Forum Polityka, aktualnościKraj

Sasin o insynuacjach: "haniebne" i "niegodne"

Sasin o insynuacjach: "haniebne" i "niegodne"

Money.pl / 2010-04-26 09:32
Komentarze do wiadomości: Sasin o insynuacjach: "haniebne" i "niegodne".
Wyświetlaj:
oficer / 83.8.255.* / 2010-04-29 12:30
Wybograźcie sobie że Klich do prezydenta Kaczyńskiego mówi że zła lista za dużo dowódców - jaka byłaby awantura i wnioski do dymisji. Jak wtedy by Dorn gadał ?
Paranoja i szukanie kozła ofiarnego. Listę układała KANCELARIA PREZYDENTA i na pewno nie pytała PO , MON i rząd o zdanie. Zresztą jak zawsze.
Tak samo prezydent Kaczyński w Gruzji nie pytał pilota o zdanie a jedynie powiedział masz lecieć do Tbilisi a potem nazwano pilota przez PIS tchórzem - dla wojskowego to tak jakby dostał w twarz. Katastrofa.
GPS / 62.111.137.* / 2010-04-27 08:16
A dzisiaj Prokurator Generalny jedzie PROSIĆ o raporty z prowadzonego śledztwa. O danych z czarnych skrzynek, dostępie do dowodów, będących podstawą opracowań, jakoś nie wspomina. Jeśli nie przywiezie zgody Kremla na wspólną ekipę dochodzeniową, badającą DANE, to niech się poda do dymisji. Potraktuję to jako przejaw profesjonalizmu - nie mam DANYCH ani dostępu do nich nie mogę prowadzić śledztwa i podejmować osobistych osądów. Każde inne postępowanie to obrona stołka. Nawiasem mówiąc urzędnicy Kancelarii Premiera (z ministrem/-ami włącznie) organizujący lot 101 powinni już dawno wnioski o dymisję złożyć. Co zresztą nie przesądza o ich winie czy też niewinności - jako "jeden z głównych dzienników polskich zasugerował".
Pozdrawiam
Kukułka / 83.15.38.* / 2010-05-07 16:34
Chyba pracownicy Kancelarii ale Prezydenta powinni już dawno podać się do dymisji i udać na polityczną banicję
zbud / 83.16.86.* / 2010-04-26 19:04
a kto ty jesteś - gryzipiórek - za nasze pieniądze -podatników ! Konsumuj dopóki ci płacimy i siedz cicho -nie masz żadnych praw!!!
zbigniew1053 / 83.22.1.* / 2010-04-27 08:46
Naprawdę, przemyśl to co napisałeś jeszcze raz. Pozdrowienia.
sceptyk / 2010-04-26 20:37 / Tysiącznik na forum
To jest głos prawdziwego Polaka:
wiernego czytelnika Gazety Wyborczej,
i wiernego oglądacza TVNu,
który jest gotowy oddać ostatni kieliszek wódki w obronie naszej młodej demokracji i tolerancji przed faszystowskim kaczyzmem.
yuki / 150.254.212.* / 2010-05-07 18:28
Co ma biedak robić, jak go Jarosław wykluczył z grona dobrych ludzi i do ZOMO-wców zapisał?
tak to widzę / 95.49.141.* / 2010-04-26 15:59
cięzko bedzie teraz, bez cenzury = http://niezalezna.pl/article/show/id/33461
dgen / 2010-04-26 11:57 / Tysiącznik na forum
jestem ciekaw kim był dla swoich przeciwników lech kaczyński, że chcą go zniszczyć (a raczej pamięć po nim) nawet po jego śmierci ?
a może chodzi o wzbudzenie odrazy do wartości, które wyznawał ? jeśli tak to do jakich: patriotyzmu, domagania się równorzędnych praw dla Polski , pamięci o przeszłości ?

Trochę mi to przypomina starożytny egipt, gdzie następca tronu usuwał wszelkie ślady pamięci po zmarłym znienawidzonym poprzedniku, który mógłby swoimi dokonaniami przyćmić obecne panowanie. Zresztą niewykluczone, że dożyjemy czasów, gdy będą burzyć sarkofag kaczyńskiego i usuwać jego portrety ?
m747 / 195.212.29.* / 2010-04-26 12:16
To nie Kaczyński przypadkiem niszczył ślady po poprzednikach w Polsce? Usuwanie pomników, zmiany nazw ulic.., skąd my to znamy?
zbigniew1053 / 83.22.1.* / 2010-04-27 08:47
Jakich to poprzedników Bracie miałeś na myśli?
nie było żadnych nacisków / 83.31.126.* / 2010-04-26 12:39
No co ty powiesz? Kaczyński sprawdzał jakie są ulice w każdej mieścinie w Polsce, ale widać nie dopatrzył bo w Szklarskiej Porębie jest ulica Armii Czerwonej.

O nazwach ulic decydują władze miast lub jak jak wolisz lokalne społeczności
mario_mario / 188.146.50.* / 2010-04-26 11:54
jak zwykle - przykre ze nawet w sprawach tak zanaczacej powagi (wszak chodzi tu o szkalowanie zmarłych pilotow lub członków lotu) GW nie potrafi sie wznieść ponad swoj zwyczajny poziom
man13 / 2010-04-26 11:45 / Tysiącznik na forum
To Benedykt jest winien i niech się broni.
mailu / 95.49.141.* / 2010-04-26 15:51
Ten tu przyszedł - on pisze za piniądze PO na forach np Dzinnik. Dam 2 razy tyle abys stad wypadł - dla Ciebie nie wazne co piszesz wazne ile Ci za to zapłacą - Wchdzisz?
sceptyk / 2010-04-26 20:40 / Tysiącznik na forum
man13 pisze na rozkaz sanhedrynu z Czerskiej 10.
To tam wydają mu rozkazy.
man13 to taki czekista internetu. Wierny i oddany.
W obronie tolerancji i wolności słowa jest gotowy mordować i palić.
nie było żadnych nacisków / 83.31.126.* / 2010-04-26 09:57
"Rosyjska agencja Interfax informuje za anonimowym źródłem zbliżonym do komisji badającej
przyczyny katastrofy prezydenckiego samolotu, że nie było żadnych nacisków na pilotów, by
lądowali w Smoleńsku.
- Nie ma najmniejszego powodu, by twierdzić, że ktokolwiek z pasażerów wywierał na pilotów
prezydenckiego samolotu nacisk, by lądować w Smoleńsku - powiedziało źródło agencji Interfax."
sceptyk / 2010-04-26 20:42 / Tysiącznik na forum
Ten tekst należy zgłosiś do uzunięcia, ponieważ stanowczo nie realizuje linii politycznej redaktora Michnika i jego Proroka Mniejszego Żakowskiego.
janiszek72 / 2010-04-26 09:44 / Tysiącznik na forum
We wczorajszym programie "Fakty po faktach" towarzysz-szopenfeldziarz Marciniak próbował wmówić i udowodnić swoją i obraną przez Tuska wersję wydarzeń, która według niego doprowadziła do tragicznej katastrofy z 10-ego kwietnia. Dla Pana Marciniaka nie jest ważne to, że lotnisko nie było kompletnie przygotowane na przyjęcie jakiegokolwiek tego typu samolotu w czasie kiedy panowały fatalne warunki pogodowe i z definicji powinno być zamknięte do momentu, kiedy te warunki będą dobre. Jeżeli lotnisko byłoby zamknięte nawet presja psychiczna wywierana na pilota, który jest zwykłym człowiekiem nie grałaby żadnej roli. To ewidentna wina leżąca po stronie Rosjan i jawne niedopełnienie podstawowych warunków bezpieczeństwa (co to za prechistoryczne oświetlenie było na tym lotnisku i dlaczego w chwili obecnej lamp jest o kilka razy więcej niż w momencie katastrofy?) przyczyniło się do katastrofy. TVN-y i inne Tuskowe tuby będą robić teraz wszystko, aby zdyskredytować osobę zmarłego Prezydenta i przypisać właśnie jemu winę za całą tragedię. To szczyt chamstwa i bezczelności, mogące płynąć tylko i wyłącznie z jednego michnikowskiego źródła. Dlaczego wobec tego mobbing, którego niejednokrotną konsekwencją są popełniane przez pracowników samobójstwa nie jest ścigany przez prawo z równą zawziętością. Pilot najważniejszego samolotu w Polsce (tzw. air force one) powinien mieć rozpisane procedury zachowań na każda okoliczność, a szczególnie na taką, w której może być zagrożone życie i zdrowie najważniejszych osób w Państwie. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
yuk / 150.254.212.* / 2010-05-07 18:34

