SCH1 .... :(

Amorr / 2008-12-08 11:18
Czy jest szansa na zwyżki tego funduszu ??

http://www.skandia.pl/index.php?s2=3&s3=1004&men_id[]=3&men_id[]=111&men_id[]=39&menid=39&type=met&id=65

Jest to fundusz surowcowy i było fajnie ... do czasu ... 10m-cy -36% ... może być gorzej ??

Chyba nie ma sensu konwertować portfel ... pozostaje oczekiwać
Wyświetlaj:
Gucioo / 2008-12-12 11:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jak myslicie ropa zaczyna isc do gory ?czy to tylko chwilowe narazie oscyluje kolo 49$
tomek zielony / 2008-12-12 11:57 / Bywalec forum
panika ze wzgledu na obniżenie wydobycia w przyszłym tygodniu mowią ze cena ma dojsc do 65 USD myśle że bardziej prawdopodobne niż gdybanie jak to ze ropa po 20 $
Pilsener / 2008-12-10 23:13 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A kto siedzi teraz w surowcach? Trzeba było siedzieć na lokatach, a teraz przewalać do obligacji i częściowo akcje - surowce bym kupował, gdy światowa gospodarka się ustabilizuje - teraz nie wiadomo, ropa może spaść nawet poniżej 20$. Nie wiem czy pamiętacie, jak kiedyś odradzałem surowce i nieruchomości - wiadomo było, że spadną, więc nie lepiej już nawet najskromniejszą lokatę?

Surowce są o tyle dobre, ze rzadko lecą w dół na początku bessy - masz czas sprzedać - a nawet inwestorzy rzucają się na nie chcąc "przedłużyć" hossę - mieliśmy tego doskonały przykład na rynku ropy - różni od 7 litości eksperci prognozowali ropę za 250$ widząc podręcznikową "byczą bufonadę" na rynku ropy.

Teraz to ja polecam zdecydowanie obligacje - potem więcej akcji, potem stopy w górę więc więcej lokat, hossa, mniej akcji, potem kryzys, sprzedajemy akcje ładujemy w lokaty, potem stopy w dół i znowu obligacje i tak w kółko :)
Pilsener / 2008-12-10 23:14 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jak coś pokręciłem to sorry, jestem "zmęczony" ;)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy