z pracy, gdyby przymykał oczy na działalność szefowej Urzędu Skarbowego lub jej pomagał.
sode / 15.195.185.* / 2011-09-23 17:20
samobojstwa, morderstwa, samopodpalenia... co jeszcze nas czeka za czasow polityki milosci?
122313 / 85.237.164.* / 2011-09-23 17:18
choroba niema sie cośmiać trzeba leczyć .
uczciwy / 94.42.183.* / 2011-09-23 17:14
W liście do premiera 49-latek skarży się, że stracił pracę w urzędzie skarbowym, po tym, jak starał się ujawnić nieprawidłowości, do których miało w nim dochodzić - dowiedział się nieoficjalnie dziennikarz radia RMF FM.

Według mężczyzny, urzędnicy Ministerstwa Finansów mieli przymykać oczy na przekręty szefowej tego oddziału skarbówki. O wszystkim - jak twierdzi - poinformował Julię Piterę, która ma mieć komplet dokumentacji - wszystko jest na Interii. Takie są losy uczciwych w kraju Rycha i Zbycha....
PIPERA / 87.205.54.* / 2011-09-23 17:04
PROSTO I NA TEMAT,TAKICH SĄ TYSIĄCE
arch / 2011-09-23 16:45 / Tysiącznik na forum
"..że gdyby działał razem z szefową urzędu skarbowego, w którym pracował, kłopoty finansowe by go nie dotknęły. Według nieoficjalnych informacji reportera radia RMF FM, 49-latek jest emerytowanym oficerem CBŚ
zby79 / 2011-09-23 17:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No i wiadomo, czyja to wina. Tego, który się podpalił. PO poszło mu na rękę uczciwie proponując, by kradł razem z nimi a on co zrobił? Donos napisał. Przecież Pitera tłumaczyła, że walka z korupcją jest zła, bo podnosi ceny łapówek. Sekuła pokazał, jak się niszczy śledztwo przeciwko "swoim". Oficer CBŚ nie powinien kierować się honorem i uczciwością, tylko interesem wybranych grup.
ppppppppppppppppp / 87.205.218.* / 2011-09-23 16:42
:)
mlodywykształconyzwielkiegomiasta / 83.31.235.* / 2011-09-23 17:22
List po to aby banda tvuska nie podpieła tego pod PiS
djey / 109.125.5.* / 2011-09-23 16:32
ehhh baran zamiast siebie podpalac to podpalcie tych przez ktorych cierpicie..
podobnie zrobil brevic(z tym ze on strzelal) i za to go cenie - pokazal ze nawet jeden czlowiek jest wazny..
bo politycy tego nie wiedza :)

Najnowsze wpisy