Pilot najważniejszego samolotu w Polsce (tzw. air
force one) powinien mieć rozpisane procedury zachowań na każda okoliczność, a szczególnie na taką, w
której może być zagrożone życie i zdrowie najważniejszych osób w Państwie.

Miał taką procedurę. Przy widoczności panującej wtedy w Smoleńsku nie powinien lądować. Spróbował, pytanie dlaczego pozostaje otwarte.
zm55 / 83.5.202.* / 2010-04-27 12:24
Janiszek. Ty powinieneś być "pisioszek" albo "kaczuszek". Odpowiedz mi: jeżeli lądowisko w Smoleńsku było prehistoryczne i tak złe to dlaczego lądowali. Kto podjął taką tragiczną decyzję.
zbud-2 / 83.16.86.* / 2010-04-26 19:07
masz rację Rosjanie powinni zabezpieczyć odpowiednią /do naszej rangi/ pogodę .Tak palancie ????
acomitam / 83.25.27.* / 2010-04-26 15:42
Dla mnie najdziwniejsze jest nie to, że lotnisko nie zostało zamknięte, ale to, że tak szybko wykluczono możliwość zamachu, czy chociażby sabotażu. Wydawałoby się normalne, że w zasadzie do zakończenia śledztwa każda możliwość powinna być brana pod uwagę. Śmierć Lecha Kaczyńskiego i jego zaplecza przecież nikomu nie zrobiła tak dobrze, jak "elytom" spod znaku Tuska i Michnika.
dalibog / 195.212.29.* / 2010-04-26 12:24
Już widzę reakcję Kaczyńskiego gdyby mu Rosjanie zamknęli lotnisko.. "Ci straszni Rosjanie nie pozwolili uczcić pamięci zamordowanym. Skandal! Hańba!" Afera międzynarodowa gotowa. Nic dziwnego, że decyzję zostawili naszym.
demi / 84.144.98.* / 2010-04-26 15:37
a dali bog rozum????????????
YS / 194.242.62.* / 2010-04-26 12:09
Nauczyłbyś się w końcu znaczenia słów, których najwyraźniej jeszcze nie zrozumiałeś... choć już próbowałem ci je wyjaśniać - szopenfeldziarz - chyba, że sam jesteś z blisko związany z tą branżą i to jest jedyne, co potrafisz powiedzieć jeśli chodzi o słownik wyrazów bliskoznacznych...
Ten twój komentarz pozostawię bez komentarza - mam zresztą wrażenie, że ktokolwiek poddałby krytyce twoje jedynie słuszne przemyślenia stałby się od razu szopenfeldziarzem... w najlepszym razie towarzyszem...
Ciekaw jestem - czy byłbyś takim mądralą na żywo na antenie TV - nie ważne jakiej...
no comment / 213.134.160.* / 2010-04-26 11:56

TVN-y i inne Tuskowe tuby będą robić teraz wszystko, aby
zdyskredytować osobę zmarłego Prezydenta i przypisać właśnie jemu winę za całą tragedię

Janiszek jesteś kompletnym idiotą i przez takich jak ty nigdy w tym kraju normalnie nie będzie.
Wyjdz czasem na spacer, bo jak tak dalej będziesz się tu produkował to chyba zwariujesz (jeszcze bardziej).
pablo55 / 82.210.184.* / 2010-04-26 09:32
Ważne jest, czy są prawdziwe, czy nie. I wystarczy zapis rozmów z samolotu by to stwierdzić.
Zmarły, nie zmarły, jeśli odpowiedzialny, nie powinien być kreowany na bohatera, którym zresztą nie jest tak jak nie są nimi wszyscy inni zabici w innych wypadkach.
nie było żadnych nacisków / 83.31.126.* / 2010-04-26 09:58
"Rosyjska agencja Interfax informuje za anonimowym źródłem zbliżonym do komisji badającej
przyczyny katastrofy prezydenckiego samolotu, że nie było żadnych nacisków na pilotów, by
lądowali w Smoleńsku.
- Nie ma najmniejszego powodu, by twierdzić, że ktokolwiek z pasażerów wywierał na pilotów
prezydenckiego samolotu nacisk, by lądować w Smoleńsku - powiedziało źródło agencji Interfax."
patriot / 83.11.91.* / 2010-04-27 06:39
Czego czepiacie się Tuska.On chciał dobrze - dla siebie.
m747 / 195.212.29.* / 2010-04-26 12:14
Proszę; jak pasuje do układanki to rosyjska agencja informacyjna jest wiarygodna.. Kiedy nie pasuje to co mówią Rosjanie to na pewno "ukrywają zamach".
nie było żadnych nacisków / 83.31.126.* / 2010-04-26 12:32
Czy ja coś pisałem o zamachu?
stan53 / 83.29.1.* / 2010-04-26 09:55
Zgadzam się z pablo55 i mam nadzieję ,że śledztwo wykaże i zostaniemy w pełni o tym poinformowani jako społeczeństwo,co lub kto było przyczyną tej tragedii.
nie było żadnych nacisków / 83.31.126.* / 2010-04-26 09:58
"Rosyjska agencja Interfax informuje za anonimowym źródłem zbliżonym do komisji badającej
przyczyny katastrofy prezydenckiego samolotu, że nie było żadnych nacisków na pilotów, by
lądowali w Smoleńsku.
- Nie ma najmniejszego powodu, by twierdzić, że ktokolwiek z pasażerów wywierał na pilotów
prezydenckiego samolotu nacisk, by lądować w Smoleńsku - powiedziało źródło agencji Interfax."
janiszek72 / 2010-04-26 09:52 / Tysiącznik na forum
Dla mnie Prezydent w odróżnieniu do Ciebie jest bohaterem narodowym i czy Ci się to podoba czy nie będzie nim zawsze. W innych wypadkach nie było tylu znaków zapytania i niewiadomych, na które zapewne nigdy nie znajdziemy odpowiedzi. Czemu trzy dni wcześniej dla Putina i Tuska sprowadzono dodatkowe urządzenia poprawiające bezpieczeństwo na lotnisku, a w momencie przylotu prezydenckiego samolotu z Warszawy tych urządzeń już nie było? Każdy kto zginął tragicznie w jakiejkolwiek katastrofie zasługuje na szczególny szacunek. Dla Ciebie bohaterem jest zapewne Bronio Komorowski. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
An-24 / 213.238.91.* / 2010-04-26 10:22
Wypisujesz swoje opinie i poglądy ale to nie są fakty! Żeby zostać bohaterem trzeba zrobić coś niezwykłego i pożytecznego! Co jest pożyteczne w udziale w wypadku lotniczym? Co bohaterskiego w trakcie lądowania zrobił lub mógł zrobić Pan Prezydent? Odpowiedz jest prosta NIC! Jeśli o bohaterstwie mozna mówić to w odniesieniu do pilotów, ktorzy z pewnoscia starali sie ratować samolot ale im sie nie udało.
szak / 83.20.232.* / 2010-04-26 11:20
Przypominam, że jest wiosna może czas odkurzyć umysły,
wyjśc na spacer, wziąć głęboki oddech przed zbliżającą się
kampanią wyborczą. Pozdrawiam
gnago / 77.255.224.* / 2010-04-27 16:22
No dobrze prawisz, a skąd weźmiemy broń i amunicję celem oczyszczenia kraju z tzw. elyt plugawiących i pasożytujących na Polsce w trakcie tej kampanii i przystąpić do prawdziwie wolnych wyborów.

Najnowsze wpisy