Forum Polityka, aktualnościKraj

Sarkozy nie wpuści do kraju radykalnych imamów

Sarkozy nie wpuści do kraju radykalnych imamów

Wyświetlaj:
Takto / 195.117.93.* / 2012-03-26 17:02
Francja, Szwecja, Holandia, Niemcy i Brytole obudzili się jak już nie tylko rękę ale i całą głowę mają w nocniku. Muzułmanie za 30 lat będą w tych krajach stanowić większość obywateli a to oznacza kres tych Państw.
a5 / 31.133.16.* / 2012-03-26 16:25
Dużo czarnych jak smoła- zwłaszcza w Marsylii.
podróżnik / 89.81.173.* / 2012-03-26 14:03
a ja czasami mam wrażenie że francja to nie europejski kraj tylko jakaś osada muzułmanów, czarnych, żydów i azjatów. na prawdę trudno nieraz spotkać bialego. wiem to z autopsji, właśnie tu jestem.
euroburbello / 178.37.39.* / 2012-03-26 13:56
Kozi ser robi kampanie na zamachach. Błazenada
Ewelina J. / 2012-03-26 14:05
Nareszcie Francja idzie po rozum do głowy!! Wpuścili sobie wroga do kraju i mają teraz cały czas jakieś zamieszki!!
3gz3kutoR / 89.230.65.* / 2012-03-26 14:57
Zapomniałaś o tym, że przez setki lat okupowali wiele rejonów świata, a nazywało się to kolonizacja.
Tak że zastanów się kto kogo napadał i kto do kogo w buciorach (wojskowych) wchodził. Bo ludzie którzy stracili własną ojczyznę byli ofiarami i to im narzucano siłą francuską kulturę, język i narodowość.
A=A / 66.92.161.* / 2012-03-26 15:59
a co ma piernik do wiatraka? czy dzieci maja odpowidac za winy rodzicow? Obecni Francuzi nie maja nic wspolnego z kolonizacja. Sugerujesz ze europa wschodnia i azja powinna nienawidzic mongolow za ich najazdy w sredniowieczu?
3gz3kutoR / 89.230.65.* / 2012-03-26 16:54

a co ma piernik do wiatraka?

Może to że ludzie którzy rodzili się w koloniach dostawali obywatelstwo francuskie.

czy dzieci maja odpowidac za winy
rodzicow?

A ile niewinnych istnień poniosły narody kolonizowane?

Obecni Francuzi nie maja nic wspolnego z kolonizacja.

Obecnie Francja również posiada kolonie, są to następujące terytoria zależne:

cztery departamenty zamorskie: karaibskie wyspy Gwadelupa i Martynika, południowoamerykańska Gujana Francuska oraz wyspa Reunion na Oceanie Indyjskim, niedaleko Madagaskaru,
cztery terytoria zamorskie: Polinezja Francuska, Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne, Wallis i Futuna oraz Nowa Kaledonia,
dwie zbiorowości terytorialne: Majotta na Oceanie Indyjskim oraz Saint-Pierre i Miquelon.

Jak i w swoich byłych koloniach cały czas ma bazy wojskowe, które to wojsko jest czynnie wykorzystywane. Czyli podejmuje akcje militarne w celu utrzymania tam "dupokracji".

Sugerujesz ze europa wschodnia i azja powinna nienawidzic
mongolow za ich najazdy w sredniowieczu?

Nic takiego nie napisałem, nie namawiam do nienawiści. Tylko nakłaniam do patrzenia na historię (również tą która tworzy się obecnie) pod szerszym kontem. Przykładem może być Napoleon Bonaparte, który przez wielu historyków uważany jest za tyrana i agresora. A w polskiej historii zasiada wśród bohaterów, a jego nazwisko hołduje hymn Polski!
benjaminB / 2012-03-26 15:51 / Bywalec forum
po ostatnich wydarzeniach to nie ma się co dziwic chyba, że zostały zaostrzone środki bezpieczeństwa

Najnowsze wpisy