SANWIL

Money.pl / 2007-07-02 00:39
Komentarze do spółki: SANWIL.
Wyświetlaj:
kiep / 83.12.191.* / 2009-04-09 08:22
przeciez jest w liscie alertow ! wiec nie jest notowany na glownym
"zielony" / 79.186.58.* / 2009-04-08 14:02
Panowie o co chodzi??? Papier ten nie jest pokazywany na GWP.....dlaczego? Może ktoś coś wie?....przecież nie slyszałem o bankructwie...
reset / 194.54.17.* / 2009-03-26 22:13
skazani na sukces w najbliższym czasie tylko brać!!!!!!
Lenard / 2009-03-26 10:59 / Bywalec forum
Informacje o spółce: Pol-Aqua SA (PQA)
Działalność: Spółka świadczy usługi w zakresie budownictwa inżynieryjnego, ekologicznego, drogowego i budowy rurociagów przesyłowych ropy i gazu. Realizuje kompletne uzbrojenie podziemne oraz roboty drogowe dla obiektów handlowych, osiedli mieszkaniowych, centrów logistycznych, itp. W zakresie budownictwa oferuje wykonawstwo robót budowlanych i inżynieryjnych zwiazanych z tworzeniem infrastruktury terenów pod budownictwo i rozbudowe istniejacej infrastruktury miast i gmin. (m.in. sieci wodociagowe, kanalizacyjne, cieplne, energetyczne, telekomunikacyjne).
M.K / 85.193.216.* / 2009-03-13 10:36
Jestem przeciwny tylko wina obarczac spolke.Na poczatku chce wyjasnic,ze mam tez troche akcji w/w spolki i nie mam zadnych znajomosci ze spolka.Chce zadac jedno pytanie[ moze ktos z forum ma wiadomosci, lub mozliwosci je otrzymac];Czy banki moga zajmowac sie lichwa.O ile mnie wiadomo maja prawnie to zabronione. Tutaj na obcjach [robiac widelki w dol , natomiast w gore bez ograniczen [czyli spolka mogla zarobic kilka procent bank zas w gore bez ograniczen] juz przez kilka miesiecy banki zarobily po kilkaset proc. w skali roku i nam sie tlumaczy, ze to jest zgodne z prawem.Czekam na logiczna odpowiedz. M.K
daro65 / 83.12.69.* / 2009-04-01 17:23
...owszem opcje to lichwa ALE DOBROWOLNA i to po stronie przyjmującego takie warunki, obowiązkiem zarządu jest unikanie ryzykownych inwestycji a taką były i są OPCJE. Zarząd wiedząc, że nie wykłada swojego zabezpieczenia bo nim jest lokata z wczesniejszej emisji + bieżąca działalność, bez zmrożenia oka przyjął za pieniążki z ostatniej emisji decyzje związaną z wejściem w opcje. Problem nie w tym czy spółka się utrzyma, ale w tym, że akcjonariusze mogą pomarzyć o zyskach i to w znacznie dłuższym czasie jak to niektórzy na tym forum piszą, i to własnie z powodu chciwej decyzji zarządu spółki. DLATEGO W TAKIE SPÓŁKI SIE NIE INWESTUJE.
M K / 85.193.216.* / 2009-04-05 12:58
KIEDY LICHWA JEST NIEDOBROWOLNA .Po tym wyjasnieniu watpliwosci mam jeszcze wieksze.Ja tutaj jednej rzeczy nie rozumie. Jezeli banki lichwy nie moga uprawiac to przy tych nieszczesnych opcjach mogli odpowiedziec dla spolek gieldowych , ze oni tego robic nie moga i jak spolki chca ten proceder uprawiac to musza sie zglosic do kogo innego. Tymczasem banki nie tylko nie odmowily wspolpracy ,ale odwrotnie,namawialy spolki[nawet telefonicznie] do tego procederu.Zachowaly sie tak, jakby wiedzialy, ze zloty bardzo mocno sie oslabi i w krotkim okresie zarobia bardzo duze pieniadze.Ja uwazam,ze tutaj sprawy za daleko i tylko sad moze to roztrzygnac.Spolka tracaca kilkanascie mln zl musi na sad poswiecic jeszcze troche pieniedzy i to wszystko wyjasnic.Tutaj od samego poczatku banki mialy lepsze warunki i niech to sad roztrzygnie , czy to jest zgodne z prawem.Na dzien dzisiejszy w internecie powinna byc pelna lista spolek, ktore ucierpialy na obcjach, lacznie z kwotami ktore stracily.Spolki powinny podac z jakich bankow korzystaly dla zawarcia tych umow z opcjami.W internecie podac pelna liste tych bankow i spolki gieldowe powinny te banki bojkotowac i nie brac od nich zadnych kredytow,Bojkot powinien byc rowniez od wszystkich patriotow Polski . Moze te banki w koncu zbankrutoja i Polska je odzyska ,A swoja droga gdzie jest nadzor. Przeciez wystarczylo nie dopuscic w 2007r do transferu z POLSKI 80 mld zl i w Polsce nie mamy zadnego kryzysu.W Chinach za taki nadzor na pewno bylaby konfiskata mienia i nie jeden byc moze dostalby w czape.U nas natomiast jest demokracja dla kolesiow,nie tylko nie nie ma zadnej odpowiedzialnosci,ale dostaja dalej wysokie premie i nagrody.Mamy jeszcze POLSKE, OKRET TONIE A ORKIESTRA GRA DALEJ . Z powazaniem
loob / 83.28.209.* / 2009-03-11 13:41
panowie jestem wiernym "śledzacym" tej spolki od wrzesnia 2007 i po raz kolejny pytam co sie stalo z naszymi pieniedzmi zebranymi z emisji we wrzesniu 2007 ? W komunikatach spolka informowala o przejeciach ktorych do tej pory nikt nie zrobil, zafundowali nam za to opcje!! Co z nimi zrobic ? Czy to faktycznie juz bankrut? ,Ktoremu nie zalezy na wizytowce firmy ? nikt tego syfu juz nie chce nawet po 2 grosze !!!
reset / 194.54.17.* / 2009-03-10 22:13
teraz juz tylko w górę
LOOB / 83.28.209.* / 2009-03-11 13:42
CHYBA W DUPE !!
daro65 / 80.55.207.* / 2009-03-09 12:12
brawo, snw w górę 33% ale co z tego skoro czeka nas jeszcze jedna fala spadków, no i te opcje. Ach ten chciwy zarząd. Zastanawiam sie ile swoich pieniędzy zastawili Panowie Prezesi !
Obawiam się, ze ani grosza ! ! !
Bo po co skoro mozna uruchomić kolejną emisję !
gggggggg / 95.41.209.* / 2009-02-23 13:07
wdze,że loob wtopił kupe kasy!!!! ma racje!!! oszukiwała ta spółka i moim zdaniem powwinna oddać kase tym ludziom co stracili!!! a jak nie to niech wezmą się do roboty!!!!!!!!!!! bo jak patrze na wykres tej spółki to płakać się chce!!!! ja tam kupiłem po 0.03gr ale znam ludzi co kupywali rok temu-szkoda mi ich!
loob / 83.28.215.* / 2009-02-11 09:00
skoro firma sama nie informuje to chyba nie ma dobrych informacji.syfiarstwo!
seba_27 / 212.244.195.* / 2009-02-16 11:43
no spoko ale co dalej? jest wiele spolek ktore ma problemy z opcjami, nawet górnictwo, to co pozwolą mu upaść?
seba_27 / 212.244.195.* / 2009-02-10 10:48
OK p***** p***** , duzo piszecie ale zadnych konkretów, co dalej z Sanvilem sie pytam?
Trzymać, sprzedawac? Może rząd jakos pomoze firmą z tymi opcjami, inna sprawa ze przeciez firma nie upadła i dalej może przynosić zyski. Kiedy będą kolejne informacje z firmy które mogą pogrązyć lub polepszyc sytuacje?
daro65 / 80.55.207.* / 2009-02-05 11:37
No cóż Tak właśnie wygląda Polska rzeczywistość. Tak właśnie jest kiedy kupuje się marzenia a nie fakty. I jeszcze ten śmieszny zarządzik się buntuje. Jak coś jest wydmuszką to nią zostanie. PRZESTROGA NA PRZYSZŁOŚĆ ! ! ! nie kupować takich śmieci których akcje są sztucznie zawyżane a potem lecą na łeb gdzie zostają skupowane przez co niektórych i znowu wyciągane by zleciały się LESZCZE bo nikt poważny nie wyłoży złamanego grosza na tak śmieszny papierek.
loob / 83.28.237.* / 2009-02-04 14:00
ssskurrwiell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
loob / 83.28.237.* / 2009-02-04 13:59
niech bankrutuje ten s*******, zachcialo sie naszymi pieniedzmi bawic!!! ja sie pytam gdzie te przejecia? po co bylo zbierac kase zgieldy?? przekrecili nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nixur / 2009-02-04 11:13
Dziś można kupić już za 0,2gr. ! Teraz czekamy na bankructwo. ...
Nixur / 2009-02-04 11:14
sorry, 2gr oczywiście
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy