Forum Polityka, aktualnościPolityka

SDP krytykuje TVN za "taśmy prawdy"

SDP krytykuje TVN za "taśmy prawdy"

Money.pl / 2006-09-29 17:44
Komentarze do wiadomości: SDP krytykuje TVN za "taśmy prawdy" .
Wyświetlaj:
Golden / 84.40.231.* / 2006-10-11 20:42
Czy nikt nie zauważył, że jak Renata B. zapytała o weksel inblanco który opiewał na niemałą sumę to ten Szmaciarz (bo inaczej go nie nazwę) powiedział, że można obciążyć sejm. Czyli kogo?
Nas
konkwistador1 / 212.88.77.* / 2006-10-03 23:17
niestety jezeli panowie z Teraz my atakuja tylko jedna strone parlamentu to trudno miec przkonanie ze sa obiektywni i niesterowalni przez jakichs politykow.W koncu audycje tv i radiowe na zamowienie to nie wymysl TVN, z gora 60 lat temu a moze troche wiecej , udowodniono ze kto ma w reku wazne media ten ma wladze . Zaloze sie ze pod noz pojda takze radio Z, RMF bo maloprawdopodobne jest ze powstaly bez poteznego zastrzyku finansowego. W przrodzie nie ma czegos za nic .Dlatego czesc z tych mediow koniecznie chce uchodzic za NIEZALEZNE bo ich prawdomownosc w oczach szarych zjadaczy chleba rosnie - ile to ma wspolnego z rzeczywistoscia .Czy Sekielski i Morozowski sa agentami nie wiem , ale WSI nie musi uzywac do wszystkiegoswoich agentow - wystarczy podstawic kogos kto dobrze zaplaci .
siwy / 83.22.118.* / 2006-10-04 11:36
tylko tyle ze telewizja tvn troszkę czasu wstecz pokazywała taśmy z zebrania "PO"i panowie "wielcy bracia" byli wtedy zadowoleni z obrotu takiej sytuacji.To co wyprawia PiS to paranoja,maja manie wielkosci i władzy absolutnej
kask / 83.8.5.* / 2006-10-04 00:07
No cóż,
Po tym forum rzeczywiście widać, że kto ma media ten ma władzę. Własnie obejrzałem (wreszcie dziekuję panu "terefere4") osławione taśmy. Od setek lat nic się nie zmienia. Zawsze "Pan" rozmawiał ze "Świniopasem" od którego dużo zależy w ten sam sposób. Kto wymyślił na to określenie "afera"? Nic specjalnego przy np. Kwaśniewskim, który był na bani - ale tego nikt nie pokazywał (o ile pamiętam TVN raz) i zaraz było po sprawie...
tatko / 2006-10-02 22:44 / Tysiącznik na forum
SPD to grupa nieudolnych tetryków...W dodatku puszczających bąki ze strachu...
terefere4 / 149.9.0.* / 2006-09-30 21:47
a tutaj macie tasiemki begerowej:

