Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Schetyna chce gwarancji w sprawie nowego ministra rolnictwa

Schetyna chce gwarancji w sprawie nowego ministra rolnictwa

Wyświetlaj:
bsf / 46.45.103.* / 2012-07-19 10:48
W Dzikim Kraju gdzie łamie się POdstawowe zapisy Konstytucji i kłamie bezczelnie oszukując społeczeństwo GWARANCJA ?
Czego gwarancja ? bezkarności i nietykalności ?
Jerzy K / 2012-07-19 12:30 / Bywalec forum
ale głupoty piszesz, poczytaj sobie o Rosji o tym jakie tam się machlojki dzieją, jak tam gwarancje nieznaczą dosłowenie nic i jak odpwoeidzialność pzred wyborcami ma się nijak do wypowiadanych obietnic, a wtedy może zastanowisz się choć chwilę, zanim zaczniesz znów tak ochoczo krytykować
m-53 / 95.49.168.* / 2012-07-19 16:16
Porównywanie do gorszych - świetna metoda usprawiedliwiania złodziejstwa
pr rp / 199.67.203.* / 2012-07-19 12:36
No tak na tle gorszych zawsze będziemy wyglądąć lepiej, tylko trzeba mieć w sobie trochę samokrytyki by porównac se do lepszych i dążyć do teog by im dorównać
Jerzy K / 2012-07-19 12:38 / Bywalec forum
podaj mi zatem kraje, gdzie wszytsko jest idealnie? gdzie panuje przykładowy łąd i porządek i jest cudownie
pr rp / 199.67.203.* / 2012-07-19 13:29
1) Finlandia, 2) Nowa Zelandia, 3) Dania, 4) Islandia, 5) Singapur, 6) Szwecja, 7) Szwajcaria, 8) Norwegia, 9) Australia, 10) Holandia 11)Niemcy
Sergiej / 2012-07-19 14:50
Schetyna chcę gwaransji w sprawie nowego ministra rolnictwa, a ja chcę gwarancji że będę przedterminowe wybory!! Bo mam dość tego rządu!!
Ceneo / 79.187.93.* / 2012-07-19 09:51
Jako obywatel i wyborcza chciałbym aby cała polska partiokracja, w tym partia Pana Marszałka spojrzała w lustro i - jeżeli jest bez winy [a wszyscy wiemy, że nie jest], biblijnie jako pierwsza rzuciła kamieniem.
Zakaźną chorobą polskiej demokracji, epidemią tolerowaną prze polskie oligarchie partyjne, jest prywata, nepotyzm, brak właściwego nadzoru właścicielskiego nad spółkami Skarbu Państwa. Rady Nadzorcze po wielekroć to jedynie niestety synekury establishmentu politycznego i wysokich urzędników państwowych.
Nie ma co ukrywać Panie Marszałku, to Pańska formacja - Platforma Omnipotencji ponosi największa odpowiedzialność za to, co dzieje się w kraju. To Wy drogą przymykania oczy i nieformalnego przyzwolenia tolerujecie publiczne zło...
Taśmy są oskarżeniem PSL, bo to ludzie tej partii dali się nagrać. Błędny byłby jednak wniosek, że tylko w tej partii występują opisywane dziś szeroko patologiczne zjawiska.
Zatem - póki Was nie zmiecie werdykt wyborców - czas na opamiętanie Panie Marszałku, czas na rzeczywiste, a nie pozorowane działania korygujące. W przeciwnym przypadku będziecie rządzić najdłużej w II RP, ale też Wasze rządy nie będą miały pozytywnej konotacji.
[...]

### Post edytowany z powodu złamania Regulaminu forum Money.pl ###

Najnowsze wpisy