Forum Polityka, aktualnościKraj

Schetyna marzy o poparciu Bono

Schetyna marzy o poparciu Bono

Money.pl / 2011-08-18 11:33
Komentarze do wiadomości: Schetyna marzy o poparciu Bono.
Wyświetlaj:
żenua / 83.14.248.* / 2011-08-18 13:48
Po tych zgrabnych zabiegach dotyczących funduszy z OFE oraz FRD
raczej należy sie spodziewac poparcia ze strony takich osobistości jak Mr Bernard Madoff.
były platfus / 83.14.248.* / 2011-08-18 13:27
Panie SZTECHYNA - jak mawia P.prof. Staniszkis - prosze o godne perezentowanie urzędu, a nie umizgi do szarpidrutów z bankrutującej wyspy - wsypy.

Ja rozumiem, że poparcie rodaków - tej żałosnej, biednej, szarej, bezmózgowej masy jest niewystarczające.

JUŻ my na was zagłosujemy!
TU SIE ZGINA DZIÓB PINGWINA!
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-08-18 12:01
Panie Marszałku!!! A może by tak lepiej przypilnować i moderować efektywność pracy Sejmu, za co Panu jak podatnicy sowicie płacimy?
Może jako - formalnie - druga osoba w państwie należałoby się zająć poważnymi sprawami?
No chyba, ze oczekiwane wsparcie ma być wynikiem znanego zaangażowania artysty w sprawy Trzeciego Świata. Wtedy Pańskie marzenie jest dla mnie logiczne.
Osobiście mam bardziej przyziemne oczekiwania, aby rząd dobrze rządził w interesie społecznym, a nie oligarchii partyjnych, a władza ustawodawcza stanowiła dobre prawo.
U2 lubię słuchać i będę słuchał chętnie jako tło do informacji o sukcesach rządu P.O, prawych rządach, skutecznych reformach.
Priorytety Panie Marszałku. Ważne są priorytety!!! Przed marketingiem i autoreklamą, normalna, arcyważna, pozytywistyczna praca!!!
Szerzej na ten temat: frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
Mentalista / 212.244.57.* / 2011-08-18 11:49
Bono i U2 też wiedzą jak kręcić lody i niepłacą podatków w Irlandi.
Matylda 23 / 2011-08-18 11:52
To staje się coraz bardziej dziwne...

Najnowsze wpisy