http://video.google.pl/videoplay?docid=6394540384120107391&hl=pl
waldek / 212.244.141.* / 2006-09-30 13:02
Przygotowanie materiałów w celach propagandowych nie mieści się w kanonie rzetelnego dziennikarstwa?Ale w celach dokumentacyjnych i oświecenia "ciemnego ludu" w jaki sposób powstaje większośc parlamentarna,chyba się mieści.
Cogito / 212.76.37.* / 2006-09-30 11:21
To smutne, że SDP jest już pod butem Kaczyzmu. To kuriozalne oświadczenie jest sprzeczne z misją dziennikarską i ze zdrowym rozsądkiem. Morozowski ma rację SDP stracił rację bytu.
Ted / 81.190.161.* / 2006-09-30 10:37
Po pierwsze chciałbym poinformować że na stronie "taśmy prawdy" próbowałem się wypowiedzieć ale po napisaniu swojego zdania niedoczekałem się publikacji bo było info że czeka na przetworzenie - cenzura. Druga sprawa na tej stronie były tylko teksty zgodne z autorami "taśm prawdy" . Zdania przeciwne były tylko tam gdzie przy jakimś zdaniu było kilka odpowiedzi.
A że TVN jest telewizją pro PO i anty PiS to chyba wszyscy wiedzą ale że stała się telewizją w s p ó ł p r a c u j ą c ą z Lepperem który jest a n t y g o s p o d a r c z o nastawiony to się zdziwiłem.
run / 83.11.133.* / 2006-09-30 09:47
Regulamin forum
waldek / 212.244.141.* / 2006-09-30 13:11
Ma znaczenie tylko dla rasistów!
czater / 2006-09-30 09:42 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy widziecie ale TVN jest chyba jedyna stacja ktora jakos patrzy na rece temu rzadowi, przejscie Moniki Olejnik, Kuby wojewodzkiego, przeciez w TVP ostanio nie mogli wyemitowac programu w "Expressie Reporterow" bo sprawa dotyczyla kredytow ze Skos-u i osob pokrzywdzonych z tego powodu....
Kpt Żbik / 87.99.44.* / 2006-09-30 08:30
Przeciez emisja takich taśm prawdy miała miejsce w TVN już kilkakrotnie i nie było z tego wielkiego halo , było to traktowane całkiem normalnie a bohaterowie takich "taśm prawdy" robili karierę w mediach... myślę tu o Big Braderze czy polsatwowskim Barze, gdzie tłuszcza społeczna walczyła o nagrodę , która mogła przypaść tylko jednemu. W tej walce o ograniczone zasoby robili sobie wszystkie świństwa jakie są możliwe, nie tylko dlatego, ze tak wg ich mniemaniu mogli tylko wygrać ale dlatego, ze tłuszcza ma własnie taką naturę, niczego innego nie zna i nie było takiego zdziwienia wśród tłuszczy śledzącej losy tłuszczy walczącej o wąskie zasoby tak jak teraz nad tzw "taśmami prawdy". Czyżby tłuszcza dziennikarska, społeczna i inne tłuszcze, były tak głupie , ze nie zdają sobie sprawy kim są w rzeczywistości i jakich dokonują wyborów. Ciemniactwo tego narodu jest porażające, chyba dlatego Poslka była tak zacofanym krajem przez stulecia, zacofani katolicy, którzy są gównem kreującym gównianą rzecyzwistość. Jedynym pożytkiem z tych tzw "taśm prawdy" jest to, ze może ciemnogród uświadomi sobie w końcu kim jest i jaką może wyreować przyszłość dla siebie i innych, zmanipulowaną, denną , poprostu rzeczywistość tłuszczy....
obserwator / 83.20.203.* / 2006-09-30 07:45
Jestem zniesmaczony, czytajac posty - od samego początku było wiadomo ze to prowokacja polityczna brzydka, ponura, ochydna, śmierdząca. Posłanka zachowuje się jak modliszka dając sygnał wszystkim, że można prywatnie zaprosić do swojej sypialni i pożreć politycznie swojego kolegę politycznego , bliskiego znajomego od wielu..wielu lat, a po uczcie wzmocnić swoje siły i dalej robić swoje na wyższym stopniu władzy. Ogłądalem kiedyś film.. Nieśmiertelny, gdzie nalezało obciąć glowę innemu nieśmiertelnemu i pozyskiwało się jego sily.
Zatem obecnie do sejmu wprowadza sie drzwiami od sypialni nowe zwyczaje : zaprasza sie, na pogawędke ofiarę, wabi się go wdziekami, ofiara przychodzi i od nadmiaru wdzięków traci glowe, jedna z ofiar dzień wcześniej mówi tak swobodnie, że bedzie miała niestrawność do końca życia, za głupoty które wygadywała , pociągana za słowa przez aktorkę z buszu, która uczyla się aktorstwa rozmawiając ze świniami których w swoim ponad 200 hektarowym gospodarstwie ma dużo , żeby każdą kwestę aktorską przećwiczyć. Panowie dzienikarze na czas prowokacji przestali być dziennikarzami stali sie samowolnie, bez koncesji detektywami prywatnymi działającymi w porozumieniu z panią Renatą w tych dniach. Moim zdaniem prawo powinno zająć się dziennikarzami ktorzy bez koncesji detektywistycznej , śledzili, zalożyli podsluch, wykorzystali te materiały do publikacji w złej wierze, majac w zamyśle prowokację polityczną.
waldek / 212.244.141.* / 2006-09-30 13:19
Po prostu obnażyła co stoi za tym pompatycznym etosem niektórych polityków PIS-u,taśmy pokazują rzeczywistość,a czy to prowokacja czy nie co to ma za znaczenie.Można tylko się uśmiechnąć z politowaniem,że starych wyjadaczy załatwiła prosta Renia
Zdzich / 2006-09-30 08:35 / Bywalec forum
Panie obserwator zejdz ze sceny. Czytając pańskie posty to tak jak bym słuchał Cymańskiego, Kuchcińskiego lub Edgara
yes / 83.21.252.* / 2006-09-30 08:19
Ja też jestem zniesmzczony,ale łajdackim komentażem obserwatora
miaau / 85.222.5.* / 2006-09-30 07:41
Wreszcie jakiś głos rozsądku.
Dziennikarstwo musi być bezstronne.
To co pokazali "teraz my" jest żenujące. Zeszmacili się.
Taśmami prawdy można by to było nazwać, gdyby lady Beger była równie nieświadoma tego co sie dzieje (co prawda do końca świadoma zapewne nie była).
Nagrywanie rozmów, montowanie ich w celu osiągnięcia określonego efektu nie jest zadaniem dziennikarzy. Tak postępować mogą brukowce.
Są 3 filmy, które należy obejrzeć nim zacznie sie lżyć obecny rząd i PiS:
1. nocna zmiana, 2. słowa prawdy, 3. plusy dodatnie plusy ujemne.
A potem zabierać głos w dyskusji (może cos do pustych głów trafi)
NIe można bezkrytycznie przyjmować wszystkiego co pokaże tv i napisze gazeta, trzeba używac własnego mózgu...
A na koniec pytanie - czy jest możliwe, że za wystąpienie w tym filmie lady Beger dostała wynagrodzenie?
wacuś / 83.24.222.* / 2006-09-30 00:20
Chwala TVN za te taśmy!Od roku slyszę ze strony PiS tylko piękne slowa ą i ę. Aż znalazlo się dwóch śmialków którzy caly ten PiS pokazali od środka i pokazali zaczynającą się zgniliznę.PiS ma szanse z tego wyjść poprzez mądre pociągnięcia, mądrych i wyksztalconych ludzi u nich nie brakuje.Muszą z tego wyjść bo naród wpadnie w rozpacz, bo tak: swego czasu zawierzyl AWS - kompromitacja, SLD-kompromitacja, teraz PiSowi -???????????? Więcej takich dziennikarzy - dzięki im.
keram / 83.144.76.* / 2006-09-30 01:02
Wacuś! przecież pan sekielski i morozowski wzięli udział w zemście Lepera! Czy ty tego nie dostrzegasz!Jeśli chcieli nagrać takie negocjacje mogli by to zrobić przez ostatnie 16 lat jak nie oni bo może jeszcze wtedy nie byli dziennikarzami to inni.Ale wiadomo, na swoich sie nie donosi!
Witold Donat / 83.243.39.* / 2006-09-29 22:49
Prasa , media są w rękach cudzoziemców , niemcy ,amerykanie co mogą zrobić krajowi po prostu nic Faktzajtung,Dziennik,Superekspres napewno na apel nie odpowiedzą , Nasz Dziennik nie potępi a obroni Kaczyńskich
tatko / 2006-09-29 23:27 / Tysiącznik na forum
Wiadomo,prawda zazwyczaj boli,choć nie powinna. Ludzie prawi i sprawiedliwi mogą spać spokojnie - skąd my to znamy? A teraz ci prawi i sprawiedliwi boją się prawa i sprawiedliwoćci.Czyżby nowe-stare,czyli peerelowskie kneblowanie wszystkiego,co mówi,czy pisze nie po myśli rządu, już nadchodziło?
tatko / 2006-09-29 22:40 / Tysiącznik na forum
Kacperros, Pomyliłeś epoki. Chciałbyż draństwo ukryć? Dlaczego,dlatego,że pisowskie? Zamiast być wdzięczny tym ludziom, ten jeszcze by ich przestawiał.Co za pomysły! TVP mamy już po dziurki w nosie. To dopiero obłuda i maskowanie przed społeczeństwem wszelakiego draństwa. Chcesz słuchać bełkotu i bylejakość oglądać, to bardzo proszę do Radia Maryja i TV Trwam. A nie podoba się telewizja prywatna, to po co oglądasz,człowieku. Kneblowanie dziennikarzy skończyło się w PRL-u.Wiem,że Kaczyńskim śnią się tamte czasy po nocach i tęsknią di nich,ale nic z tego, Swiat poszedł dalej i nas pociągnął za sobą. Wstecznictwo nas nie interesuje.
Kacperros / 83.243.106.* / 2006-09-29 23:07
Tatko, pozwolę sobie odpowiedzieć w części kopią wcześniejszej mojej odpowiedzi krzychowi:
trzeba umieć jednak odróżnić pracę dziennikarską, od knucia
politycznych intryg (i to jeszcze z ludźmi tego pokroju), dla
mnie Siekielski i Morozowski po prostu przestali istnieć jako
dziennikarze.
Proszę wszystkich szanownych Naiwniaków o chociaż
odrobinę samodzielnego myślenia, a nie tylko Zoll, Wyborcza,
Trybunał Konstytucyjny, Św. Adaś i Św. Balcerowicz. MOże
trochę inaczej:
http://www.latkowski.com/
http://www.michalkiewicz.pl/
czy Ktoś z Was, mówię do Tych łajających SDP i wielbiących
S&M, oglądał np. Film "Nocna Zmiana", przecież, to jest
dokładnie powtórka z tamtych czasów, dokładnie taki sam
scenariusz, nawet Pawlak wraca do swej roli - "chłoptasia pod
ręką". Dlaczego nie interesujecie się historią, dlaczego
tylko pobierznie polityką, dlaczego nie wyciągacie wniosków.

Co do kneblowania dziennikarzy to wcale nie skończyło się w PRLu, szczególnie dobre były pod tym względem ostatnie 10 lat. Co do draństwa to się zgodzę, ale niestety w warunkach takich jakie ma PIS to i tak ich podziwiam, za to, że jeszcze nie polegli na postawionej sobie WYSOKIEJ POPRZECZCE (to jest pierwsze potknięcie, poza tym jak dla mnie wątpliwe). Kneblowanie dziennikarzy? he he, nie odróżniasz dziennikarzy typu śledczy, którzy chcą dojść do prawdy i są uczciwi i to im się wciąż knebluje usta od gości typu Lis, Moroz., Siekiel., którzy za to co robią, dostają miesięcznie kaskę rzędu 100tys. Naprawdę im wierzysz? przypatrz się co oni robią, czy są rzetelni i obiektywni.
Wstecznictwo mnie też nie interesuje.
" Wiem,że Kaczyńskim ... " nic nie wiesz! i swoim postem to potwierdzasz
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy