Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Santorski: Psychopaci nadają się na traderów

Santorski: Psychopaci nadają się na traderów

Wyświetlaj:
teoretyk-praktyk / 2008-03-04 14:11 / portfel / Toddler giełdowy
Psychopata raczej szybko traci, mimo, że tego nie czuje, po prostu nie boi się straty, najwyżej nie ma na opłaty panie Santorski. Lęk odczuwają wszyscy, nawet zwierzęta, a psychopata jest nie zdolny do głębszej analizy i np. przewidzenia reakcji innych. Tak więc ciekawe są te badania.
acomitam / 83.11.105.* / 2008-01-23 12:24
Za przeproszeniem, ale to straszne dyrdymały. Oprócz szumu, nie wnoszą nic. Gdyby nie wynagrodzenie, które pewnie autor otrzyma za tych parę akapitów, zastanawiałbym się: po co w ogóle ludzie tracą czas na pisanie takich tekstów?
rysiul20 / 83.19.96.* / 2008-02-15 22:52
Całkowita prawda zawarta w tytule tylko psychopaci zostali na GPW i rynek jest psychicznie chory
dev / 212.160.172.* / 2008-02-13 09:05
Zgadzam się... zero konkretów;P
DA-old / 195.225.71.* / 2008-01-22 22:50
Jest dużo prawdy wypowiedziach Pana Santorskiego. To co dotyczy priorytetów i emocji.

Nie zwalnia nas to jednak od analizy podejmowanych decyzji. Nie można ślepo zdawać sie na zapewnienia "medialnych ekonomistów" i reklam. Kto chce zarabiać na rynkach finansowych nie mając o tym pojęcia zdecydowanie powinien lokować lub inwestować tam, gdzie jego wiedza pozwala choćby na pobieżną analizę. Inaczej nasza inwestycja jest jedynie grą w orła i reszkę...

Inaczej nie jest w stanie uświadomić sobie, że korekta wzrostu z okresu 2001-2006 wchodzi w ostatnią fazę....
Prince121 / 2008-05-05 08:18
bez względu na wartość merytoryczną wypowiedzi Santorskiego uważam że każdy kto chce w przyszłości zarabiać na giełdzie musi od czegoś zacząc to że dużo wtopiło jest tylko na plus dla nich to kapitał wiedzy na przyszłość w następnej fali hossy nie będą już takimi leszczami i kołosię kręci to norma
noale / 83.5.193.* / 2008-01-22 10:23
Ale fajne robią z ludzi wiatraki umysłowe a potem to już tylko joga brawo. Może lepiej by było kilka miesięcy wcześniej zamieszczać też komentarze prawdziwych analityków, którzy nie mają głównie wciskać TFI owieczkom.I naprawdę są i tacy, nie wiem czy mam się śmiać ale często oglądam TVNCNBC i ciągle ci sami panowie zapraszani z TFI męczą się wiją :tak oczekiwałbym odbicia, jestśmy wokół lokalnych dołków,są już okazje do kupna itp....tralalala.... tak było 2miesiące temu,miesiąc ,2tygodnie ,tydzień temu, a wystarczy zanalizować wykresy nawet tam już wszystko jest jasne, a dużo wcześniej tłumy owieczek latem nabywające TFI wyglądały złowrogo.Jestem amatorem i robię to dla rozrywki czy przyjemności (gra na giełdzie od 10 lat) i latem sprzedałem, wrzystkim znajomym doradzałem sprzedaż i nie wierzę że inni tego nie wiedzieli tylko iteresik nie pozwalał powiedzieć co się naprawdę myśli i robią to ludzie którym de facto płacą te owieczki. "to tak pod rozwagę"
macius26 / 2008-01-22 08:50
o Jezu jak się z samego rana uśmiałem - profesjonalne rady serwisu money.pl - drodzy inwestorzy i leszczyki - nie pozostało wam nic innego jak patrzeć na spadki i uprawiać jogę. Tai-chi też może być.

Najnowsze wpisy