Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Sejm debatuje nad odwołaniem Grabarczyka

Sejm debatuje nad odwołaniem Grabarczyka

Money.pl / 2011-08-29 15:18
Komentarze do wiadomości: Sejm debatuje nad odwołaniem Grabarczyka.
Wyświetlaj:
JAG1 / 83.8.193.* / 2011-08-30 00:32
Impotenci z PiS-u, PJN i SLD znów próbują odwołać ministra infrastruktury. Wynik jest do przewidzenia.

Oni nawet ministra nie potrafią odwołać. O zbudowaniu czegokolwiek nie wsponinając.

Kolejna pieniacka napaść na Grabarczyka tylko potwierdza, że dokonania infastrukturalne obecnego rządu są zauważalne i bronią się same, i trzeba konecznie je obrzydzić.
JanuszPOlikot / 2011-08-30 00:54 / Tysiącznik na forum
Kolego POdlecz się trochę, ręczę że to ci POmoże.........
JAG1 / 83.8.193.* / 2011-08-30 01:05
Stawiasz odpowiedzialną diagnozę ?
No to podaj numer twojego dyplomu lekarskigo.
Inaczej napiszę, żeś wioskowy konował.
JanuszPOlikot / 2011-08-30 01:10 / Tysiącznik na forum
POdać to ja tobie mogę leki na POtencję intelektualną.....Bo widzę że głuPOta się trzyma ......
JAG1 / 83.8.193.* / 2011-08-30 02:45
A jednak wioskowy konował.
asdfadsfdafsdafs / 94.75.114.* / 2011-08-30 00:29
GRABARCZYKA TYLKO NAJPIERW POROZMAWIAJMY".
a PREZIO NA TO: " MOGĘ ROZMAWIAĆ TYLKO W CENTRUM PROPAGANDY PIS.

POMÓWIENIE I SPISEK WON Z POLSKI!!!
JanuszPOlikot / 2011-08-30 00:56 / Tysiącznik na forum
Typowy POziom zerro .....Moja diagnoza.... POłowa mózgu nie funkcjonuje......
JAG1 / 83.8.193.* / 2011-08-30 01:05
Stawiasz odpowiedzialną diagnozę ?
No to podaj numer twojego dyplomu lekarskigo.
Inaczej napiszę, żeś wioskowy konował.
JanuszPOlikot / 2011-08-30 01:12 / Tysiącznik na forum
Ty mi najpierw POdaj nr POlisy ubezpieczeniowej......
JAG1 / 83.8.193.* / 2011-08-30 02:47
Nie odwracaj kota ogonem.
Jednak jesteś wioskowym konowałem.

Z "Jojo" Brudzińskim możesz kury szcz... prowadzać, a nie poważnie debatować.
nic dodac nic ująć / 95.50.99.* / 2011-08-29 22:32
Gdyby ten człowiek miał HONOR sam by podał się do dymisji po tylu wpadkach ,siedzi tylko że mają większość dzięki PSU PSL który aportuje na zawołanie , mistrzu plują ci w gębę i to słusznie a ty rękawami wycierasz ,dla mnie jesteś gorszy od L.........
podatnik polski / 79.184.77.* / 2011-08-29 21:14
GRABARZ POLSKIEJ KOLEI I INFRASTRUKTURY CEZARY GRABARCZYK 80% INWESTYCJI POKRYWA UNIA A 20% MA WYŁUSKAĆ DONEK I KWA.......... NAWET TE 20% NIE MOGĄ WYŁUSKAĆ .BUDUJĄ NAJDROŻSZE AUTOSTRADY NA ŚWIECIE .ROZDĘLI ADMINISTRACJĘ WSADZILI KOLESI NA STOŁKI SPÓŁEK I ADMINISTRACJI . I JA PODATNIK POLSKI MAM TRZYMAĆ KCIUKI ZA TEGO NIEUDACZNIKA .ŻENADA ŻENADA !!!.dodam jestem a polityczny .jestem obywatelem tego schorowanego kraju który oczekuje skutecznych działań a nie pijaru i wojenki polsko polskiej
Pomyłka Obywatelska / 178.235.37.* / 2011-08-29 20:41
Może chłopina zna się na futbolu, ale na pewno nie wie co się dzieje w resortach podległych mu ministrów
niewierzący ateusz / 83.4.252.* / 2011-08-29 20:24
w celu wprowadzenia PODATKU KATASTRALNEGO , na razie stawki nie są znane,ale raczej nie ma co liczyć na to,by podatek katastralny miał przynieść aktualnie nam panującym mniej pieniędzy niż obecny podatek gruntowy, i bardziej prawdopodobny jest podatek w wysokości 1% wartości nieruchomości rocznie niż w wysokości 0,1% , jak łatwo policzyć podatek od byle mieszkania,w dużym mieście może wynieść kilkaset złotych miesięcznie, a jak ktoś ma tak zwaną dobrą lokalizację to tak bliżej tysiączka

ps. info o podatku znalazłem na elfin.pl w dziale inwestowanie w nieruchomości
esu / 78.8.14.* / 2011-08-29 20:22
Dawajcie jakieś dane o zadłużeniu, pkb, inflacji, decyzjach FED, albo rzutujących na ekonomię decyzjach KE. O Grabarczyku to ja sobie mogę poczytać wszędzie. Zróbcie jakiś serwis na miarę - prasa w biznes.onet.pl
arti8 / 2011-08-29 19:55 / Bywalec forum
"Dziwię się, że ktokolwiek kto jedzie polską koleją może głosować na PO." Autentyczna wypowiedź posła PO jadącego pociągiem.
zdrowie wasze w mordy nasze / 83.29.17.* / 2011-08-29 19:28
Grabarze nie odpuszczą dopóki nie wypatroszą OSTATNIEGO MILIONA z dorobku frajerów - KOLEJNE PODWYZKI CEN na BILETY zaraz po wygranych wyborach przez PO. No i oczywiście POTĘZNY PODATEK od NIERUCHOMOŚCI -- dlatego nie ma takiej siły żeby PO nie wygrała kolejnej rundy, Nie odejdą dopóki tak jak PZPRu ulica ich nie zmiecie, chociaż PO i PSL i PZPR to ta sam jedna Nocna Zmiana. Dlatego jeden Bliżniak MUSIAŁ zginąć, a drugiego jakby co utopią.
wynocha z sejmu / 79.185.182.* / 2011-08-29 19:05
Zamiast debatować o obniżkach zawyżonych cen kolejny raz debatują o odwołaniu ministra. Zupełnie zbźikowali w tym sejmie.
Binarek / 2011-08-29 17:15 / Tysiącznik na forum
PiS słusznie chce odwołać ministra Grabarczyka

Zaczął on budowac drogi a zaprzestał wspaniałego programu budowy muzeów

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/353184,pis-chce-zbudowac-nowe-muzeum.html
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - striker44.]
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-08-29 16:04
Panie i Panowie, arytmetyka jest nieubłagana, po co na dwa miesiące przed końcem kadencji odwoływać Ministra?
Koleżanki klubowe Pana Ministra znowu będą musiały kupować róże, [ciekawe z jakich funduszy].
Jeżeli każdy, kto miał możliwość za kadencji obecnego rządu korzystać z usług PKP, każdy kierowca jeżdżący polskimi drogami i kupujący paliwo zagłosuje zgodnie z rozsądkiem, to o wynik wyborów można być spokojny.
Pan Minister, cóż nie pierwszy i nie ostatni.
Szkoda marnować czasu w Sejmie na jałowe dyskusje. Lepiej dokończyć prace nad istotnymi ustawami, chyba że wobec braku środków na kampanię część ugrupowań trybunę sejmową traktuje jako bezpłatne, a nośne pasmo reklamowe..
Najlepszą formułą rozliczenia i votum nieufności, jest karta do głosowania, znajdująca się w ręku każdego z nas.
W systemie partiokracji, w dyktacie oligarchii partyjnych, to jedyny właściwy, zgodny z prawem, demokratyczny sposób oceny ze strony elektoratu.
Przewrotne pytanie brzmi jednak: wiedząc na kogo nie głosować, na kogo głosować?

Szerzej o polskiej partiokracji na:
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
empee / 93.105.254.* / 2011-08-29 23:19
oni nie chca go odwolac.. oni przed wyborami chca przypomniec dlaczego na PO nie powinni glosowac kierowcy i pasazerowie kolei

oj panie frankofil, myslalem ze Pan bardziej ogarnia
berd / 79.191.196.* / 2011-08-29 16:48

Panie i Panowie, arytmetyka jest nieubłagana, po co na dwa
miesiące przed końcem kadencji odwoływać Ministra?

Ale najważniejsze po co odwolywać dobrego ministra? Dla hucpy?
Dać po glosowaniu czlowiekowi wielki bukiet kwiatów za to, że zgodzil się trwać na stanowisku mimo opluwania przez gawiedź wszelkiej maści.
iPO / 62.21.18.* / 2011-08-29 15:59
Panie Girzyński a kto blokował budowę A2 z Nowego Tomyśla do Świecka?Nie wie Pan? Odpowiedź : niejaki premier KACZYŃSKI!!! Jest On odpowiedzialny za wszystkie ofiary wypadków na w/w odcinku A2 w tym czasie!!! Dopiero rząd PO i minister.Grabarczyk podpisali z Kulczykiem umowę i w grudniu autostrada będzie gotowa!!!Coś będzie gotowe nawet przed terminem a Pan mówisz ,że nic, KŁAMCA,KŁAMCA KŁAMCA!!!
niezrzeszony / 2011-08-29 15:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale jakie odwoływanie w terminie tak bliskim wyborów? To już nawet nie jest śmieszne, tylko żałosne.
Nie udało się poprzednio, wiadomo że teraz tym bardziej wotum nieufności nie przejdzie. Brak honoru i odpowiedzialności u Grabarczyka sprawiły, że sam nie zrezygnował, więc teraz tym bardziej nie zrezygnuje. To po co to wszystko?

Prawdę mówiąc logicznym jest, żeby zostawić gościa w spokoju i rozliczyć go z razem całym rządem po skończeniu kadencji. Za cały ten czas. A nie żeby ktoś na szybko przejął obowiązki i całą winę za różne niedociągnięcia.
k aczordonald / 2.99.65.* / 2011-08-29 16:01
Rzeczywiscie, PIS robi tutaj niepotrzebne zamieszanie, ktorego i tak jest za duzo na polskiej, zenujacej scenie politycznej.

Grabarczyk, jest to czlowiek ktory dobrowolnie od koryta nie odejdzie.
Jest to kolejny etatowy polityk, zerujacy przez cale zycie na pieniadzach podatnikow, ktory nie daje nic w zamian.
A ferajna stanie za nim murem, bo przeciez kolesiostwo sie wspiera.

A ze do konca rozlozyl kolej, to juz nie jest taka istotna sprawa.
Binarek / 2011-08-29 15:28 / Tysiącznik na forum
Jeżeli mieliby odwołać Grabarczyka po tych dokonaniach:
http://www.mi.gov.pl/files/0/1793180/20110819standrgwbudowieoddanepodpisanepp.pdf

To wszyscy poprzedni ministrowie, którzy łącznie dokonali mniej w infrastrukturze powinni wisieć za marnotrawienie publicznych pieniędzy
niezrzeszony / 2011-08-29 15:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dobra.. ale co Ty tu za źródła przytaczasz? Za wszystko co się dzieje będziesz winił Tuska i jego rząd, a w szczególności Grabarczyka?
tesa1959 / 2011-08-29 20:43 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A dlaczego by nie? Za tajfun Irene też winien Tusk i rząd :) A jeśli dojdzie do polski to już 100% wina spadnie na nich:)))
(@) / 89.79.218.* / 2011-08-29 21:51
To właściwie za co Tuskomatołek odPOwiada ? i PO co nam taki premier Donald nic nie mogę Tusk ?
tesa1959 / 2011-08-29 21:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
No, niestety... odpowiada za wszystko, co się wydarzy złego. Za plamy na słońcu też. Dlatego będę głosować na KNP;)
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy