Forum TechnologieEnergia i ekologia

Segregacja odpadów. Jaki pomysł ma burmistrz Nowego Jorku, Michael Bloomberg?

Segregacja odpadów. Jaki pomysł ma burmistrz Nowego Jorku, Michael Bloomberg?

Wyświetlaj:
zuska023 / 2013-06-20 10:45
Bardzo fajny pomysł zgadzam się, powinniśmy to robić i segregować śmieci bo niedługo one przytłoczą nas. Jednak gdy pomyśli się o ilości pojemników w których trzeba rozdzielić je robi się nie ciekawie.
straight / 208.54.80.* / 2013-06-19 16:28
Bloomberg juz jakis czas temu zwariowal...
fsdafa / 78.30.93.* / 2013-06-19 07:45
śmieci to ja mogę segregować ale jak mi za to firma zapłaci pieniędzmi. ja jej sprzedam swoje posegregowane śmieci ale chce za to kasę WTEDY MOŻE SOBIE JE SPALAĆ I SPRZEDAWAĆ DALEJ I ZARABIAĆ!!! A wy głupcy ludzie oddawajcie innym swojakom swoje pieniądze. w końcu pieniądz to śmieć!!!! pamiętajcie że wy im oddajecie za darmo coś za co powinni wam płacić - tak jak z bankami - dajecie bankom swoje pieniądze by te je pożyczaly inwestowały i zarabiały - a wy ? płacicie im jeszcze za to opłatami za prowadzzenie, konto karty... śmiech mnie ogarnia jak widzę jacy ludzie są bezmyślni- myślenie stadne - najpierw wam dają CAŁKIEM ZA DARMO WSZYTKO SUPER- A POTEM JAK JUŻ WEJDZIE WAM TO W KREW TO ZACZNĄ NARZUCAC WIELKIE CENY. czekam jak bieganie które obecnie jest wszechobecnie promowane zostanie zaliczone do koncesjonowanych - będzie trzeba zapłacić i zrobić kartę biegacza by biegać .. to samo z rowerem ..
myślcie / 83.22.113.* / 2013-06-21 09:03
Racja ,
trzeba pomyśleć nad podatkiem rowerowym .
W końcu rower też porusza sie po drogach .
Po wakacjach wniesiemy ustawę .

Najnowsze wpisy